konQrs fotograficzny

słownik, cytaty i przysłowia offroadowe
Awatar użytkownika
qsma
Weteran bezdrozy
Posty: 3018
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

konQrs fotograficzny

Postautor: qsma » śr 02 wrz, 2009

1. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich forumowiczów, będzie on miał charakter cykliczny.
2. Każdy uczestnik może przedstawić do konkursu jedno zdjęcie o tematyce wyprawowo - przeprawowej, zdjęcie może być "poprawiane" przez programy graficzne jednak nie dopuszcza się fotomontażu (wyjątek stanowi łączenie zdjęć w panoramę). Zdjęcie powinno być nie większe niż 800x600 pikseli.
3. Uczestnicy mają prawo zgłaszać do Konkursu tylko i wyłącznie fotografie wykonane samodzielnie, do których Uczestnicy posiadają wszelkie prawa autorskie. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność związaną z użyciem przesłanych przez siebie fotografii, a w szczególności pełną odpowiedzialność za naruszenie praw osób trzecich.
4. Zdjęcia zgłaszane do Konkursu pozostają własnością fotografa / Uczestnika który je nadesłał. Zgodnie z postanowieniami Regulaminu, Uczestnicy, którzy zostaną uznani za Zwycięzców, wyrażają zgodę na opublikowanie i wykorzystanie ich prac na stronach 4x4,.szczecin.pl oraz forum 4x4 szczecin
5. Zdjęcia można przedstawiać przez cały miesiąc, w którym odbywa się konkurs.
6. Po zakończeniu miesiąca odbywa się głosowanie trwające 14 dni.
7. Zwycięskie zdjęcie znajdzie się w wątku "Wygrane konkursy", oraz zostanie opublikowane na stronie głównej 4x4.szczecin.pl *
8. W wypadku pojawienia się sytuacji nieokreślonych w Regulaminie, admin będzie mógł wydać, w każdej chwili trwania Konkursu, odpowiednie postanowienie regulujące daną kwestię.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSACH!

* od chwili kiedy będzie to możliwe
patrol GRRRRRRR 4,2 +35 BFG MT

http://www.martechszczecin.pl

Wróć do „Kącik twórczosci offroadowej”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość