Zloty Militariów - Darłowo i Lipiany

Masz link do ciekawego filmu, zdjęcia OR...
Kuba
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 86
Rejestracja: ndz 02 sie, 2009
Lokalizacja: sz-n
Kontaktowanie:

Zloty Militariów - Darłowo i Lipiany

Postautor: Kuba » czw 14 lip, 2016

Darłowo - w sumie jak wpadłem w sobotę to się nie wiele działo. Mało sprzętu a jak już kto jeździł to tak nie mrawo że szkoda gadać. O 14 przyszedł front i to nie wojskowy więc większość zwiała [niektórzy dosłownie :P ] . Widze że w zwyczaju stało się na niektórych imprezach pojawianie około południa [bo od rana to hulaj dusza] jakiejś dziwnej "ochrony" co wygania z terenu tych co nawet mają leg. prasowe a żeby zdobyć jakąś wejściówe to nikt nic nie wie. Komercja pełną gębą, nie fajnie.

http://moto.stargard.pl/project/xix-zlo ... ojskowych/

Lipiany - brak gąsienicowego sprzętu ale tu przynajmniej ułańska fantazja tych co jeździli po żwirowni nadrabiała aż nadtto :-D
Można było wchodzić wszędzie ale nie warto było się pchać bo łatwo było stracić zdrowie haha.

http://moto.stargard.pl/project/xi-zlot ... h-lipiany/

Awatar użytkownika
Tanto
4X4 Szczecin
Posty: 4665
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Szczecin/ Dobra k.Now
Kontaktowanie:

Re: Zloty Militariów - Darłowo i Lipiany

Postautor: Tanto » czw 14 lip, 2016

Darłowo już dość dawno poszło w komercjalizację, z dziesięć lat tam już nie byłem i ciężko ocenić stan dzisiejszy ...ale jakoś mnie nie ciągnie.
Prawdziwa impreza zaczynała się wieczorem jak turyści szli do domu, a zlotowicze przenosili się w rejon gastronomiczny :-)
Suzuki SJ510 LWB '85 "Kozunia"

Kuba
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 86
Rejestracja: ndz 02 sie, 2009
Lokalizacja: sz-n
Kontaktowanie:

Re: Zloty Militariów - Darłowo i Lipiany

Postautor: Kuba » czw 14 lip, 2016

Ja akurat byłem pierwszy raz i tu i tu. Kolega za to chciał zobaczyć Darłowo po dłuższym czasie i się zawiódł.


Wróć do „Ciekawe filmy, zdjęcia 4x4”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości