Metale kolorowe, aż tak w cenie ???

Złodziejstwo trzeba tępić!!
Awatar użytkownika
Willi
nawigator
Posty: 554
Rejestracja: wt 11 gru, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Metale kolorowe, aż tak w cenie ???

Postautor: Willi » ndz 21 lis, 2010

kurde o co chodzi ,aż tak bieda do pupci złomiarzom zajrzała ?
W nocy z 20-21 ukradli mi przewód doprowadzający prąd do garażu o długości ok 10 mb. Koszt nowego w Castoramie podejrzewam to 50-60 zł.
autobusy i tramwaje.... GR Long

Kuba
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 86
Rejestracja: ndz 02 sie, 2009
Lokalizacja: sz-n
Kontaktowanie:

Re: Metale kolorowe, aż tak w cenie ???

Postautor: Kuba » ndz 21 lis, 2010

Willi pisze:kurde o co chodzi ,aż tak bieda do pupci złomiarzom zajrzała ?
W nocy z 20-21 ukradli mi przewód doprowadzający prąd do garażu o długości ok 10 mb. Koszt nowego w Castoramie podejrzewam to 50-60 zł.


widać że nie długo bedą piłować latarnie na "wydrę" w środku dnia !

Niedaleko mnie zaczeli ściągać blaszany dach z kiosku ruchu nieczynnego od tygodnia (?!) Widać ktoś ich nakrył bo leży zwinięty na budce, ciekawe jak długo... plaga !

Awatar użytkownika
fruzia
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 822
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: fruzia » pn 22 lis, 2010

U moich rodziców na wiosce nie tak dawno ukradli pół kilometra kabla z prundem :?

Awatar użytkownika
cookie
menager wklejonych
Posty: 451
Rejestracja: sob 12 wrz, 2009

Postautor: cookie » pn 22 lis, 2010

fruzia pisze:U moich rodziców na wiosce nie tak dawno ukradli pół kilometra kabla z prundem :?

szkoda że złodzieja prąd nie pierd... może wtedy by się nauczyli :/

Lusi&Adam
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 148
Rejestracja: ndz 07 lis, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Lusi&Adam » pn 22 lis, 2010

te kable to jeszcze pikuś ... fakt że metal kolorowy jest w cenie - w pracy zasłyszane - dwa lata temu w przeciągu jednej zimy zginęły dwie barki zimujące na takim cmentarzysku barek na Dziewokliczu ... wycieli je do powierzchni lodu i reszta poszła na dno! i musiało im to zając łądnych pare tygodni zabawy z palnikiem - a nikt nic nie widział i nie słyszał.

Willi - przykro że coś Wam zginęło, koszt żaden ale trzeba się nabiegać żeby to odkręcić - mi ostatnio w bloku regularnie bezpieczniki ktoś kradnie co niedziela
GR '96

student
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 880
Rejestracja: wt 20 sty, 2009
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: student » pn 22 lis, 2010

A słyszeliście może o ludziach którzy namierzają i kradną kable poniemieckie? Mają dobre terenówki, wykrywacze metali, kopią parę dziur, przecinają kabel i wyciągają je autami/wyciągarkami.
Są tak bezczelni że ukradli kabel przed komendą w Dąbiu podczas prac remontowych jakiś rur, mają koguty, eleganckie stroje, wyglądają całkiem legalnie. Dobrze za to żyją i mają za to fajnie odpicowane bryki.

Awatar użytkownika
konger
Młodszy grabarz
Posty: 224
Rejestracja: ndz 13 wrz, 2009
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: konger » czw 02 gru, 2010

Kiedyś kogoś przydybali, jechał Patrolem jak dobrze pamiętam, ale chyba bez możliwości udowodnienia, a było to kawałek dalej na Dąbiu, kierunek wylot z miasta.

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5095
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: 4x4 Szczecin

Postautor: Benes » pt 03 gru, 2010

tak kilka lat temu ukradli kabel który był położony wzdłuż "autostrady" poznańskiej. Podobno przyłapali ich jak już byli na końcu. Ta sama zasada co parę metrów dziura i wyciąganie kabla.
Życie może być pełne przygód lub zupełnie nudne…
http://www.moto-panamericana.pl/
Masz niskie ciśnienie... ja Ci je podniosę :-)

Awatar użytkownika
martii
menager wklejonych
Posty: 368
Rejestracja: śr 28 maja, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: martii » pn 06 gru, 2010

mi miesiąc temu pociągnęli łącznie z 300m przedłużaczy 3faz, 1faz, i wyrznęli z kanału kable do lamp i kuźwa muszę kanał rozpitalac żeby nowy sznur położyć, bo kable miałem porobione w polkach na ścianie

a żeby było mało 2 dni później 28rusztowan warszawskich poszło, aż szkoda ze żaden ujec karku nie skręcił spadając ze stropu


Wróć do „UWAGA!!! Skradziono”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości