Próba kradzieży XJ

Złodziejstwo trzeba tępić!!
Awatar użytkownika
Kubuś XJ
menager wklejonych
Posty: 364
Rejestracja: śr 01 gru, 2010

Próba kradzieży XJ

Postautor: Kubuś XJ » ndz 10 kwie, 2011

Dzisiaj w nocy u mnie na pogodnie była próba włamania do mojego XJ. Samochód jest w Szczecinie od tygodnia, jeszcze nawet na Gdańskich blachach, a już się komuś rzuciło w oczy. Dzięki Bogu straciłem tylko szybę (trójkąt przy lusterku). Myślę, że chodziło o kradzież całego auta, bo szyba była zbita poprzez podważenie łomem tak by nie robić hałasu. Gdyby chodziło o CB, które miałem pewnie poleciałaby cegły, szybka akcja i tyle, a nikt by się nie bawił w jakieś kombinacje.

Kuba
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 86
Rejestracja: ndz 02 sie, 2009
Lokalizacja: sz-n
Kontaktowanie:

Postautor: Kuba » pn 11 kwie, 2011

nie chcę wysnuwac wnosków ale sadze ze złodzieje chyba często zagladają na to forum skoro tyle już Wam ukradziono lub próbowano ukraść ?!

Przecież takie np. opony czy jakieś "graty" o których tu mowa normalnemu zjadaczowi do niczego nie posłużą i tylko do 4x4 się nadadzaą więc to na zamówienie akcje ?!

:evil:

Awatar użytkownika
Kubuś XJ
menager wklejonych
Posty: 364
Rejestracja: śr 01 gru, 2010

Postautor: Kubuś XJ » pn 11 kwie, 2011

jeżeli o mnie chodzi to są to kradzieże na części, według mnie. W autkach mamy gratów za grube tysiaczki, a w innym województwie mogą się komuś przydać, albo nawet u nas. Kolega kiedyś kupił części skradzione z jego własnego transita


Wróć do „UWAGA!!! Skradziono”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości