Skradziono 08.12.2011 Niebieski Patrol GR Y60 1996r

Złodziejstwo trzeba tępić!!
Lusi&Adam
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 148
Rejestracja: ndz 07 lis, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Lusi&Adam » sob 10 gru, 2011

co mogę powiedzieć - Martii wybacz za kłopot, z drugiej strony fakt że szukają może być pocieszający.
GR '96

Awatar użytkownika
prezes
Prezes 4x4 Szczecin
Posty: 10005
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: prezes » ndz 11 gru, 2011

martii pisze:o ile moge Cie pocieszyc to niebiescy szukaja Twojego parcha, bo wlasnie za mna udali sie robiac mi dyskoteke pod blokiem

powodzenia

Mojemu Patrolowi też się doś bacznie przyglądali w piątek na parkingu CH Galaxy. Czyli niebiescy coś tam może robią.
prezes, po prostu prezes

Lusi&Adam
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 148
Rejestracja: ndz 07 lis, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Lusi&Adam » pn 12 gru, 2011

Patrol odnaleziony ... jedyne uszkodzenia to rozklekotana stacyjka i zdechły rozrusznik. Wszystkim ślicznie dziękuje za pomoc i zainteresowanie. :)
GR '96

Awatar użytkownika
Dziku
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 798
Rejestracja: pn 14 kwie, 2008

Postautor: Dziku » pn 12 gru, 2011

supeeeer!! jak się znalazł ?? :) opowiedz coś
Toyota Land Criuser Lj 70

Awatar użytkownika
LSD
4X4 Szczecin
Posty: 2528
Rejestracja: sob 17 mar, 2007
Lokalizacja: Dobra

Postautor: LSD » wt 13 gru, 2011

Dziku pisze:supeeeer!! jak się znalazł ?? :) opowiedz coś


No właśnie. Znalazł się sam, czy ktoś mu pomógł ;)

Awatar użytkownika
Kora
menager wklejonych
Posty: 485
Rejestracja: sob 24 maja, 2008
Lokalizacja: Strachocin/Stargard

Postautor: Kora » wt 13 gru, 2011

Lusi&Adam pisze:Patrol odnaleziony ... jedyne uszkodzenia to rozklekotana stacyjka i zdechły rozrusznik. Wszystkim ślicznie dziękuje za pomoc i zainteresowanie. :)


historia jak nasza, opowiedz coś więcej, czy też został porzucony...

gratulacje, że się odnalazła! wielkie uff!
_____________________

_____________________
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął.

Darek...
ADMINISTRATOR
Posty: 3910
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Darek... » wt 13 gru, 2011

uff...
Honker 2324

Lusi&Adam
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 148
Rejestracja: ndz 07 lis, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Lusi&Adam » wt 13 gru, 2011

Kurde - niektórzy wiedzą ile to zdrowia kosztuje :)
a co do samego odnalezienia: Trop podany przez KasperS był trafiony - stał niedaleko od miejsca gdzie go widziano w czwartek. Monitornig Lotosu ani budynku Widok nic nie dał bo celowo chyba nie patrzy na ulicę. Każda poszlaka czy informacja jaka się pojawiała kosztowała kolejne godziny przesłuchań na komendzie. W poszukiwania wciągnąłem dość sporą ilość ludzi - do nissan7 nie dotarło, z uwagi na brak przecinków - ludzi z szerokiego wachlarza zawodowo-środowiskoweg. Fizycznie auto odnalazł Pan Tata objeżdzając któryś raz z rzędu wyznaczony mu obszar.
Auto zaparkowano jakby nigdy nic w jednej z odnóg ul. Kruszej. Może policja tam po prostu nie wjezdza bo trudno potem zawrócić a może nie zmieścił im się do garażu - nie wiem ot stał pod chmurką w ciemnej uliczce.
Urwali tylne błękitne światełka robocze bo widać były dość charakterystyczne, zaparkowany przodem co by rury nie rzucały się w oczka i tak sobie stał - myślę że kilka dni.
Jeden syn wylądował wczoraj w szpitalu - żonka siedziała z nim, drugi siedział sam w domu więc nie było szans zrobić to tak jak życzyła sobie komenda - stać przy aucie i warować do przyjazdu radiowozów :) po prostu wsiadłem i postanowiłem wrócić na kołach.
Rozrusznik nie kręci ... pewnie znów któryś z kolegów mechaników mnie objedzie że coś wpiszę niefachowo ... po przekręceniu kluczyka, po zagrzaniu świec, rozrusznik cyka ale nie kręci. Odpaliłem na zaciąg ... pan tata przyjarał trochę sprzęgło w outlanderze ale to nie ważne. I wróciłem na kołach pod dom po drodze dzwoniąc na komendę że bardzo mi przykro ale w napływie emocji i potrzeby powrotu do domu do syna, się ślady wzieły zatarły. Po drodze nawet migał mi światłami w radosnym pozdrowieniu ktoś w jakimś aucie 4x4 :) i pare razy mijałem niebieskich - nikt nic nie widział i nic nie zrobił, a ja "zgłoszonym" autem pomykałem przez centrum i okolice ok. godziny 18tej.
Ale jest! policmajstry strasznie się gniewają że znalazłem go "sam", ale jest! :684:
GR '96

Awatar użytkownika
Kora
menager wklejonych
Posty: 485
Rejestracja: sob 24 maja, 2008
Lokalizacja: Strachocin/Stargard

Postautor: Kora » wt 13 gru, 2011

hehehehe, no i super! to zupełnie jak u nas, zaparkowany paręset metrów, w uliczce jak gdyby nigdy nic...
u nas była złamana stacyjka i wyzerowany nówka akumulator ....

najważniejsze że się znalazł!
_____________________



_____________________

Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął.

flomaker
menager wklejonych
Posty: 415
Rejestracja: ndz 07 lis, 2010
Lokalizacja: Szczecin;Kasztanowe

Postautor: flomaker » wt 13 gru, 2011

Zajebiście - teraz tylko stacyjka, zamek, i parę stówek na zmyślne zabezpieczenie.
Never say die... up men and try !!!

Blazer S10 99"

nissan7
Weteran bezdrozy
Posty: 1590
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007

Postautor: nissan7 » wt 13 gru, 2011

Ty sie na mnie nie fosz tylko tak to napisales ze można było różnie interpretować. Jeśli chodzi o zabezpieczenie to chyba najlepszym sposobem i kosztującym tyle co AC jest założenie monitoringu w aucie. urzadzenie kosztuje okolo 600zł i oplata stala 40 zł miesiecznie w Juwentusie, jak chcesz dam kontakt do chłopaka. Cieszę się że znalazłeś :)

Lusi&Adam
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 148
Rejestracja: ndz 07 lis, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Lusi&Adam » wt 13 gru, 2011

nissan7 ale ja się nie focham - dostałem tak zajefajny prezent mikołajkowy z tą kradzieżą, poszukiwaniami, wizytami na komendzie że pobyt syna w szpitalu to tylko wisienka na torcie :)
Daj proszę namiar na monitoring ... a w jego sprawie to gdzieś był wątek o zabezpieczeniach - ponoć takie cuda elektroniczne złodzieje znajdują i wywalają a potem odjeżdzają
GR '96

nissan7
Weteran bezdrozy
Posty: 1590
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007

Postautor: nissan7 » wt 13 gru, 2011

jeśli wiedza gdzie znależć to jest taka możliwość. Paweł 600998340 - powołuj się na Piotrka

Awatar użytkownika
Willi
nawigator
Posty: 554
Rejestracja: wt 11 gru, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Willi » wt 13 gru, 2011

wystarczy :
http://allegro.pl/hit-zagluszacz-zakloc ... 04299.html oraz
http://tablica.pl/oferta/zagluszacz-eli ... DyuCh.html
i po lokalizatorach do momentu znalezienia urządzenia w aucie :674:
autobusy i tramwaje.... GR Long

Awatar użytkownika
KacperS
menager wklejonych
Posty: 370
Rejestracja: śr 22 wrz, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: KacperS » wt 13 gru, 2011

Lusi&Adam pisze:a co do samego odnalezienia: Trop podany przez KasperS był trafiony - stał niedaleko od miejsca gdzie go widziano w czwartek.


to zasługa fejsbuka :684: :682:
Patrol Y60 LONG
Jeep Grand WJ V8


Wróć do „UWAGA!!! Skradziono”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości