na szczescie nieudana proba kradziezy

Złodziejstwo trzeba tępić!!
Awatar użytkownika
fruzia
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 822
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

na szczescie nieudana proba kradziezy

Postautor: fruzia » wt 13 lis, 2007

wczoraj o 2 w nocy policja poinformowala mnie, ze mam odebrac moja biala pchelke z woja polskiego. lekko zdziwiona wyjrzalam przez okno i faktycznie Suzy nie bylo gdzie stac powinna :evil:
na szczescie po przybyciu w okolice stacji bp zastalam pchelke cala i prawie zdrowa (tzn bez stacyjki,z urwana klapka od skrytki i lekko uszkodzonym softtopem).
nie udala sie skórkowańcom kradziez bo nie umieli odpalic maszynki i znudzeni i mam nadzieje ostro wkurzeni porzucili auto.
cieszem sie bardzo ze pojazd mam, ale za caly stres, rozwalona stacyjke, ciaganie po 2 komisariatach do 5 rano mam wielka ochote cweli za pchelka po bagnie przeciagnac :evil:

w zwiazku z tym jezeli ktos jest w posiadaniu stacyjki do Suzy to ja bardzo poprosze o wiadomosc na PW

Awatar użytkownika
kondziu
nawigator
Posty: 551
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kondziu » wt 13 lis, 2007

jaja urwać przy samej szyi i nasikać. :evil: Dobrze że się znalazła
ONE LIFE.LIVE IT

Awatar użytkownika
LSD
4X4 Szczecin
Posty: 2528
Rejestracja: sob 17 mar, 2007
Lokalizacja: Dobra

Postautor: LSD » wt 13 lis, 2007

Ja mogę zaoferować pomoc. Mogę im zaoferować ćwiczenia gimnastyczno-rozciągające :twisted: Za pomocą taśmy, drzewa i mojego mechanika.

Na szczęście patenty na odpalanie pchełki zadziałały - tylko jak dojechali do Wojska? Pchali?

Awatar użytkownika
fruzia
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 822
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: fruzia » wt 13 lis, 2007

Z chęcią przyjmę oba sposoby pomocy :)
A do Wojska to pewnikiem tak dojechali, że najpierw z górki ją zepchnęli na luzie, a później próbowali odpalić na wszelkie możliwe sposoby. Albo próbowali ruszyć na pych za pomocą własnych sił albo próbowali holować drugim pojazdem. Koleś który siedział za kierą był raczej wysoki, bo siedzisko odsunął najdalej jak można. Gamonie wcisnęli nawet napęd na cztery koła i zapięli sprzęgiełka (no może uznali za stosowne załaczyć napęd przed trawnikiem na którym pozostawili przednią część mojego biednego pojazdu), a i tak nie zadziałało :lol:

Awatar użytkownika
miastek
V-ce prezes 4x4 szczecin
Posty: 5830
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Miastko/Szczecin

Postautor: miastek » wt 13 lis, 2007

Jakis czas temu patrole byly na celowniku a teraz nawet na suzy sie skusili :evil:
Chyba musze u siebie jakies zabezpieczenie zastosowac :?
Miastek Off-road GARAGE
Serwis, części, akcesoria 4X4
ESCAPE wyciągarki, zawieszenia, namioty dachowe
iKAMPER local dealer
iODPERFORMANCE local dealer
NOWY ADRES!!! WARZYMICE 18B
502 599 717
SuperPatrolSuper TURBOintercooler

nissan7
Weteran bezdrozy
Posty: 1590
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007

Postautor: nissan7 » wt 13 lis, 2007

a tak ich niby łapią (w TV sami bohaterowie policjanci) i dalej się hujnia dzieje :evil:

Awatar użytkownika
kondziu
nawigator
Posty: 551
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kondziu » wt 13 lis, 2007

tak sobie myślę nad dodatkowymi zabezpieczeniami bo fura im więcej szpeju i pracy tym droższa nie tylko kieszeni ale i sercu i szkoda stracić przez jełopa, myślę żeby zamontować hebel od prądu. Wyciągam kluczyk i nic nie zrobią. Jak nie będzi ena widoku i nawet jak to się nie połapią po co to komu. Dla bezpieczeństwa własnego też jest przydatny
ONE LIFE.LIVE IT

Awatar użytkownika
Tanto
4X4 Szczecin
Posty: 4665
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Szczecin/ Dobra k.Now
Kontaktowanie:

Postautor: Tanto » śr 14 lis, 2007

Nie dalej jak dwa dni temu czytałem o zabezpieczeniach (taka odskocznia od tematów o wzmacniaczach lampowych :wink: )
Patent z niepozornym włącznikiem dotykowym wyglądającym jak np. dwie śrubki wkręcone w deskę lub ledwie wystające z niej druciki, pojawiły się jednak opinie że jedną z gównych rzeczy jest zabezpieczenie maski przed otwarciem. Pozbawia się wtedy cwaniaczków możliwości obchodzenia zabezpieczeń i gmerania przy silniku.
Tu adres do wątku http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic179577.html a dla ambitnych (czyli takich którzy mają dużo wolnego czasu) dział 'zabezpieczenia i alarmy' http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewfo ... de26fdf1d8
Suzuki SJ510 LWB '85 "Kozunia"

Jasiu
4X4 Szczecin
Posty: 1571
Rejestracja: wt 13 lut, 2007

Postautor: Jasiu » śr 14 lis, 2007

Dobrze że Fruzia ma takie zabezpieczenia w swoim fruziowozie. Pamiętam jak nieraz narzekała na to cudo a teraz proszę przydało się.

Awatar użytkownika
prezes
Prezes 4x4 Szczecin
Posty: 10005
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: prezes » śr 14 lis, 2007

Zawsze byłem zdania, ze nawet najprostrze dodatkowe zabezpieczenie, moze przeszkodzić skurwysynnom w kradzieży. choćby miał to byc nawet tajny prosty prsryczek elektryczek odcinający prund do cewki [w benzynach] i odcinajacy prund do pompy w dieslach !!
prezes, po prostu prezes

Awatar użytkownika
fruzia
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 822
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: fruzia » śr 14 lis, 2007

Jasiu pisze:Dobrze że Fruzia ma takie zabezpieczenia w swoim fruziowozie. Pamiętam jak nieraz narzekała na to cudo a teraz proszę przydało się.

Przeklinałam to przy każdym parkowaniu na waszym podjeździe, bo za każdym razem Qśma musiał podkładać jakiś klin pod kółeczka.
Ale jak sobie przypomnę jak jeszcze nie do końca obeznana z tym magicznym patentem przez pół godziny kombinowałam jak tu ruszyć na pych to aż się cieszę na myśl jaki szlag musiał trafiać te szumowiny co miały chrapke na pchełke :lol:

Miastek, Suzy to kradnie raczej gufniarzenia w celu przejechania się w terenie. Na tej zasadzie ukradli Samuraia mojemu bratu i podobnie było u mnie. Ale tak czy siak warto jakoś auto zabezpieczyć, chcą się bawić proszę bardzo, ale nie moim autem
Ostatnio zmieniony śr 30 sty, 2008 przez fruzia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tamlin
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 758
Rejestracja: śr 07 mar, 2007
Lokalizacja: Strachocin/Stargard

Postautor: Tamlin » śr 14 lis, 2007

Ja naprawdę tego nie rozumiem.

Po Za.......... i jeszcze do......... i takie inne :622:
Nie pozwól aby praca zdominowała całe twoje życie.
Maleństwo Gr LOOOONG

Awatar użytkownika
qsma
Weteran bezdrozy
Posty: 3018
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: qsma » wt 29 sty, 2008

no to jeszcze jedna pruba kradziezy. tym razem na moim patrolu. sqr wie le ukradli mi kamizelke co lezała na tylnym siedzieniu. oczywiscie szyba poszła sie je.....c. dobze ze alarm zawył. pozakładajcie sobie jakies alarmy bo dziadostwo sie szezy!!!!!! :evil:
patrol GRRRRRRR 4,2 +35 BFG MT

http://www.martechszczecin.pl

Awatar użytkownika
prezes
Prezes 4x4 Szczecin
Posty: 10005
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: prezes » śr 30 sty, 2008

S.K.U.R.W.Y.S.Y.N.Y.
prezes, po prostu prezes

Awatar użytkownika
zięba
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 73
Rejestracja: czw 30 sie, 2007
Lokalizacja: NRD

Postautor: zięba » śr 12 mar, 2008

Tanto pisze:Nie dalej jak dwa dni temu czytałem o zabezpieczeniach (taka odskocznia od tematów o wzmacniaczach lampowych :wink: )


Zajmujesz się wzmacniaczami lampowymi ?
GR Y60 89'

Awatar użytkownika
Tanto
4X4 Szczecin
Posty: 4665
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Szczecin/ Dobra k.Now
Kontaktowanie:

Postautor: Tanto » śr 12 mar, 2008

zięba pisze:Zajmujesz się wzmacniaczami lampowymi ?

Za dużo powiedziane, ciągle przymierzam się do poskładania sobie takiej zabawki ale ciągle pojawiają sie pilniejsze tematy :-(
A jak trafiłem na info o zabezpieczeniach to właśnie przeglądałem 'co w trawie piszczy' :-)
Suzuki SJ510 LWB '85 "Kozunia"

Awatar użytkownika
zięba
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 73
Rejestracja: czw 30 sie, 2007
Lokalizacja: NRD

Postautor: zięba » śr 12 mar, 2008

do grania czy do słuchania go składasz?
GR Y60 89'

Awatar użytkownika
qsma
Weteran bezdrozy
Posty: 3018
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: qsma » śr 12 mar, 2008

ej!! kasztaniaże wynocha do plotek :twisted:
patrol GRRRRRRR 4,2 +35 BFG MT



http://www.martechszczecin.pl

Awatar użytkownika
Tanto
4X4 Szczecin
Posty: 4665
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Szczecin/ Dobra k.Now
Kontaktowanie:

Postautor: Tanto » śr 12 mar, 2008

nie krzycz, już dawno przeszliśmy na PW, tylko tu nie mamy jak zatrzeć śladów ;-)
Suzuki SJ510 LWB '85 "Kozunia"


Wróć do „UWAGA!!! Skradziono”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości