inne forum...

hi, hi, hi ha,ha :-)
Darek...
ADMINISTRATOR
Posty: 3910
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

inne forum...

Postautor: Darek... » pt 19 gru, 2008

cytat:
Po pierwsze dziękuje NORMALNYM ludziom za podpowiedz.. Zabralem dzisial rano moją gwiazde do VW Serwice ,nie znam sie az tak na mechanice ale strwierdzili ze moi fachowcy nie potrawia czegos tam ustawic..koleś był słaby w angielskim za to niezły w swoim fachu,tyle co mi wytłumaczył to to że jest coś co musi byc na swoim miejscu i nie ma prawa być przesunięta nawet milimetr (pompa?)i to jest ten problem,reszty nie zrozumiałem....:)ale obiecał żę w poniedziałek to załatwi więc mam nadzieje ze świeta spędze w domu.. PO DRUGIE..... wszystkim którzy mnie najeżdżają mówie pierd... się!!!!!!!!!!!!!!!Gdybym szukał przyjaciół i dobrej polszczyzny to bym sie zalogował na forum Jana Miodka a nie na tym,ja potrzebuje pomocy a nie dobrych rad o kulturze bo mama wychowała mnie na dobrego człowieka ale jak przez 3tyg.słyszysz codziennie "jutro" to sie k........... żyć odechciewa !!!!!!!!!!!!!!!i i faktycznie jestem zabiegany bo ciężko pracuje a nie jak cwaniaki z tego forum którzy siedzą cały dzień przed komputerkiem, mają wszystko w d.... i czują się wygadani jak klapa od sracza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
szukałem pomocy a nie głupich docinek więc wszyscy stali cwaniacy na tym forum P...się!!!!!!!!!a te forum jest dla wszystkich a nie tylko dla stałych bywalców bo tą strone znalazłem na google i to wszystko..więc ludzie którzy mieli dobre chęci:DZIĘKUJE a reszcie mówie P........sie!!!!!dzięki wam nikomu nie polece tej strony bo zawsze bedzie kojarzyła
mi sie z frajerami................... Pozdrawiam wszystkich normalnych


:lol: :lol: :lol:
Honker 2324

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5098
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: 4x4 Szczecin

Postautor: Benes » pt 19 gru, 2008

jakoś wcale mnie nie dziwi taka odpowiedź... znając olewacji stosunek do "nowych" choć by na www.rajdy...
Życie może być pełne przygód lub zupełnie nudne…
http://www.moto-panamericana.pl/
Masz niskie ciśnienie... ja Ci je podniosę :-)

hajdi
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 155
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: hajdi » sob 20 gru, 2008

I co autor miał na mysli?
H1 sie sklada

Awatar użytkownika
Tanto
4X4 Szczecin
Posty: 4666
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Szczecin/ Dobra k.Now
Kontaktowanie:

Postautor: Tanto » sob 20 gru, 2008

hajdi pisze:I co autor miał na mysli?

Darek wyrwał wypowiedź z kontekstu i ciężko się do tego obiektywnie odnieść, wg mnie gość chciał napisać że ma w d.... (użym poważaniu) cyber cwaniaczków którym wydaje się że wszystkie rozumy pozjadali, ale ujął to zbyt poetycko i nie oniosło to zamierzonego skutku (czytaj - został olany)
Suzuki SJ510 LWB '85 "Kozunia"

Awatar użytkownika
wlodziu15
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 103
Rejestracja: śr 14 mar, 2007
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Postautor: wlodziu15 » wt 23 gru, 2008

Nie olany, tylko potraktowany jak śmieć, ale to widzę norma jest na forach nawet 4x to samo zjawisko występuje, potrzebujesz pomocy i oczywiście nie znasz się na wszystkim ( normalne przecież) bo jak byś się człowiek znał na wszystkim to głęboko by miał forum,, a tu zawsze jakaś banda mądrzejszych typów tyra takiego osobnika, to jak tu się nie wkur.... ać spróbujcie na ogólnopolskim 4x4 to sami zobaczycie, banda przemądrzalców i tyle, a forum jest po to żeby pomagać w tego typu przypadkach. pozdrowienia dla wszystkich i Wesołych Świąt życzę.
NISSAN REAKTYWACJA
GG1274625 Lift Budy ala Qsma, amory OME +2`

Awatar użytkownika
Bartmann
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 109
Rejestracja: czw 10 maja, 2007
Kontaktowanie:

Postautor: Bartmann » wt 23 gru, 2008

Najpierw trzeba czytać a potem pisać.
Jak się człowiek trzyma tej zasady...to dowię się więcej oraz nie wnerwi stałych bywalców pytaniem typu "jakie mosty do uaza" albo "co lepsze diesel czy benzyna".
A więc tak! forum jest po to aby pomagać... ale ludziom co potrafią szukać i CZYTAĆ!!! :lol:

Wesołych Śwąt :)
www.mudmasters-4x4.pl

Olewamy grillowo - browarowych matołów co niszczą opinię off road'owi!!!!

Darek...
ADMINISTRATOR
Posty: 3910
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Darek... » wt 23 gru, 2008

dotknąłeś sedna, bo chodziło o to ,że moderator upomniał o przywitanie itp. 8)
Honker 2324

Awatar użytkownika
Bartmann
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 109
Rejestracja: czw 10 maja, 2007
Kontaktowanie:

Postautor: Bartmann » wt 23 gru, 2008

Dareczku sedno jest jedno...

WESOŁYCH ŚWIĄT :D
www.mudmasters-4x4.pl



Olewamy grillowo - browarowych matołów co niszczą opinię off road'owi!!!!


Wróć do „Humor”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości