pomoc 1% podatku

10 punkt przykazania offroadera ...POMAGAJ...
Awatar użytkownika
nemur
Operator wyciagarki
Posty: 263
Rejestracja: ndz 13 wrz, 2009

pomoc 1% podatku

Postautor: nemur » pn 22 lut, 2010

Adam, Beata Dropińscy
ul. Przyszłości 44/1
70-893 Szczecin
tel. (0-91) 46 21 846

APEL

Mam 9 lat. Jestem pogodną, radosną dziewczynką. Uwielbiam wodę i szum morza, fascynują mnie światła i dźwięki.
Kocham mamę.
Nie potrafię mówić, ale za to uśmiecham się do Was. Spotkałam w swoim życiu samych wspaniałych ludzi. Uczą mnie jeść, chodzić, pomagają czuć, widzieć i słyszeć. Wspierają swoim doświadczeniem, rehabilitują.
Ty też możesz mi pomóc być szczęśliwą.
Asia



Asia urodziła się z rzadką wadą genetyczną (około 20 przypadków na świecie):
46, XX, del (3) (p25,2  pter)
Mamy bardzo ubogie informacje medyczne na temat dalszego rozwoju i możliwości wystąpienia innych zaburzeń. Dotknęła ją epilepsja, dysmorfia, znaczne opóźnienie psychorozwojowe, uszkodzenia wzroku, obustronny niedosłuch (90 db), bielactwo, niedoczynność tarczycy, refluks żołądkowo-przełykowy. Wymaga całodobowej opieki i codziennej rehabilitacji w ośrodkach oddalonych o dziesiątki kilometrów. Uczymy ją chodzić, rozumieć znaczenie słów, porozumiewać się. Nie jesteśmy w stanie zapewnić jej pożądanego cyklu rehabilitacji i leczenia bez finansowego wsparcia. Wiemy, że Asia nie będzie taka jak jej rówieśniczki, że jej nie uleczymy, ale KOCHAMY ją i walczymy o jej godność.

Jeśli chcesz pomóc w rehabilitacji, możesz dokonać wpłaty na konto:


FUNDACJA DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ”

41 1240 1037 1111 0010 1321 9362

tytułem: darowizna na leczenie i rehabilitację Dropińska Joanna



Dziękujemy i pozdrawiamy – rodzice


pora rozliczeń jeśli nie macie komu dać 1% podatku to proszę go przekazać na w/w .Z góry dzięki za pomoc od rodziców i moim :flower: :flower: :flower: :flower: :flower:

Awatar użytkownika
petio
nawigator
Posty: 511
Rejestracja: czw 01 maja, 2008
Lokalizacja: szczecin

Postautor: petio » pn 22 lut, 2010

ja swoje już mam ukierunkowane, ale chyba wiem o co chodzi i pozwole sobie rozpowiedzieć jak można

Awatar użytkownika
nemur
Operator wyciagarki
Posty: 263
Rejestracja: ndz 13 wrz, 2009

Postautor: nemur » wt 23 lut, 2010

Pewnie że można .Każdy grosik się liczy.Wszystkie datki mile widziane :sunny:


Wróć do „Ludzie dla Ludzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości