Biuro architektoniczne

10 punkt przykazania offroadera ...POMAGAJ...
Awatar użytkownika
ishimo
4X4 Szczecin
Posty: 4254
Rejestracja: ndz 13 lis, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Biuro architektoniczne

Postautor: ishimo » pn 02 sty, 2012

Mam pytanko czy nie ma ktos z was moze biura arch albo dobrego znajomego/mej z biurem? poszukuje pracy w takim oto biurze, kwalifikacje wszelakie potrzebne, sprzatam, zamiatam obsluga ekspresu do kawy, photoshopa i cada rowniez, jak by ktos mial cokolwiek bym po stopach całował:)
Nissan Patrol GQ

Lusi&Adam
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 148
Rejestracja: ndz 07 lis, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Lusi&Adam » sob 07 sty, 2012

ponoć kryzys idzie - tak przynajmniej tłumaczą mi sie Ci architekci którzy wymuszają za niskie ceny albo nie chcą płacić wcale. Przyznać trzeba że różowo to nie jest. Popytam i jakby tylko ktoś coś wiedział czy kogoś szukał to dam znać. Rozumiem że Ty architekt jesteś?
GR '96

Awatar użytkownika
ishimo
4X4 Szczecin
Posty: 4254
Rejestracja: ndz 13 lis, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: ishimo » sob 07 sty, 2012

no za dobrze nie jest, a jeszcze gorzej ze nie jestem jeszcze uprawnionym arch bo wciaz studiuje i na razie jedynie moge odwalac cala czarna robote za innych a podpisac musi i tak kto inny ale sa i tego plusy bo jako student nie maja odemnie podatkow ani ubezpieczenia wiec moze a noz, choc generalnie to moge robic wszystko byle za jakis grosz bo teraz na rynku pracy za wesolo nie jest;/
Nissan Patrol GQ

Lusi&Adam
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 148
Rejestracja: ndz 07 lis, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Lusi&Adam » pt 20 sty, 2012

nawet jakbym nie wywęszył wsród architektów to jakby przyszło mi coś większego drukować i składać albo jakaś inwentarka z przerysowaniem do cada to się odezwę - to nie są u mnie zbyt częste roboty ale dobra fucha nie jest zła
GR '96

Awatar użytkownika
ishimo
4X4 Szczecin
Posty: 4254
Rejestracja: ndz 13 lis, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: ishimo » pt 20 sty, 2012

dokladnie, super! idealna praca dla mnie bo to umiem :) wiec jak bys tylko cos mial chetnie pomoge;)
Nissan Patrol GQ


Wróć do „Ludzie dla Ludzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości