Praca

10 punkt przykazania offroadera ...POMAGAJ...
Awatar użytkownika
ishimo
4X4 Szczecin
Posty: 4254
Rejestracja: ndz 13 lis, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Praca

Postautor: ishimo » sob 14 sty, 2012

Zwracam sie z ogromna prosba do forumowiczow, poszukuje pracy, na rynku pracy jest taka posucha ze dramat, moge sie zajmowac praktycznie wszystkim, jedyna ograniczenie to czas, nie uciagne pełnego etatu razem ze studiami dziennymi, mimo to pol etatu od godziny okolo 14 do oporu bez probklemu, duze doswiadczenie w sprzedazy, 3 miejsce w ogolnopolskim rankingu sprzedawcow sony computer entertainment, biegła znajomosc pakietu office, photoshop, cad, programow fakturowych i kas fiskalnych itp zarobek nie stanowi jakos specjalnego priorytetu, poprostu nie moge siedziec beszczynnie (samurai sam sie nie kupi ;() jesli ktos ma jakiekolwiek info bede dozgonnie wdzieczny.
Nissan Patrol GQ

Awatar użytkownika
petio
nawigator
Posty: 511
Rejestracja: czw 01 maja, 2008
Lokalizacja: szczecin

Postautor: petio » ndz 15 sty, 2012

mnie tu pomożono to może uda się odwdzięczyć.
a z glazury lub hydrauliki coś łapiesz?
robota w miare nie uciążliwa i fajna w sumie kasa. tylko trzeba mieć ten zatęt.
ludzi trzeba, mogę zapytać

Awatar użytkownika
ishimo
4X4 Szczecin
Posty: 4254
Rejestracja: ndz 13 lis, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: ishimo » ndz 15 sty, 2012

z glazury predzej bo moj ojciec jest glazurnikiem, ale z hydrałliki to ja raczej zielony jestem, wiec chyba na takich stanowiskach nie podolam, ale bardzo Ci dziekuje za jakakolwiek odp:)
Nissan Patrol GQ

Awatar użytkownika
petio
nawigator
Posty: 511
Rejestracja: czw 01 maja, 2008
Lokalizacja: szczecin

Postautor: petio » ndz 15 sty, 2012

no cuż, twoja strata, więc miłego bezrobocia kreatywny leniuchu :688:

Awatar użytkownika
ishimo
4X4 Szczecin
Posty: 4254
Rejestracja: ndz 13 lis, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: ishimo » pn 16 sty, 2012

a no moja moja, ale niestety nie wszystko jest mi dane, a to bezrobocie juz mnie do szalu doprowadza, ale i tak jeszcze raz bardzo Ci dziekuje za odzew, moze sie trafi ktos inny z jakas ciekawa oferta ;p
Nissan Patrol GQ


Wróć do „Ludzie dla Ludzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości