Niania po Medycznym Studium Terapii Zajęciowej

10 punkt przykazania offroadera ...POMAGAJ...
Awatar użytkownika
mycha
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 146
Rejestracja: wt 21 lut, 2012

Niania po Medycznym Studium Terapii Zajęciowej

Postautor: mycha » wt 09 kwie, 2013

Niania po Studium Medycznym Terapii Zajęciowej,umiejętność udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej ,kurs Sanitariusza Szpitalnego,
podejmie się troskliwej opieki nad dzieckiem u siebie w domku jednorodzinnym z ogrodem-kameralna atmosfera -praca na pełen etat (obecnie jest 2 letni chłopczyk od 1,5 roku,który jest zapisany do przedszkola ) reszta dzieci poszła do przedszkola i żłobka ,więc zapraszam serdecznie.Dzieci u mnie nie chorują jak w placówkach gdzie jest ich więcej a mają możliwość uczenia się u mnie samodzielności w podejmowaniu decyzji,dzielenia ,pozytywnego zachowania i wzorców oraz wspólnej zabawy w domu jak i na dworze .Mieszkam na Prawobrzeżu Szczecina obok oś. Bukowego. Czas opieki nad dzieckiem oraz inne szczegóły do ustalenia indywidualnie . Jestem dyspozycyjną ,przyjazną nianią współpracującą z rodzicami .Posiadam referencje,dziećmi w domu u siebie opiekuję się już od 5 lat , mam więc długoletnie doświadczenie .Również pracowałam w szpitalu Zdroje na oddziałach dziecięcych przez 17 lat ,pracowałam w przedszkolu"ZUZANKA" na Warszewie z maluszkami i z starszakami 1 rok . Zapewniam śniadania, domowe obiady,podwieczorek.Mam dużo cierpliwości jak i pomysłów na wspólne spędzanie czasu z dzieckiem w domu ,dużo czytamy,śpiewamy ,malujemy ,rysujemy-zabawy dostosowuję do wieku dziecka- jest też czas na odpoczynek ,sen .Dużo czasu spędzamy na ogrodzie na świeżym powietrzu oraz spacerach po zielonej okolicy . Zapraszam do współpracy. . Tel:501-467-487 , e-mail : terapeutka6@wp.pl.
Ostatnio zmieniony ndz 16 cze, 2013 przez mycha, łącznie zmieniany 1 raz.
ONLY JEEP :):)

Awatar użytkownika
mycha
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 146
Rejestracja: wt 21 lut, 2012

Postautor: mycha » ndz 16 cze, 2013

Ogłoszenie nadal aktualne :668:( teraz pilnowany jest chłopiec ,który zapisany jest do przedszkola) z powodzeniem podejmę się opieki drugiego maluszka :)
ONLY JEEP :):)

Awatar użytkownika
mycha
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 146
Rejestracja: wt 21 lut, 2012

Postautor: mycha » sob 20 lip, 2013

Witam ,ogłoszenie aktualne ,ale opieka od września 2013r. z powodu mojego planowanego zabiegu ,pozdrawiam :)
ONLY JEEP :):)


Wróć do „Ludzie dla Ludzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości