Niania po Studium Terapii Zajeciowej od 2.09.2013.

10 punkt przykazania offroadera ...POMAGAJ...
Awatar użytkownika
mycha
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 146
Rejestracja: wt 21 lut, 2012

Niania po Studium Terapii Zajeciowej od 2.09.2013.

Postautor: mycha » ndz 01 wrz, 2013

Terapeutka zajęciowa po Studium medycznym podejmie się opieki nad dzieckiem u siebie w domku jednorodzinnym z ogrodem,wiek bez różnicy.Cena 6 zł na godzinę lub do uzgodnienia.Mogę również po dziecko rano przyjeżdzać i zabierać do siebie a potem odwozić po powrocie rodziców do domu,jeśli jest to prawobrzeże lub okolice. Jestem dyspozycyjną,uczciwą i odpowiedzialną osobą . Posiadam referencje pisemne i telefoniczne ,dziećmi w domu opiekuję się już od 5 lat , mam długoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi.Obecny podopieczny ,który był ze mną 2,5 roku od Września poszedł do Przedszkola -można porozmawiać z mamą obecnego chłopca ,osobiście lub telefonicznie .

Posiadam wykształcenie medyczne(17 lat pracy w szpitalu z dziećmi-Terapeuta Zajęciowy )drugi mój zawód- Sanitariusz szpitalny) ,potrafię udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej,pracowałam w przedszkolu i żłobku na Warszewie. Zapewniam w cenie śniadania,obiady,podwieczorek(jeśli dziecko nie może z nami się stołować to podaję to co zlecą rodzice).Mam dużo cierpliwości jak i pomysłów na wspólne spędzanie czasu z dzieckiem w domu -zabawy dostosowuję do wieku dziecka. Gdy jest ładna pogoda spędzamy czas w ogrodzie i na spacerach .

Mam 40 lat ,jestem z Prawobrzeża a dokładnie Kijewo,zapraszam z takich osiedli jak Bukowe,Majowe,Słoneczne,Kijewo,Zdroje,Podjuchy,Dąbie,jeśli odpowiada lokalizacja i jest Państwu po drodze to również zapraszam z innych okolic,obecny chłopiec był dowożony z Czarnej Łąki.Dziecko u mnie nie choruje tak jak w prywatnych czy państwowych Placówkach opiekuńczych ,gdzie jest więcej dzieci i jest to zazwyczaj normą .Interesuje mnie współpraca na dłuższy okres czasu.Zapraszam do współpracy.Tel.665-581-686,501-467-487.
ONLY JEEP :):)

Wróć do „Ludzie dla Ludzi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości