sprężyny do G KLASA

Dział warsztat i już :)
Marcin
4X4 Szczecin
Posty: 257
Rejestracja: pn 10 mar, 2008
Lokalizacja: Szczecin

sprężyny do G KLASA

Postautor: Marcin » czw 20 paź, 2011

pytanko mam takie za kolege, który zakupił sobie G-Klase z myślą o wyjazdach na rybki i nie bardzo mu sie podoba, że bryka jest podniesiona !!!! (różne są gusta :692: ) i szuka teraz oryginalnych sprężyn (z normalną fabryczną wysokością)
może ktoś ma takowe w garage i mu zawadzają, albo może chce się zamienić na takie trochę dłuzsze. nie mam pojęcia czy te sprężyny były wydłużane, czy może to jakieś OME jest ??
zainteresowanym zamiana lub oddaniem (sprzedaniem) oryginalnych sprężyn podam tel do gościa na priva

bryka to : G-KLASA z 1990 roku z motorem 3.0 Diesel bez turbo

Awatar użytkownika
prezes
Prezes 4x4 Szczecin
Posty: 10021
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: prezes » pt 21 paź, 2011

U nas to Mietków jak na lekarstwo, niech może koleżka zapoda propozycję zamiany na ogólnopolskim forum [u Chermola]
prezes, po prostu prezes

Awatar użytkownika
przemsson
menager wklejonych
Posty: 477
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin

Postautor: przemsson » pt 21 paź, 2011

Dzwoń do Rudego z podjuch gucio handluje częściami do mercedesa i jeździ g klasą z tego, co wiem ma sporo części do tego modelu jak chcesz to dzwoń Mariusz 602 310 338
Wrangler YJ 4 l
Defender 110 td5
Jeep Comanche MJ 4 l
Toyota HDJ 80
Same Legendy
---------------------------------------
Lepiej być człowiekiem który głośno przeklina...niż małym, cichym skurwysynem ....

Lusi&Adam
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 148
Rejestracja: ndz 07 lis, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Lusi&Adam » pn 31 paź, 2011

a jakbyś dalej szukał to w gelendach zakochani są koledzy z lubuskiego - napisz na http://www.nowy4x4dwor.pl/ co chwila jakaś się tam przerabia to pewnie chętnie wymienią dobre na lepsze
GR '96

Awatar użytkownika
konger
Młodszy grabarz
Posty: 224
Rejestracja: ndz 13 wrz, 2009
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: konger » ndz 13 lis, 2011

Sporo G klasy stoi w Skwierzynie przy DK 3. A oryginalne sprężyny do Merca służbowego jakiś czas temu kupiłem w Alexie przy Piastów (tylko nie pamiętam, czy załatwili Kayaby czy Lesjoforsy - czy coś takiego).


Wróć do „Instytut Zmotologii Terenowej”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 110 gości