Banalne odpowietrzanie hamaka...

Dział warsztat i już :)
student
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 880
Rejestracja: wt 20 sty, 2009
Lokalizacja: Szczecin

Banalne odpowietrzanie hamaka...

Postautor: student » pn 03 gru, 2012

Jest sobie bidula Navara której pękł jeden z wężyków hamulcowych. Po wymianie wężyka nadeszła pora na odpowietrzanie hamulców.

Tradycyjne pompowanie nie na wiele się zdało ponieważ pompka opada po wciśnięciu a podczas jazdy zapala się ABS i paradoksalnie hamuje tylko tył powodując obracanie się samochodu na śliskiej nawierzchni...
Odpowietrzałem już tak wiele aut a tutaj muka... Czyżby navara wymagała jakiejś magii?

Awatar użytkownika
miastek
V-ce prezes 4x4 szczecin
Posty: 5832
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Miastko/Szczecin

Postautor: miastek » pn 03 gru, 2012

Są auta w których nie odpowietrzysz układu bez testera ponieważ musisz zasterować zawory i pompę ABS'u, czy tak ma navara nie wiem.
Oczywiście tak mówi teoria a w praktyce da się to rozwiązać ale to już nie taki prosty manewr.
Miastek Off-road GARAGE
Serwis, części, akcesoria 4X4
ESCAPE wyciągarki, zawieszenia, namioty dachowe
iKAMPER local dealer
iODPERFORMANCE local dealer
NOWY ADRES!!! WARZYMICE 18B
502 599 717
SuperPatrolSuper TURBOintercooler

student
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 880
Rejestracja: wt 20 sty, 2009
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: student » wt 04 gru, 2012

No właśnie... a tam jest jakaś dziwna wtyczka, niby mam milion przejściówek do OBD od mercedesa na oplu kończąc ale takiej nissanowskiej nie mam... A nie chce się podpinać bezpośrednio pod wtyczkę (bo taką opcję też mój tester ma) bo się nie znam aż tak bardzo.


Wróć do „Instytut Zmotologii Terenowej”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości