PoGRomca

Dział warsztat i już :)
Awatar użytkownika
Lukask
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 141
Rejestracja: pt 21 sie, 2009
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Lukask » śr 07 sty, 2015

omm4x4 pisze:Faktycznie hujowka buahahaha, nie to co trzesacy sie kadr z telefonu i zasapany piecdzisesieciolatek w tle z blyskotliwym komentarzem typu: o k..rwa. ewentualnie jakby były gołe cycki i byle co w tle to pewnie byłoby super


Ej no teraz to pocisnąłeś połowę polskiego środowiska offowego ...
Tak się nagrywa 80% wyjazdów, raczej na 3h do lasu nie wynajmuje się speców z tv...
Nie rozpisuje się scenariusza i nie powtarza się ujęć :-)
Film jest reklamą, reklamy mają to do siebie, że mają coś reklamować.
Skoro umieszczasz film to musisz liczyć się z tym, że krytyka też będzie. Kiedyś mieliśmy okazję pogadać chwilę o tym waszym klipie. Napisałem, że widać umiejętności Bartka K., że widać sprzęt jaki tam jest w użyciu i że fajnie napisany scenariusz i chciał bym kiedyś coś takiego wyprodukować profi. Ale to nadal reklama i będzie różnie odbierana przez oglądających :)

Pozdro.

Awatar użytkownika
Tanto
4X4 Szczecin
Posty: 4665
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Szczecin/ Dobra k.Now
Kontaktowanie:

Postautor: Tanto » śr 07 sty, 2015

No cóż... zwykłe niedogadanie, w momencie kiedy oczekiwano informacji technicznych, omm4x4 wstawił link do filmu promocyjnego z ładnymi obrazkami. Produkcja zajebista i nie można jej zbyt dużo zarzucić, ale w tym przypadku o wiele bardziej pasowały by tego typu filmy https://www.youtube.com/watch?v=yhfhSHj49x8 W końcu podnoszone tu są kwestie techniczne i ocena auta pod tym kątem, a nie 'jest świetny bo czerwony'.

Szkoda tylko że ludzie nie potrafią dyskutować bez do.elarania sobie nawzajem i chamskich odzywek :-(
Suzuki SJ510 LWB '85 "Kozunia"

Wojtek N.
nawigator
Posty: 516
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Wojtek N. » śr 07 sty, 2015

omm4x4 pisze:gratuluje poziomu

nie chce mi sie tracic wiecej czasu to pusta dyskusje

od uzytkownika diabel "odjebie" sie jak bede mial ochote a nie jak mi powiesz

poki co czekam az ten znawca znajdzie odwage zeby sie odezwac


Błędny odbiór ,więcej luzu.
Projekt i filmik ok :619:
Prawdziwa sztuka kultury się nie boi.
XJ 93 Sport 5 x 0,5 l

Awatar użytkownika
przemsson
menager wklejonych
Posty: 477
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin

Postautor: przemsson » śr 07 sty, 2015

Tutaj też jest wesoło :690:
Wrangler YJ 4 l
Defender 110 td5
Jeep Comanche MJ 4 l
Toyota HDJ 80
Same Legendy
---------------------------------------
Lepiej być człowiekiem który głośno przeklina...niż małym, cichym skurwysynem ....

omm4x4
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 11
Rejestracja: ndz 04 sty, 2015
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: omm4x4 » śr 07 sty, 2015

Ciesze sie, ze jednak znalazly sie tutaj osoby, ktore potrafia logicznie sie wypowiedziec:)
Odpowiadajac jednak na zarzut, ze mam zbyt malo luzu... Panowie, a czy Wy bylibyscie wyluzowani gdyby ktos zarzucal Wam, ze jestescie klamcami, zlodziejami i partaczami (bo do tego sprowadza sie post uzytkownika diabel)? Jakos nie sadze. Tym bardziej, ze zarzut padl z ust jakieks zaklamanej ofermy, ktorej teraz bronia koledzy, bo sam boi sie wypowiedziec. (pewnie dlatego ze zdaje sobie sprawe, ze zostalby zmiazdzony kontrargumentami i osmieszony wsrod swoich znajomych)
W dodatku jest to moja praca, cos nad czym pracuje od wielu lat i na prawde nie ma takiej mozliwosci, zebym wyluzowal.


Sam nie cierpie takich sytuacji i klotni, poprosilem nawet administratora o usuniecie tej konwersacji, ale skoro tego ine robi bede bronil swoich racji i atakawal kłamców.

Pozdrawiam i na prawde zakonczmy ta dyskusje - ja swoje stanowisko przedstawilem jasno i klarownie.

Wojtek N.
nawigator
Posty: 516
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Wojtek N. » śr 07 sty, 2015

No i git :580:

Ps. Nie taki Diabeł straszny jak się maluje :622:
Prawdziwa sztuka kultury się nie boi.

XJ 93 Sport 5 x 0,5 l

Awatar użytkownika
Diabeł
nawigator
Posty: 627
Rejestracja: pn 30 mar, 2009
Lokalizacja: rakownia/szczecin

Postautor: Diabeł » śr 07 sty, 2015

Nie jest napisane ze spartaczyles, ukradles czy tez oklamales, oparles sie jedynie na innym produkcie delikatnie go modyfikujac i nadajac nazwe wlasna. To tak samo jakby ktos wzial Grata dolozyl nadkola rodem z Gwiezdnych Wojen, zmienil profil zamkniety na rurke i nazwal go szmelc. Efekt bedzie podobny. Tylko roznica polega na tym ze tworcy jednego i drugiego przykladu jezdzili i jezdza plasujac sie w czolowce jak i na podiach najciezszych rajdow przeprawowych wiec samochody byly poparte doswiadczeniem a o twoich dokonaniach jakos nikt nic nie wie


Propose zluzuj gume i pozbadz sie kompleksow, wzbijaj sie na wyzyny i lec, lec....

Widze ze tematy leca lawinowo :D
Czytala Maria Czubowna

omm4x4
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 11
Rejestracja: ndz 04 sty, 2015
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: omm4x4 » śr 07 sty, 2015

Chlopie, widze ze nie masz pojecia o tym o czym probujesz pisac - ale rozumiem ze dla ciebie jak auto ma cztery kola to jest podobne do innego... trudno dyskutowac
O moich dokonaniach nie slyszales - trudno, jakos to przezyje:) zapewniam, ze wykraczaja ponad klamanie w internecie:)

W sumie pocieszajace ze porownujesz moje auta do gratow, jednak zapomniales o tym ze graty maja kilkukrotnie wyzsze budzety. Poza tym to pierwszy rok od kiedy moje konstrukcje startuja w rajdach, wiec ciezko zeby mialy tyle osiagniec co auta z kilkuletnim stazem. (wszsytkie auta w tym roku uplasowaly sie na podium w rajdach w ktorych startowaly)

Sugerujesz ze delikatnie zmodyfikowalem czyjs pomysl i nazwalem go swoja nazwa.
Otoz tlumacze ci po raz ostatni - to w 100% moj projekt. A to co robisz, czyli proba podciecia skrzydel spowodowana ewidentym sciskeim du.py z zawisci. Cecha typowo polska, wiec nie musisz sie az tak tym stresowac.

tyle , dla mnie dyskusja jest zamknieta

Pocieszajace jest to, ze kilka osob tutaj zasugerowalo, ze nie ma sensu przejmowac sie tym co piszesz...
pozdrawiam i mam nadzieje do zobaczenia na trasie

:688: :688: :688:

omm4x4
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 11
Rejestracja: ndz 04 sty, 2015
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: omm4x4 » śr 07 sty, 2015

Jeszcze jedno:
jezeli po raz kolejny napisales ze oparlem sie na czyims (obojetnie czy maneya czy innym) projekcie to zadam zebys to udowodnil, przedstawil zdjecia i omowil podobienstwa.

Teraz sie posmiejemy :)

Awatar użytkownika
przemsson
menager wklejonych
Posty: 477
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin

Postautor: przemsson » śr 07 sty, 2015

Wyluzuj chłopie diabeł jeszcze trzy lata temu nie wiedział jaka jest różnica między reduktorem a zwolnicą …nie napinaj się tak szkoda zdrowia ja tam jakiś czas temu wyluzowałem na kretyństwo i dużo zdrowszy jestem. :690:
Wrangler YJ 4 l

Defender 110 td5

Jeep Comanche MJ 4 l

Toyota HDJ 80

Same Legendy

---------------------------------------

Lepiej być człowiekiem który głośno przeklina...niż małym, cichym skurwysynem ....

omm4x4
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 11
Rejestracja: ndz 04 sty, 2015
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: omm4x4 » śr 07 sty, 2015

no i mysle, ze to podsumowanie wystarczy :)

Pozdrawiam

Robert
OMM


Wróć do „Instytut Zmotologii Terenowej”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości