Piecyk gazowy potrzebny

kupie bo sie napaliłem, sprzedam bo dorosłem...
Awatar użytkownika
prezes
Prezes 4x4 Szczecin
Posty: 10021
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Piecyk gazowy potrzebny

Postautor: prezes » czw 08 sie, 2013

Po dzisiejszej Qśmowej diagnozie, okazało się że mój piecyk gazowy powoli umiera i trzeba zanabyć następcę, a ze nie zadługo mają podłączyć mój budynek podłłaczyć do sieci miejskiej, więc poszukuje używki w bardzo dobrym stanie.
Czyli poszukuje gazowego przepływowego podgrzewacza wody popularnie zwanego "junkersem" w zajebistym stanie w żenująco niskiej cenie.
prezes, po prostu prezes

Awatar użytkownika
Tanto
4X4 Szczecin
Posty: 4666
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Szczecin/ Dobra k.Now
Kontaktowanie:

Postautor: Tanto » pt 09 sie, 2013

Mnie podłączyli ...i qfa jak ja żałuję że nie mogę wrócić do gazowego podgrzewacza. Jak będziesz miał taką możliwość to pomyśl o zostawieniu podgrzewacza 'w zapasie' z możliwością odcięcia się od miejskiej CW, a przełączeniem na swoją. Czasami warto policzyć co bardziej się opłaca.
Oczywiście kwestie ekonomiczne są mocno zależne od wydajności podgrzewacza i nawyków (u siebie praktycznie nie używałem kurków od zimnej wody, podgrzewanie ciepłej było tak ustawione żeby jej za chwilę nie ochładzać), ale wg mnie CW z miasta to maszynka do wyciągania kasy przy której nie ma sensu próbowanie oszczędzania - oni i tak swoje muszą zarobić i jak spadnie zużycie to podniosą cenę.
A jeśli o cenach mowa - 1 m3 zimnej wody = 10,78 zł, podgrzanie 1 m3 wody= 12,56 zł Czyli łącznie 1 m3 ciepłej wody = 23,34 zł
Suzuki SJ510 LWB '85 "Kozunia"

Jasiu
4X4 Szczecin
Posty: 1571
Rejestracja: wt 13 lut, 2007

Postautor: Jasiu » pt 09 sie, 2013

Proponuję mój piecyk gazowy.
Model rok 2007. Mało używany gdyż nikt nie kąpał się, ma palnik na baterię.
Oddam gratis z jujkami do podłączenia.
Odbiór osobisty w centrum Szczecina.


Wróć do „Giełda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości