red parch zwany STRASZ

kupie bo sie napaliłem, sprzedam bo dorosłem...
Awatar użytkownika
symon
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 60
Rejestracja: sob 27 lut, 2010

red parch zwany STRASZ

Postautor: symon » pt 21 mar, 2014

Bym chyba się pozbyl parcha...

Rok chyba 91, nowy rozrząd, wszystkie płyny, filtry, podniesiony 2 cale na springach lovellsa hd i amorach profandera plus 5cm na budzie, podciety troszke.

Z przodu Warn m1200 z nowym sprzęgłem za quwa 700zł, z tyłu nowy ani razu nie używany titanium 13500, opony 35 Silvery z dętkami, nówki sztuk 5, mają może z 500km. Z przodu cały nowy zawias, końcówki itd, nowy amor skrętu profandera.

Auto kupione cywilne i budowane od zera przez gszypa tzn Piotr Kaniecki super tuning garage ofrołd :690:
i troche wyspawany tu i tam oraz podniesiony na ramie przez pabla z Podgrodzia.
Nie katowany, nie niszczony bez sensu, w terenie był pare razy ale raczej lajtowo
Nie latał na opale itd, tylko dobre paliwo
Na dziś nie wymaga żadnego wkladu, żadnego pakietu itd.
Kilka zdjęć https://www.facebook.com/KITT57/media_s ... 386&type=3
Sprzedaje bo chyba jara mnie budowanie a nie jazda
Oddam za 27 tys, nie wystawiam nigdzie bo musi kupić ktoś z zach-pom żeby rejestracja nie przepadła...

TYPHOON
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 114
Rejestracja: pt 18 mar, 2011

Re: red parch zwany STRASZ

Postautor: TYPHOON » sob 22 mar, 2014

symon pisze:Bym chyba się pozbyl parcha...

Rok chyba 91, nowy rozrząd, wszystkie płyny, filtry, podniesiony 2 cale na springach lovellsa hd i amorach profandera plus 5cm na budzie, podciety troszke.

Z przodu Warn m1200 z nowym sprzęgłem za quwa 700zł, z tyłu nowy ani razu nie używany titanium 13500, opony 35 Silvery z dętkami, nówki sztuk 5, mają może z 500km. Z przodu cały nowy zawias, końcówki itd, nowy amor skrętu profandera.

Auto kupione cywilne i budowane od zera przez gszypa tzn Piotr Kaniecki super tuning garage ofrołd :690:
i troche wyspawany tu i tam oraz podniesiony na ramie przez pabla z Podgrodzia.
Nie katowany, nie niszczony bez sensu, w terenie był pare razy ale raczej lajtowo
Nie latał na opale itd, tylko dobre paliwo
Na dziś nie wymaga żadnego wkladu, żadnego pakietu itd.
Kilka zdjęć https://www.facebook.com/KITT57/media_s ... 386&type=3
Sprzedaje bo chyba jara mnie budowanie a nie jazda
Oddam za 27 tys, nie wystawiam nigdzie bo musi kupić ktoś z zach-pom żeby rejestracja nie przepadła...
Szymon dawaj windy i opony na podmianę po co Parchowi 35 :684:
XJ 4.0/FZJ 4.5

Awatar użytkownika
symon
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 60
Rejestracja: sob 27 lut, 2010

Postautor: symon » sob 22 mar, 2014

windy i opony 10 tys pln :668: montaż i podłączenie w cenie...


Wróć do „Giełda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości