Terrano II sprzedam

kupie bo sie napaliłem, sprzedam bo dorosłem...
Awatar użytkownika
Kubuś XJ
menager wklejonych
Posty: 364
Rejestracja: śr 01 gru, 2010

Terrano II sprzedam

Postautor: Kubuś XJ » pt 14 wrz, 2018

Witam serdecznie Szanownych szyderców,
w związku ze zbliżającą się wkrótce zmianą pojazdu terenowego na inny będę sprzedawał swojego nissana. Auto znane i w stowarzyszeniu już wiele lat ("wcześniej w rękach Romcia"). Troszeczkę je doposażyłem i zmodyfikowałem, regularnie serwisuje i naprawiam. Auto ostatnio miało duży remont podłogi bagażnika oraz kilka innych tematów jak przegub przód, przekładnia, wymiana baku i wymieniona część wydechu. Generalnie staram się dbać jak każdy z nas o swoje cacko ;) Rama ok - robiony tył, tak jak to bywa w tych modelach.

Nissan Terrano 2 ok 320 000 przebieg, oczywiście silnik 2.7 tdi (bez żadnych problemów i rewelacja, oleje zmieniane co 10000-12000 km.)
Auto nigdy nie zawiodło, a tylko raz wracałem na sznurku do Zbrojewa w wyniku utraty ładowania ;)

wyposażony:
- tył sprężyny lovells +2' hd, amorki sahs
- przód amorki rancho z reglacją twardości( chyba model 9000)+ podkręcony na drążkach
- snorkel safari oryginalny + filtr k&n
- stalowy zderzak z wyciągarką 12000lbs (aktualnie muszę kable wymienić)
- progi z profila grubość 3mm
- sprzęgiełka manualne czerwone AVM, jakby coś mam też automaty
- opony 30' bfg AT (5szt, a zapas nowy) bieżnik 7-8mm + ładne alu 15 z ET-10 pomalowane proszkowo.
- na tylnym kole miejsce na hi-lifta oraz przeniesiona tablica z podświetleniem wyżej, bo wszyscy wiemy jaki jest tam problem z gubieniem jej podczas jazdy w terenie.


W internet prawdopodobnie puszczę w cenie 12000zł ale dla swojaków oczywiście możemy rozmawiać ;)
Wiem, że jesteście fanami Patrola ale jakby ktoś chciał autko na początek przygody z offroadem lub coś bardziej cywilnego to polecam, bo jednak wygodnie się jeździ.

tel. 693418586 lub PW

Awatar użytkownika
Abo
4X4 Szczecin
Posty: 3404
Rejestracja: czw 25 gru, 2008
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Re: Terrano II sprzedam

Postautor: Abo » pn 17 wrz, 2018

Nie jeżdżone w terenie! :-D
Abo

_______________________________
TANIO powiększam babskie cycki dotykiem, jak nie zadziała zwrot kasy!
4800 VTR Super Safari, Jimny ;-)
firma, foty

waldekryba
4X4 Szczecin
Posty: 5422
Rejestracja: pt 28 sty, 2011

Re: Terrano II sprzedam

Postautor: waldekryba » pn 17 wrz, 2018

A na co zamieniasz ?

Awatar użytkownika
Kubuś XJ
menager wklejonych
Posty: 364
Rejestracja: śr 01 gru, 2010

Re: Terrano II sprzedam

Postautor: Kubuś XJ » czw 13 gru, 2018

udało mi się w końcu wrzucić ogłoszenie :)

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-te ... 310e459eb5

u nas na forum cena 12000 ;) i oczywiście możemy o tym pogadać ;)


Wróć do „Giełda”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości