Buty do off- roadu ... i nie tylko

Co zrobić aby wrócić w całości z wyjazdu i aby właściciel terenu nie wychodził z widałami na ulicę jak zobaczy 4x4
Awatar użytkownika
Ronin
Młodszy grabarz
Posty: 172
Rejestracja: pn 19 mar, 2012
Lokalizacja: Szczecin/Panorama
Kontaktowanie:

Buty do off- roadu ... i nie tylko

Postautor: Ronin » czw 22 sty, 2015

taka ciekawostka buty...
a zanabyć można np. TU
Prawdziwi mistrzowie nie jedzą miodu, prawdziwi mistrzowie żują pszczoły :)

Awatar użytkownika
konger
Młodszy grabarz
Posty: 224
Rejestracja: ndz 13 wrz, 2009
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: konger » ndz 08 lut, 2015

Model 928 jest robiony przez 3 firmy: Kupczak, Demar i nie pamiętam nazwy trzeciej firmy. Mam Demary i są całkiem w porządku, choć gdzieś będę musiał dopytać o kwestię czyszczenia i ewentualnego impregnowania butów, w końcu skóra, ale z goreteksem. I który tu środek użyć? Z tyłu ponad piętą coś się u mnie podgięło i czasami uwiera, ale ogólnie buty całkiem ;)

Jeśli chodzi o wygodę to na pewno bardzo dobre są buty firmy Bates, mam takie bez żadnych wodotrysków typu Gore Tex, ale dobrze oddychają, są wygodne, można chodzić w zapiętych jak i niezawiązanych. Choć po 1,5 roku tu i tam popękały, co mnie lekko wk...
Obrazek

Awatar użytkownika
Abo
4X4 Szczecin
Posty: 3404
Rejestracja: czw 25 gru, 2008
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: Abo » śr 11 mar, 2015

Mam Demary 928, założyłem 2 razy bo mają zbyt wąską dla mnie stopę - przy palcach i są zbyt ciepłe.

Syn ma z 5 lat dokładnie takie Batesy, pierze je w pralce i nawet wytrzymały choć już nie wyglądają. Stwierdził że kupuje nowe takie same.

Ja jestem w trakcie wyboru obuwia na wakacje bo te które noszę wytrzymały latek 10, ale też już nie wyglądają... :688:
Abo

_______________________________
TANIO powiększam babskie cycki dotykiem, jak nie zadziała zwrot kasy!
4800 VTR Super Safari, Jimny ;-)
firma, foty

Awatar użytkownika
fruzia
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 822
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: fruzia » śr 01 kwie, 2015

Co do butów to mój chłop zanabył sobie kiedyś buty Salewy chyba, że niby dla ratowników górskich, że niby niezniszczalne, kawe zrobią, pokażą cycki i w ogóle. Wydał prawie 900 zł i po roku można je było wyrzucić do kosza.
Teraz popyla w najtańszych butach na vibramie z Decathlona za niecałe 300 zł i prócz ton brudu i błota żadne nieszczęścia się ich nie trzymają.
Też se takie kupiłam w łumenedyszyn i rechota ze mnie, że na osiemnastce Heli w nich wystąpie :690:

buła
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 152
Rejestracja: ndz 09 sty, 2011
Lokalizacja: szczecin prawobrzeże

Postautor: buła » śr 01 kwie, 2015

ja polecam buty firmy (sievi) model gt xl są różne modele od koloru do wyboru :661: mają też ocieplane na zimę, i z twardymi noskami, mam od 5lat i nie do zjechania :680: a przeszły kilka zlotów militarnych( wojskowe nie dawały rady po jednym wypadzie) i były topione w bagnach itd.. po umyciu są jak nowe :675: http://www.sievi.com/de/produkte/?Group%5B45%5D=47

Awatar użytkownika
Tanto
4X4 Szczecin
Posty: 4665
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Szczecin/ Dobra k.Now
Kontaktowanie:

Postautor: Tanto » śr 01 kwie, 2015

fruzia pisze:... że na osiemnastce Heli w nich wystąpie :690:

Jest szansa, tylko nie zapomnij wiązać sznurówek żeby znowu błoto ci buta nie 'wsysło' ;-)
Suzuki SJ510 LWB '85 "Kozunia"

szajba
Jestem tu nowy/a
Posty: 1
Rejestracja: sob 18 lut, 2017

Re: Buty do off- roadu ... i nie tylko

Postautor: szajba » sob 18 lut, 2017

Buty to chyba tradycyjne kalosze najlepsze :) Przynajmniej ja jak jadę w jakiś wodny teren to zazwyczaj ubieram tradycyjne kalosze, przynajmniej nie przemokną!
Pozdrawiam, Szajba
http://najlepszekoksy.com


Wróć do „Bezpieczeństwo i jazda w terenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości