Wersja Winzgrozy a PDA...

tak, aby wiedzieć gdzie się zabłądziło ;-)
Awatar użytkownika
konger
Młodszy grabarz
Posty: 224
Rejestracja: ndz 13 wrz, 2009
Lokalizacja: Szczecin

Wersja Winzgrozy a PDA...

Postautor: konger » pt 16 paź, 2009

Heja.

Moje pytanie jest takie - jak sprawdzić, którą wersję winzgrozy się posiada w swoim PDA?

Otóż instalowałem ostatnio kilka programów, m.in. GPSAuto i po instalacji wyskoczył komunikat, że program nie będzie poprawnie wyświetlany, gdyż został zaprojektowany do poprzedniej wersji windowsa. Zonk! Co ciekawe wspomniany wyżej program działa, ale mam jeszcze kilka innych, specjalnie zrobionych pod PDA i one już nie robią.

Bo jeśliby trzeba było wgrać inną wersję to skąd, co i jak - dodam, że PDA jest legalne wraz z oprogramowaniem.

Pozdro

nissan7
Weteran bezdrozy
Posty: 1590
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007

Postautor: nissan7 » pt 16 paź, 2009

o jakie pda chodzi ? jak masz Asusa to z góry masz przerabane 8)

Awatar użytkownika
miastek
V-ce prezes 4x4 szczecin
Posty: 5830
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Miastko/Szczecin

Postautor: miastek » sob 17 paź, 2009

Rodzaj palma ma nie wielkie znaczenie.
Wersja win'a jest do odczytania w palmie w systemie jesli nie potrafisz tego znalezc to znaczy ze niewiele wiesz również o instalowaniu więc stąd mogą wynikać twoje problemy.
Zmiana win'a na starszy to raczej zły pomysł poszukaj lepiej programów które po prostu beda działały na twojej wersji (w sieci jest ich mnóstwo).
Miastek Off-road GARAGE
Serwis, części, akcesoria 4X4
ESCAPE wyciągarki, zawieszenia, namioty dachowe
iKAMPER local dealer
iODPERFORMANCE local dealer
NOWY ADRES!!! WARZYMICE 18B
502 599 717
SuperPatrolSuper TURBOintercooler

nissan7
Weteran bezdrozy
Posty: 1590
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007

Postautor: nissan7 » sob 17 paź, 2009

miastek pisze:Rodzaj palma ma nie wielkie znaczenie.
Wersja win'a jest do odczytania w palmie w systemie jesli nie potrafisz tego znalezc to znaczy ze niewiele wiesz również o instalowaniu więc stąd mogą wynikać twoje problemy.
Zmiana win'a na starszy to raczej zły pomysł poszukaj lepiej programów które po prostu beda działały na twojej wersji (w sieci jest ich mnóstwo).

to jak Ty taki mądry to dam Ci do konfiguracji moje urządzonko 8)

Awatar użytkownika
miastek
V-ce prezes 4x4 szczecin
Posty: 5830
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Miastko/Szczecin

Postautor: miastek » sob 17 paź, 2009

Nie jestem taki mądry ale to ma windowsa wiec co za różnica w czym on jest zainstalowany.
Co chcesz tam skonfigurować?
Miastek Off-road GARAGE
Serwis, części, akcesoria 4X4
ESCAPE wyciągarki, zawieszenia, namioty dachowe
iKAMPER local dealer
iODPERFORMANCE local dealer
NOWY ADRES!!! WARZYMICE 18B
502 599 717
SuperPatrolSuper TURBOintercooler

Awatar użytkownika
konger
Młodszy grabarz
Posty: 224
Rejestracja: ndz 13 wrz, 2009
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: konger » sob 17 paź, 2009

miastek pisze:Rodzaj palma ma nie wielkie znaczenie.
Wersja win'a jest do odczytania w palmie w systemie jesli nie potrafisz tego znalezc to znaczy ze niewiele wiesz również o instalowaniu więc stąd mogą wynikać twoje problemy.
Zmiana win'a na starszy to raczej zły pomysł poszukaj lepiej programów które po prostu beda działały na twojej wersji (w sieci jest ich mnóstwo).


Mam Mio P560 jeśli to ma jakieś znaczenie.

Wydaje mi się, że mam 6.0, ale jak wspomniałem, w PDA tego nie potrafię znaleźć. Na pewno Windy bym na starszy system nie zamienił.

Ale np. GPS Auto wywaliło po instalacji błąd, że niby jest do starszego systemu, że nie będzie prawidłowo wyświetlane, a jednak działa i to bardzo dobrze. Inny program (GPS Converter) wyświetił identyczny komunikat i faktycznie nie chodzi. Nie znalazłem do tej pory nowszych wersji, być może takich nie ma.

Szukałem po necie o instalacji plików .cab, na niektórych forach wspominali, że warto zainstalować NETCFSetupv2, już teraz nie pamiętam, czy próbowałem versję 2 zainstalować czy tylko pierwszą, ale też nie trybiło jak powinno. Popróbuję z tym v2, zobaczymy, może coś ruszy.

Awatar użytkownika
miastek
V-ce prezes 4x4 szczecin
Posty: 5830
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Miastko/Szczecin

Postautor: miastek » sob 17 paź, 2009

Akurat w P560 wszystko działa idealnie.
Co to jest ten gps converter?
Miastek Off-road GARAGE
Serwis, części, akcesoria 4X4
ESCAPE wyciągarki, zawieszenia, namioty dachowe
iKAMPER local dealer
iODPERFORMANCE local dealer
NOWY ADRES!!! WARZYMICE 18B
502 599 717
SuperPatrolSuper TURBOintercooler

Awatar użytkownika
konger
Młodszy grabarz
Posty: 224
Rejestracja: ndz 13 wrz, 2009
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: konger » ndz 18 paź, 2009

To program do przeliczania współrzędnych geograficznych. Kiedyś czytałem o sposobach przeliczania, ale kiedy to się okazało potrzebne to nie pamiętałem, jak to się robi 8)


Wróć do „Mapy i nawigacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości