: pt 04 lut, 2011
Pod Oziego są zrobione 'z automatu'. Wyszlo tego troche ponad 1 GB, trzeba by wymyślić jak to wam udostępnić :scratch:
Forum Stowarzyszenia Aktywnej Turystyki 4x4 Szczecin
http://4x4.szczecin.pl/forum/
Abo pisze:A ja napisałem sobie programik który hurtowo zmienia różne dane...
Tanto pisze:Jak napiszesz program który na podstawie skanu planu zagospodarowania przestrzennego wkleja ten skan na podkład z mapą topograficzną we właściwej lokalizacji, to pogadamy Oczywiście musi przy okazji skan odpowiednio przeskalować i obrócić tak żeby zgadzało się to z działkami geodezyjnymi ...których oczywiście nie ma na żadnej z tych map
Abo pisze:i gotowe )
Tanto pisze:Mapa turystyczna RDLP Gdańsk http://mapa.gdansk.lasy.gov.pl/appMapa.aspx
a tu instrukcja obsługi http://mapa.gdansk.lasy.gov.pl/about/about.htm
Wszystkie punkty z tej mapy można przenieść do OZIego jako waypointy.
Z "miejsce postoju' sprawa jest trochę skomplikowana w 90% przypadków są to miejsca postoju dla pojazdów samochodowych, czasami jednak są to miejsca postoju na ścieżkach rowerowych. Najczęściej miejsca postoju na ścieżkach rowerowych zawierają dodatkowy opis informujący, że są to miejsca przeznaczone dla rowerów.