SPOT 22.02 Niedziela Organizator CB Radio Szczecin

Organizujesz imprezę, szukasz pilota lub drugiego samochodu dla towarzystwa, itp
Zyrafa
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 45
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: SZCZECIN

SPOT 22.02 Niedziela Organizator CB Radio Szczecin

Postautor: Zyrafa » ndz 15 lut, 2009

Witam was wszystkich pojeepanychi nie tylko i zapraszamy wszystkich z zach-pom ze szczecina na wspolne oranie i latanie drogami bylych poligonow na terenia Szczecina i okolic co prawda Organizatorem niedzielnego spotkania jest forum CB Radio Szczecin nic mam nadzieje to nikomu chetnemu nie bedzie przeszkadzalo. Info dostalismy po dzisiejszym wypadznie wraz z kolega Bull_terrierem podczas penetrowania w pieknych plenerach puszczy bukowej i parku binowo oraz starego poligonu podjuchy. Wtedy to tez podczas jazdy po terenie naszej puszczy poinformowali nas koledzy i za razem zaprosili na spotkanie w niedziele 22.02 w okolicach Szczecin Glebokie na placu grillowym ktore znajduje sie okolo 200m od skrzyzowania w strone wolczkowa co do godziny jeszcze nie dostalem zadnych informacji ale mysle ze jutro wszystko bedzie jasne i dodam godzine spotkania. A w sobote prywatnie kto ma ochote wybrac sie w tereny podjuch to zapraszamy tj 21.02 spotkanie odbedzie sie jak zwykle Szczecin Zdroje Stacja BP okolo Godziny 10 rano trasa dla kazdego od lysych kapci po ostre hardcorey kto chce to zapraszamy serdecznie i Pozdrawiamy Epicki Norbas Bull i Konik
LIFE TO RIDE RIDE TO LIFE
OIIIIIIIO

Zyrafa
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 45
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: SZCZECIN

Postautor: Zyrafa » ndz 15 lut, 2009

tu sa zdjecia z naszego wypadu 15.02 po podjuchach
http://picasaweb.google.pl/siedemgsi/JEEPSpotLuty2009#
LIFE TO RIDE RIDE TO LIFE

OIIIIIIIO

hajdi
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 155
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: hajdi » pn 16 lut, 2009

( podczas penetrowania w pieknych plenerach puszczy bukowej i parku binowo )

Zastanowiłeś sie co piszesz?
H1 sie sklada

Awatar użytkownika
prezes
Prezes 4x4 Szczecin
Posty: 10022
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: prezes » pn 16 lut, 2009

Nie chciał bym być bardziej papieski jak sam papież, ale znajdzcie sobie Panowie inne tereny niz Puszcza Bukowa.
Wiem ,ze puszcza kusi "dobrodziejstwami" dla samochodów 4x4, ale przyjete jest w szczecińskim srodowisku offroad, że do Puszczy Bukowej nie wjeżdzamy [no może poza przejazdm drogą oś Bukowe-Żelisławiec ,bo to normalna droga udostepniona dla ruchu kołowego]
Więcej rozwago Panowie proszę.
prezes, po prostu prezes

Awatar użytkownika
miastek
V-ce prezes 4x4 szczecin
Posty: 5835
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Miastko/Szczecin

Postautor: miastek » pn 16 lut, 2009

No gratulacje co do wyboru terenów do penetrowania :? :evil:
Puszcza bukowa to nie poligon i My po tych terenach nie jezdzimy.
Takie "spoty" to jeden z powodów przez ktore np. Benes musiał rajd odwołać :evil:
Miastek Off-road GARAGE
Serwis, części, akcesoria 4X4
ESCAPE wyciągarki, zawieszenia, namioty dachowe
iKAMPER local dealer
iODPERFORMANCE local dealer
NOWY ADRES!!! WARZYMICE 18B
502 599 717
SuperPatrolSuper TURBOintercooler

Zyrafa
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 45
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: SZCZECIN

Postautor: Zyrafa » pn 16 lut, 2009

hmm kolego nie cala puszcza bukowa jest prawnie chroniona gdyby ktos byl dobrze pinformowany to by wiedzial zreszta rozmawialismy wczoraj z lesnikiem takze dowiedzielismy sie paru news-ow. takze czesc puszczy jest nie chroniona ze wzgledow na to ze byly tam magazyny zbrojeniowe i kiedys nalezalo to do wojska teraz jeszcze nie jest ten teren chroniony bo jeszcze te miejsca nie zostaly oddane przez wojsko dlatego tez mozna sie poruszac a lesnicy nic niepowiedza jesli ktos nie jest w stanie w to uwierzyc prosze porozmawiac z lesnikiem tego terenu :)

a tu taj do koloezanki puszcza i park to sa dwa rozne miejsca jak bys chciala wiedziec widze ze chyba tam niebylas. to sa dwa rozne miejsca i tereny zreszta nawet jest nazwa pola golfowego nie "pole golfowe Park Binowo" moze sie myle??? pozdrawiam my tam bedziemy dalej jezdzic zwlaszcza ze miejsca te zostaly nmie tylko przez nas odkrywane wczorajszego dnia
LIFE TO RIDE RIDE TO LIFE

OIIIIIIIO

Darek...
ADMINISTRATOR
Posty: 3911
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Darek... » pn 16 lut, 2009

Zyrafa pisze:a tu taj do koloezanki


to ta "hajdi" - tak :?: :roll: :lol:
Honker 2324

Awatar użytkownika
prezes
Prezes 4x4 Szczecin
Posty: 10022
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: prezes » pn 16 lut, 2009

Panie @Żyrafa
Jak jestes tak dobrze poinformowany jakie sa granice Puszczy Bukowej, i wiesz gdzie Ci [Wam] wolno jeździć, a gdzi nie. To także zapewne wiesz,że wg polskiego prawa istnieje zakaz wjazdu do lasu pojazdom mechanicznym [za wyjatkiem służb odpowiedzialnych oraz inwalidów].
Ale ja nie o tym.
Zastanów sie ile Ciebie [Was] widziało osób w tej puszczy ?
Ilu pseudoekologów, ornitologów, spacerowiczów i innych pieszych bedacych w tym terenie ?
I czy sądzisz,że oni wiedzą że akurat tam gdzie was widzieli to akurat nie był teren Puszczy Bukowej ?
Troche wiecej rozwagi Panowie !
Poligon w Kluczu -ok, jezeli was wojsko nie pogoni, to sobie go penetrujcie ile wam sie podoba.
Natomiast jeszcze raz prosze, zostawcie teren Puszczy Bukowej w spokoju, bo swymi działaniami źle robicie innym !!
A po takich własnie "akcjach" pojawiaja sie róznego rodzaju donosy do prasy czy na fora internetowe,że znów "barbarzyńcy i nowobogaccy biznesmeni" rozjeżdżaja Puszcze Bukową. A to juz tyczy równiez i innych uzytkowników 4x4 i jestem temu zdecydowanie przeciwny szanowny Panie !!
prezes, po prostu prezes

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5104
Rejestracja: sob 10 lut, 2007

Postautor: Benes » pn 16 lut, 2009

proponuje się zapoznać:
http://www.pkddo.hg.pl/szpk/szpk.html
Jest parę dróg gminnych którymi można sie poruszać ale tylko drogach.
Tereny bardzo fajne ale poza naszym zasięgiem. Jak na razie jest duży problem z qadami i krosami do terenówek nie maja dużych zastrzeżeń i niech tak zostanie...
....

Zyrafa
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 45
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: SZCZECIN

Postautor: Zyrafa » pn 16 lut, 2009

tak oczywiscie zgadzam sie w pelni z toba ale dojazd do miejsc w ktorych mozna polatac jest droga wewnetrzna i gdzie ta droga jest ogolno dostepna sluchaj sam jestem mysliwym i wiem dokladnie gdzie mi wolno a gdzie nie takze spokojnie natura natura ale sa drogi wyznaczone takze nic nielegalnie :) pozdrawiam
LIFE TO RIDE RIDE TO LIFE

OIIIIIIIO

Awatar użytkownika
Tamlin
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 758
Rejestracja: śr 07 mar, 2007
Lokalizacja: Strachocin/Stargard

Postautor: Tamlin » pn 16 lut, 2009

Zabierzmy nowych kolegów do lasu proszę

Dawno nie słyszałem trzasku hamerykańskich plastików :622:
Nie pozwól aby praca zdominowała całe twoje życie.
Maleństwo Gr LOOOONG

Awatar użytkownika
miastek
V-ce prezes 4x4 szczecin
Posty: 5835
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Miastko/Szczecin

Postautor: miastek » pn 16 lut, 2009

Darek... pisze:
Zyrafa pisze:a tu taj do koloezanki


to ta "hajdi" - tak :?: :roll: :lol:


I kto by pomyslal, kobieta Mistrzem Polski w RMPST 2008r :mrgreen:
Miastek Off-road GARAGE
Serwis, części, akcesoria 4X4
ESCAPE wyciągarki, zawieszenia, namioty dachowe
iKAMPER local dealer
iODPERFORMANCE local dealer
NOWY ADRES!!! WARZYMICE 18B
502 599 717
SuperPatrolSuper TURBOintercooler

Awatar użytkownika
kogut
nawigator
Posty: 557
Rejestracja: pn 04 lut, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kogut » pn 16 lut, 2009

haidi :D :D :D teraz wiem co kreci malarza :D :D :D pilotka przebrana za pilota :D :D :D a moze by ta nasza puszcze zdegradowac :D wtedy by mozna spoko latac , np skazic jakims swinstwem zeby tylko opon nierozpuszczalo :619:

Zyrafa
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 45
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: SZCZECIN

Postautor: Zyrafa » pn 16 lut, 2009

tak do kolezanki a w czym problem????

w las spoko a moj jeep to tylko auto wiec jak cos sie spierdzieli to sie naprawi wbijam w to z czasem napewno zmodernizuje te auto do tego stopnia ze mozesz miec problem z hamerykaniskim autem traktuj to jako wyzwanie bo jest projekt ktory bedzie napewno zrealizowany za wszelka cene i watpie by twoj haponski samochodzik dal se rade
LIFE TO RIDE RIDE TO LIFE

OIIIIIIIO

Awatar użytkownika
Tanto
4X4 Szczecin
Posty: 4668
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Szczecin/ Dobra k.Now
Kontaktowanie:

Postautor: Tanto » pn 16 lut, 2009

z tą 'hajdi' to już nie pierwszy raz ktoś tak wyjechał, niech ktoś z adminów wrzuci Hajdiemu fotkę do profilu, bo nie wiadomo czy to 'wypadek przy pracy', czy ktoś z rozmysłem kolegę obraża ;-)
Suzuki SJ510 LWB '85 "Kozunia"

Zyrafa
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 45
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: SZCZECIN

Postautor: Zyrafa » pn 16 lut, 2009

to to koles jest???????????? buahaha zmien ta ksywe koles bez obrazy i sory za kolezanke :)
LIFE TO RIDE RIDE TO LIFE

OIIIIIIIO

Awatar użytkownika
kogut
nawigator
Posty: 557
Rejestracja: pn 04 lut, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kogut » pn 16 lut, 2009

mam pytanie czy puszczanski killer ma rame ??????????

Awatar użytkownika
budzik
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 760
Rejestracja: czw 18 gru, 2008
Lokalizacja: Stargarad

Postautor: budzik » pn 16 lut, 2009

Zyrafa pisze:tak do kolezanki a w czym problem????

.... traktuj to jako wyzwanie bo jest projekt ktory bedzie napewno zrealizowany za wszelka cene i watpie by twoj haponski samochodzik dal se rade


kolego KASA w tym sporcie to nie wszystko :x , liczy sie wiele innych rzeczy a niestety wyzwać kogoś na pojedynek umiejętności swoich - no nie wiem czy to o Tobie dobrze świadczy :?: :?: :?:

Awatar użytkownika
snorkel
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 95
Rejestracja: ndz 01 cze, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: snorkel » pn 16 lut, 2009

Kolego tu nie chodzi o to żeby komuś udowadniać, wyzywać na pojedynki. Jak pojeździsz trochę w terenie to zrozumiesz to o czym mówią koledzy i nie trzeba będzie ciebie przekonywać, tylko obyś do tego czasu nie zepsuł tego nad czym długo pracowali inni czyli nad dobrym wizerunkiem 4x4 bo to nie łatwe. Wiele drzwi się zamknęło przez ludzi z gorącą głowa i płytką wyobraźnią.
Nie denerwuj się tylko posłuchaj :!: :!: :!: :!: I zacznij od początku ale dobrze i korzystaj z rad.
Patrol K160

Zyrafa
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 45
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: SZCZECIN

Postautor: Zyrafa » pn 16 lut, 2009

dzieki za rady ale koles bez obrazy sam pierdzieli i probuje udowodnic ze jak to okreslil hamerykanskie autko jest do pupci hmm sam masz jeep-a i chyba wiesz ze wiele te autko potrafi i nieobrazajac niekogo i niechwalac sie umiejetnosci posiadam a skad to juz niewazne zreszta spedzajac wiekszosc czasu w lesie czy na polowaniach czy przy naprawach zniszczonych pasiek i inych lesnych zagrod uwierzcie mi idzie sie wszystkiego nauczyc nawet wyciagac ciagnik utopiony w bagnie zwykla zdechla frontera ktora ledwo co zyla a dala rade i szacun dla tego auta takze rama nie rama pieniadze czy nie dam se rade ze wszystkim predzej czy pozniej uparty jestem i daze do celu az mi sie uda takze spokojnie to juz mam we krwi szybko sie nie poddaje i przyjmuje tego typu wyzwania nawet na umiejetnosci teraz na sniegu
LIFE TO RIDE RIDE TO LIFE

OIIIIIIIO


Wróć do „Imprezy 4x4”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości