The Great Escape Rally 2009

Organizujesz imprezę, szukasz pilota lub drugiego samochodu dla towarzystwa, itp
Awatar użytkownika
Aganiok
Operator wyciagarki
Posty: 325
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008
Lokalizacja: Szczecin

The Great Escape Rally 2009

Postautor: Aganiok » pn 23 lut, 2009

"Rajdowcy pojadą śladami uczestników Wielkiej Ucieczki. Nawet 400 załóg może się pojawić na trasie The Great Escape Rally. Pierwszego rajdu organizowanego z okazji marcowej rocznicy Wielkiej Ucieczki ze Stalagu Luft III. Rajd będzie się składał z trzech etapów. Każdy z etapów otrzyma nazwę jednego z tuneli ucieczkowych, które jeńcy wykopali w żagańskim Stalagu Luft III, podczas II wojny światowej. - Będą to etapy Tom, Dick i Harry - wylicza Paweł Lichtański z urzędu miejskiego w Żaganiu. - Uczestnicy rajdu przecinać będą także trasy ucieczki niektórych jeńców z marca 1944 roku.

Pierwszy The Great Escape Rally odbędzie się w ostatni weekend marca. Już teraz można się do niego zapisywać na stronie :

http://www.greatescaperally.com/


Myślę, że można by pojechać. Znając okolice mojego miasta :D jest troszkę niemałych górek, a i pewnie duża część trasy będzie biegła przez tamtejsze poligony.
Zawsze znajdzie się odpowiednia filozofia do braku odwagi :)

Awatar użytkownika
miastek
V-ce prezes 4x4 szczecin
Posty: 5835
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Miastko/Szczecin

Postautor: miastek » pn 23 lut, 2009

A dasz rade zabrac wszystkich :?:
Miastek Off-road GARAGE
Serwis, części, akcesoria 4X4
ESCAPE wyciągarki, zawieszenia, namioty dachowe
iKAMPER local dealer
iODPERFORMANCE local dealer
NOWY ADRES!!! WARZYMICE 18B
502 599 717
SuperPatrolSuper TURBOintercooler

Awatar użytkownika
Aganiok
Operator wyciagarki
Posty: 325
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Aganiok » pn 23 lut, 2009

chyba rowerem :D Mowiłam o tym rajdzie na ostatniej ściemie i obiecałam, że wrzucę info. :)
Zawsze znajdzie się odpowiednia filozofia do braku odwagi :)

hajdi
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 155
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: hajdi » pn 23 lut, 2009

A doczytała pani do konca ?

Obecnie otrzymaliśmy blisko 40 zgłoszeń. W klasie quadów wystartują między innymi Krzysiek Kretkiewicz i Jacek Bujański - pojedynek triumfatorów Berlin-Wrocław i Croatii Trophy będzie na pewno bardzo emocjonujący. Swój występ zapowiedzieli członkowie zespołów Mykogen Rally Team (m.in. Mariusz Ryczkowski i Sławomir Wasiak)
H1 sie sklada

Awatar użytkownika
Aganiok
Operator wyciagarki
Posty: 325
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Aganiok » wt 24 lut, 2009

hajdi pisze:A doczytała pani do konca ?

Obecnie otrzymaliśmy blisko 40 zgłoszeń. W klasie quadów wystartują między innymi Krzysiek Kretkiewicz i Jacek Bujański - pojedynek triumfatorów Berlin-Wrocław i Croatii Trophy będzie na pewno bardzo emocjonujący. Swój występ zapowiedzieli członkowie zespołów Mykogen Rally Team (m.in. Mariusz Ryczkowski i Sławomir Wasiak)


nie wiem o co Ci chodzi :roll:
Zawsze znajdzie się odpowiednia filozofia do braku odwagi :)

Awatar użytkownika
qsma
Weteran bezdrozy
Posty: 3018
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: qsma » wt 24 lut, 2009

to nasi ludzie 8) szczecin znaczy
patrol GRRRRRRR 4,2 +35 BFG MT

http://www.martechszczecin.pl

Awatar użytkownika
Aganiok
Operator wyciagarki
Posty: 325
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Aganiok » wt 24 lut, 2009

ale wciaż nie wiem do czego zmierza Hajdi. Obiecałam wrzucić info jak sie coś dowiem, to jest. :) Nie wnikam kto jedzie. Wsio. :)
Zawsze znajdzie się odpowiednia filozofia do braku odwagi :)


Wróć do „Imprezy 4x4”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości