terminy imprez. PILNE!!!!

Organizujesz imprezę, szukasz pilota lub drugiego samochodu dla towarzystwa, itp
Awatar użytkownika
qsma
Weteran bezdrozy
Posty: 3018
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

terminy imprez. PILNE!!!!

Postautor: qsma » ndz 11 lut, 2007

tworzymy kalendarz imprez na 2007. urzad marszałkowski zainteresował sie naszymi wybrykami. bedzie łatwiej załatwic sponsorów i patronaty.
zgłaszajcie sie ludziska z terminami (choc orientacyjnie) miejscami nazwiskami orgów. itd. PILNIE!!!

Awatar użytkownika
qsma
Weteran bezdrozy
Posty: 3018
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: qsma » ndz 11 lut, 2007

moze na poczatek GRYFF 4 termin 21-22. 04

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5099
Rejestracja: sob 10 lut, 2007

Postautor: Benes » ndz 11 lut, 2007

pierwsza połowa marca może druga...
....

Awatar użytkownika
prezes
Prezes 4x4 Szczecin
Posty: 10021
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: prezes » śr 14 lut, 2007

qsma pisze:moze na poczatek GRYFF 4 termin 21-22. 04

No żesz k..... mać !! Synek ty znowu jarasz ??
Przeciez mówiłem ci cymbale na sciemie że robiona bedzie impra na poligonie w drawsku. Byłem dzis z Jasiem u nadlesniczego i oni sa na tak. Tylko musimy terminy zaproponowac ,coby sie wstrzelic w luke miedzy wojskowymi manewrami.
Termin prawdopodobnie to kwiecień, dokładnie nie wiem, bo to zalezy od wojska, wiecej info w przyszłym tygodniu

Awatar użytkownika
qsma
Weteran bezdrozy
Posty: 3018
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: qsma » ndz 18 lut, 2007

prezes pisze:
qsma pisze:moze na poczatek GRYFF 4 termin 21-22. 04

No żesz k..... mać !! Synek ty znowu jarasz ??
Przeciez mówiłem ci cymbale na sciemie że robiona bedzie impra na poligonie w drawsku. Byłem dzis z Jasiem u nadlesniczego i oni sa na tak. Tylko musimy terminy zaproponowac ,coby sie wstrzelic w luke miedzy wojskowymi manewrami.
Termin prawdopodobnie to kwiecień, dokładnie nie wiem, bo to zalezy od wojska, wiecej info w przyszłym tygodniu

mizłes mi konkrety podac , sie nie odzywasz i hu. a ja ci mowiłem ze ta data dla mnie wazna jest i juz!!!
patrol GRRRRRRR 4,2 +35 BFG MT

http://www.martechszczecin.pl


Wróć do „Imprezy 4x4”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 104 gości