Wakacyjne kierunki

Organizujesz imprezę, szukasz pilota lub drugiego samochodu dla towarzystwa, itp
Awatar użytkownika
LSD
4X4 Szczecin
Posty: 2528
Rejestracja: sob 17 mar, 2007
Lokalizacja: Dobra

Wakacyjne kierunki

Postautor: LSD » czw 08 kwie, 2010

Z Danusią wybieramy się w te wakacje w kierunku PD ;)
Pomyśleliśmy, że może ktoś by się chciał dołączyć, albo może przypadkiem będzie w pobliżu. Dopiero zaczynamy układanie trasy, ale zasadniczo cele są dwa.
1. Rumunia - transalpina, transylwania itp. Minimum 7 dni na miejscu. Głównie jeżdżenie po asfaltowo / szutrowym offrołdzie. Bez ekstremu.
2. Chorwacja - głównie zwiedzanie + zmine piwko na jednej z 1000 adriatyckich wysp. Offrołdu raczej nie przewidujemy (jak się trafi to czemu nie), ale będzie sporo jeżdżenia bo chcemy zwiedzić Dubrovnik i Zagrzeb.

Ew opcja to:
3. Serbia, Czarnogóra lub Albania. Jest to opcja pod warunkiem, że Danka będzie miała min 3 tygodnie urlopu.

Spanie głównie w aucie, kupujemy właśnie "trumnę" na dach.
Jedziemy Patrolem Long.

Awatar użytkownika
martii
menager wklejonych
Posty: 368
Rejestracja: śr 28 maja, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: martii » czw 08 kwie, 2010

jak bedzie opcja 2 to moze uda mi sie wyciagnac zone, bo taki byl zeszloroczny plan
tyle, ze ja dodatkowo mam malego 2letniego pilota, wiec wieksza czulosc na wartepach i wiecej postoi - choc na ostatnim powitaniu pod Chociwlem pilotowal mnie 13h bez marudzenia :D

tylko jaki termin?

Awatar użytkownika
LSD
4X4 Szczecin
Posty: 2528
Rejestracja: sob 17 mar, 2007
Lokalizacja: Dobra

Postautor: LSD » czw 08 kwie, 2010

Termin to sprawa do uzgodnienia. Nam najbardziej pasuje sierpień - 2,3 i 4 tydzień.

Awatar użytkownika
martii
menager wklejonych
Posty: 368
Rejestracja: śr 28 maja, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: martii » czw 08 kwie, 2010

sierpien-wrzesien - dla mnie jak najbardziej OK - mniejsze upaly bo nie wiem jak moja samoroba klima bedzie dzialac :D

Awatar użytkownika
Willi
nawigator
Posty: 554
Rejestracja: wt 11 gru, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Willi » czw 08 kwie, 2010

martii pisze:sierpien-wrzesien - dla mnie jak najbardziej OK - mniejsze upaly bo nie wiem jak moja samoroba klima bedzie dzialac :D


napisz czy robisz jakieś postępy z tą klimą ???
autobusy i tramwaje.... GR Long

Awatar użytkownika
Kovu syn Wibrysa
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 86
Rejestracja: pt 02 kwie, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Kovu syn Wibrysa » czw 08 kwie, 2010

Oo to muszę z ojcem porozmawiać bo też zamierzaliśmy jechać gdzieś na Rumunię w Sierpniu 8) więc to przemyślimy :wink:

Jasiu
4X4 Szczecin
Posty: 1571
Rejestracja: wt 13 lut, 2007

Postautor: Jasiu » pt 09 kwie, 2010

Synu Wibrysa nie pytaj się tylko postaw ojca przed faktem dokonanym.
8)

Awatar użytkownika
Diabeł
nawigator
Posty: 627
Rejestracja: pn 30 mar, 2009
Lokalizacja: rakownia/szczecin

Postautor: Diabeł » wt 27 kwie, 2010

Ja wyjezdzam 20czerwca w kierunku blizej nieznanym czyli przed siebie :twisted: ale napewno Walia-szkocja, potem promem do bergen i na kolach do Honnigsvag(tam zostawiam samochod na okolo 4 tygodnie) i od 27 lipca dalsza droga przez wschodnia czesc basenu morza baltyckiego(tutaj spokojnie jakies 7-10 dni )

summerka
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 53
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: summerka » wt 27 kwie, 2010

my 19 czerwca lecimy na poludnie i bedziemy lezec na plazy, zwiedzac a Janusz sie zarzeka, ze zdobedzie jakis szczyt w Andaluzji i to na pieszo :)

Awatar użytkownika
budzik
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 760
Rejestracja: czw 18 gru, 2008
Lokalizacja: Stargarad

Postautor: budzik » śr 28 kwie, 2010

Diabeł pisze:Ja wyjezdzam 20czerwca w kierunku blizej nieznanym czyli przed siebie :twisted: ale napewno Walia-szkocja, potem promem do bergen i na kolach do Honnigsvag(tam zostawiam samochod na okolo 4 tygodnie) i od 27 lipca dalsza droga przez wschodnia czesc basenu morza baltyckiego(tutaj spokojnie jakies 7-10 dni )


Diable, czy ja Ci kiedys wspominałem, że jak masz za dużo czasu i kasy to mógłbyś się troszku gadzie podzielić z dobrymymi ludźmi :wink: :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
Diabeł
nawigator
Posty: 627
Rejestracja: pn 30 mar, 2009
Lokalizacja: rakownia/szczecin

Postautor: Diabeł » śr 28 kwie, 2010

Kasa jak kasa ale z czasem walcze jak moge. Jutro mam nadzieje skonczyc upgrade poJEEPki do 8,5'' i CJ'wi skrzynie wsadze co by na weekend ten nieszczesny trawers co ostatnio sie nie powiodl pokonac i w poniedzialek na ship'a lete :evil:

Awatar użytkownika
budzik
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 760
Rejestracja: czw 18 gru, 2008
Lokalizacja: Stargarad

Postautor: budzik » śr 28 kwie, 2010

Diabeł pisze:Kasa jak kasa ale z czasem walcze jak moge. Jutro mam nadzieje skonczyc upgrade poJEEPki do 8,5'' i CJ'wi skrzynie wsadze co by na weekend ten nieszczesny trawers co ostatnio sie nie powiodl pokonac i w poniedzialek na ship'a lete :evil:


a wszystko to dziełasz w naszych pięknych stronach ????

Awatar użytkownika
Diabeł
nawigator
Posty: 627
Rejestracja: pn 30 mar, 2009
Lokalizacja: rakownia/szczecin

Postautor: Diabeł » śr 28 kwie, 2010

Tylko i wylacznie w moim malym prywatnym warsztacie w J... Jak chcesz to moge ci opchnac Goodyear MTR 37x13.5 r 16 :twisted: Tanio :twisted: Tylko do czego ty je wsadzisz?? Chyba ze do mondelca :P


Wróć do „Imprezy 4x4”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 138 gości