LOTNISKOWIEC IV w Chojnie 16- 17.010.2010

Organizujesz imprezę, szukasz pilota lub drugiego samochodu dla towarzystwa, itp
PREZES2
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 19
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008
Lokalizacja: Chojna

LOTNISKOWIEC IV w Chojnie 16- 17.010.2010

Postautor: PREZES2 » śr 08 wrz, 2010

Witam wszystkich,chciałem poinformować, że organizujemy kolejny Rajd w Chojnie .Tym razem odbędzie się on w okolicach miasta na trasie po roadbooku. Wszystkie szczegóły na stronie www.4x4chojna.pl w dziale IMPREZY .Pozdrawiam,Zbyszek.

Awatar użytkownika
miastek
V-ce prezes 4x4 szczecin
Posty: 5832
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Miastko/Szczecin

Postautor: miastek » wt 14 wrz, 2010

Po tym jak został potraktowany jeden z naszych kolegów na ostatniej edycji wątpię czy ktoś z SAT weźmie udział w tej imprezie. Ja na pewno do Chojny już nie pojadę!
Miastek Off-road GARAGE
Serwis, części, akcesoria 4X4
ESCAPE wyciągarki, zawieszenia, namioty dachowe
iKAMPER local dealer
iODPERFORMANCE local dealer
NOWY ADRES!!! WARZYMICE 18B
502 599 717
SuperPatrolSuper TURBOintercooler

Awatar użytkownika
marcin roadb...
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 93
Rejestracja: wt 04 maja, 2010
Lokalizacja: SZCZECIN

Postautor: marcin roadb... » wt 14 wrz, 2010

Miastek możesz jasniej ,dla nie wtajemniczonych
jesli czujesz sie dobrze nie martw sie ! napewno ci przejdzie :-)
wrang jk, cherokee xj

Awatar użytkownika
miastek
V-ce prezes 4x4 szczecin
Posty: 5832
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Miastko/Szczecin

Postautor: miastek » wt 14 wrz, 2010

Ano jeden z naszych kolegów (dotychczas uczestnik wszystkich edycji lotniskowca i zwycięzca II edycji) po przejechaniu trasy III edycji imprezy podszedł do organizatora i poprosił o zabranie z jego auta karty drogowej. Organizator odpowiedział, że jest bardzo zajęty liczeniem punktów i w ogóle i kazał mu samemu zerwać kartę drogową i przynieść. Więc tak uczyniono zawodnik sam zerwał kartę drogową i przyniósł do biura rajdu po czym został za to zdyskwalifikowany :shock: przez tą samą osobę która nie miała czasu odebrać karty :!: Bo podobno inni zawodnicy zaprotestowali że ktoś sam przyniósł kartę więc padły podejrzenia że oszukiwali :!:
Tak więc organizator przez własne lenistwo narobił koło du.py uczciwemu zawodnikowi i nie potrafił przyznać się do błędu :!:
Ja za takie imprezy dziękuje i nie mam zamiaru brać w nich udziału ale życzę powodzenia organizatorom w dalszych działaniach na rzecz zachodniopomorskiego off-road'u.
Miastek Off-road GARAGE
Serwis, części, akcesoria 4X4
ESCAPE wyciągarki, zawieszenia, namioty dachowe
iKAMPER local dealer
iODPERFORMANCE local dealer
NOWY ADRES!!! WARZYMICE 18B
502 599 717
SuperPatrolSuper TURBOintercooler

Awatar użytkownika
marcin roadb...
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 93
Rejestracja: wt 04 maja, 2010
Lokalizacja: SZCZECIN

Postautor: marcin roadb... » śr 15 wrz, 2010

I własnie dlatego staram sie przestrzegać zasady nic na gębe , bo pózniej tylko same problemy ,bo nie mowił ,bo zle zrozumiał . pytałem z ciekawości
jesli czujesz sie dobrze nie martw sie ! napewno ci przejdzie :-)

wrang jk, cherokee xj

PREZES2
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 19
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008
Lokalizacja: Chojna

Postautor: PREZES2 » czw 16 wrz, 2010

Widzę ,że wokół tamtego zdarzenia tworzy się już legenda. W pierwszej wersji poszkodowanego zawodnika , to podobno jeden z sędziów kazał Mu zdjąć kartę, teraz to sam organizator , ciekawe co będzie za pół roku ?Przez trzy edycje Lotniskowca nie zdarzyło się by któryś z sędziów kazał zawodnikowi samemu odpiąć kartę pojazdu , a przy tym Wasz Kolega ,bywając na wielu Rajdach i znając ich zasady doskonale wie , że taka sytuacja nie może mieć miejsca.
Zdawało mi się , że ten temat już z Nim omówiłem i jest zamknięty,ale widzę , że problem tkwi w Nim jak zadra.

Awatar użytkownika
Tanto
4X4 Szczecin
Posty: 4668
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Szczecin/ Dobra k.Now
Kontaktowanie:

Postautor: Tanto » czw 16 wrz, 2010

Zaraz, zaraz... nie mieszajmy w to Niego, zwłaszcza jeśli to między sobą wyjaśniliście. Miastek wyraził tu swoje zdanie na temat tej sytuacji, a nie Jego.
Możliwe że przez te edycje żaden z sędziów tak nie zrobił, a w tym przypadku sobie tylko zażartował, a zawodnik przyjął jako polecenie sędziego. Zmęczenie po rajdzie bywa spore i czasami ciężko wyłapać niuanse w intonacji głosu. Znam zarówno kierowcę jak i pilota, i właśnie dla tego że byli na wielu rajdach to jestem przekonany że bez wyraźnego polecenia ze strony sędziego karty by nie odpięli.
Takie jest moje zdanie, jak najbardziej subiektywne i oparte na relacji jednej ze stron oraz własnych przemyśleniach (to tak na wypadek gdyby ktoś próbował przypisać Jemu te słowa).
Suzuki SJ510 LWB '85 "Kozunia"

Rekin
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 42
Rejestracja: czw 05 cze, 2008
Lokalizacja: Goleniów

Lotniskowiec Chojna

Postautor: Rekin » wt 19 paź, 2010

Ostatnio zmieniony wt 19 paź, 2010 przez Rekin, łącznie zmieniany 1 raz.

Rekin
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 42
Rejestracja: czw 05 cze, 2008
Lokalizacja: Goleniów

Re: Lotniskowiec Chojna

Postautor: Rekin » wt 19 paź, 2010

[quote="Rekin"]http://www.youtube.com/user/Rekin59?feature=mhum#p/u/3/pfn7oSaCRn0

Koledzy, "Lotniskowiec" był dla mnie miłym zaskoczeniem to nie jest ten sam rajd , co poprzednie edycje
Tym razem organizatorzy stanęli na wysokości zadania, sto kilometrów trasy, piękne i urozmaicone tereny, jeżeli następna edycja będzie taka sama to naprawdę warto jechać :D
Ostatnio zmieniony wt 19 paź, 2010 przez Rekin, łącznie zmieniany 3 razy.

nissan7
Weteran bezdrozy
Posty: 1590
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007

Postautor: nissan7 » wt 19 paź, 2010

nie bardzo rozumiem co chcesz przez to powiedzieć . może chodzi Ci o nadmiar pilotów przychodzących na 1 kierowcę 8) bez urazy ale ja nie czaję co ten filmik wnosi

Rekin
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 42
Rejestracja: czw 05 cze, 2008
Lokalizacja: Goleniów

Postautor: Rekin » wt 19 paź, 2010

nissan7 pisze:nie bardzo rozumiem co chcesz przez to powiedzieć . może chodzi Ci o nadmiar pilotów przychodzących na 1 kierowcę 8) bez urazy ale ja nie czaję co ten filmik wnosi


W sumie to nic, może to że na rajdzie pojawi się czasem kilka aut i kręci się parę osób. Filmik coś wnosi, jeżeli byłeś na poprzednich "Lotniskowcach" to bez urazy będziesz wiedział CO.

Awatar użytkownika
miastek
V-ce prezes 4x4 szczecin
Posty: 5832
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Miastko/Szczecin

Postautor: miastek » wt 19 paź, 2010

Ja widzę Patrola naparzającego mostem w kamień :?
Miastek Off-road GARAGE
Serwis, części, akcesoria 4X4
ESCAPE wyciągarki, zawieszenia, namioty dachowe
iKAMPER local dealer
iODPERFORMANCE local dealer
NOWY ADRES!!! WARZYMICE 18B
502 599 717
SuperPatrolSuper TURBOintercooler

Rekin
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 42
Rejestracja: czw 05 cze, 2008
Lokalizacja: Goleniów

Postautor: Rekin » wt 19 paź, 2010

Trochę mi przykro, ze robicie że mnie głupka. Napisałem wcześniej, że ten rajd zmienił swoje "oblicze" na tych filmach widać tereny nie te z których słynął Lotniskowiec w poprzednich edycjach.

mad-
Jestem tu nowy/a
Posty: 5
Rejestracja: czw 23 wrz, 2010
Lokalizacja: 4x4-zachodniopomorskie

Postautor: mad- » wt 19 paź, 2010

PostWysłany: Wto Paź 19, 2010 8:55 pm Temat postu:
nie bardzo rozumiem co chcesz przez to powiedzieć . może chodzi Ci o nadmiar pilotów przychodzących na 1 kierowcę Cool bez urazy ale ja nie czaję co ten filmik wnosi

Oglądając filmy waszych kolegów którzy wstawiają swoje filmy. To rzeczywiście o wiele więcej wnoszą :roll: zdecydowanie więcej mówią i błoto widać bo co do trudności technicznych to chyba nie występują(przynajmniej ja takiego nie widziałem).
Ale to fajnie że każdy może widzieć to co chce, i wyciągnąć wnioski jedyne i nie powtarzalne :idea: :wink:

Darek...
ADMINISTRATOR
Posty: 3911
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Darek... » wt 19 paź, 2010

trzecia wojna światowa , na forum - zbędna
tak to widzę :wink:

KONIEC :D
Honker 2324


Wróć do „Imprezy 4x4”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości