Jazda w kolumnie podczas imprezy

Organizujesz imprezę, szukasz pilota lub drugiego samochodu dla towarzystwa, itp
kaniesia
nawigator
Posty: 702
Rejestracja: ndz 07 mar, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kaniesia » wt 21 gru, 2010

Kochani teren sobie ,reguły sobie a co niektórzy sobie -raczej ciężko :!: można pisać regułki ale po co i dla kogo dla wiedzy w temacie ravczej niż dla regulaminu
Agnieszka

student
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 880
Rejestracja: wt 20 sty, 2009
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: student » wt 21 gru, 2010

Benes pisze:Każdej nieprzygotowanej załodze będzie na starcie przydzielona załoga "wprawiona w bojach". Będą jechać razem tak jak w TEAMIE


Eeee i tak jest to rozwiązane dość fajnie. Bardzo podoba mi się to że jak się np ja wkleję a o to nie trudno to pierwsza osoba z brzegu bez marudzenia mnie wyciąga. Wigilia i choinka są tu dobrymi przykładami. Mimo że pod większe górki byłem wciągany to nikt się nawet nie skrzywił tak więc bez sensu jakieś sztywne przydziały. Po co dobra terenówka ma telepać się za słabszą skoro może sobie poświrować w błocie obok a ktoś inny i tak mnie wyciągnie. Nikt jeszcze chyba nie został sam.

Awatar użytkownika
Tanto
4X4 Szczecin
Posty: 4665
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Szczecin/ Dobra k.Now
Kontaktowanie:

Postautor: Tanto » wt 18 paź, 2011

Rafał, dopisz jeszcze jeden punkt odnośnie: jadąc łąkami, skrajem pól uprawnych itp. miejscami których nie można rozjeżdżać wzdłuż i w szerz, kategorycznie trzymać się śladu pozostawionego przez samochód prowadzący.
Suzuki SJ510 LWB '85 "Kozunia"

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5095
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: 4x4 Szczecin

Postautor: Benes » wt 18 paź, 2011

Tanto pisze:Rafał, dopisz jeszcze jeden punkt odnośnie: jadąc łąkami, skrajem pól uprawnych itp. miejscami których nie można rozjeżdżać wzdłuż i w szerz, kategorycznie trzymać się śladu pozostawionego przez samochód prowadzący.


nie wiem czy to jest realne... jak ma się trzymać śladu suzuka jadąca za patrolem :690:
Życie może być pełne przygód lub zupełnie nudne…
http://www.moto-panamericana.pl/
Masz niskie ciśnienie... ja Ci je podniosę :-)

Awatar użytkownika
Tanto
4X4 Szczecin
Posty: 4665
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Szczecin/ Dobra k.Now
Kontaktowanie:

Postautor: Tanto » wt 18 paź, 2011

'trzymać się śladu' to znaczy nie jechać np. 2 m z boku lub na skróty. To że są inne rozstawy kół to oczywiste, ale i na to jest patent - jednym kołem trzymać się w 'koleinie', a drugie będzie szło jak mu wypadnie.
Suzuki SJ510 LWB '85 "Kozunia"


Wróć do „Imprezy 4x4”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości