"Dla choinki " wyjazd wtorkowy do domu dziecka w M

Organizujesz imprezę, szukasz pilota lub drugiego samochodu dla towarzystwa, itp
Awatar użytkownika
piotr b
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 155
Rejestracja: pt 30 mar, 2007
Lokalizacja: BŁOTNO

"Dla choinki " wyjazd wtorkowy do domu dziecka w M

Postautor: piotr b » ndz 19 gru, 2010

Chciałbym wszystich zainteresowanych poinformować ,że podczas naszego rajdu "Dla choinki" zebraliśmy w gotówce 1550 zł. Z w/w kwotę mieliśmy coś kupić dla najbliższego domu dziecka w okolicy.Po rozmowch z dyrekcją placówki ustaliliśmy ,że za 600 zł przyjedzie Teatr Polski ze Szczecina ze sztuką świąteczną dla dzieci i młodzieży.W planie jest ognisko z kiełbaską i krótki kulig.
Gorąco zapraszam wszystkich kto żyw do pomocy przy kuligu ,Wystarczy kilka aut ,impeza zacznie się o godz. 14.00 we wtorek 21.12.2010 Mosty (blisko Goleniowa) ,myślę że o18.00 będzie zakończona.

Dzieciaki czekają !!! :607:

P.s. może ktoś przyjedzie kto nie mógł uczestniczyć w rajdzie charytatywnym ?

Niewykorzystane pieniądze będą przelane na konto naszego stowarzyszenia i przeznaczone na inny szczytny cel. :santa: [/u]

hajdi
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 155
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: hajdi » ndz 19 gru, 2010

Czym bedzie robiony kulig?
H1 sie sklada

Awatar użytkownika
piotr b
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 155
Rejestracja: pt 30 mar, 2007
Lokalizacja: BŁOTNO

Postautor: piotr b » ndz 19 gru, 2010

To ma być w miarę krótka jazda "wokół komina" samochod terenowy plus kilka par sanek .

hajdi
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 155
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: hajdi » ndz 19 gru, 2010

Moga ci niepozwolic zrobic tego samochodem po ostatnim wypadku.
H1 sie sklada

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5098
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: 4x4 Szczecin

Postautor: Benes » ndz 19 gru, 2010

znając telewizyjną nagonkę na ostatni wypadek nie wiem czy to dobry pomysł... oczywiście chodzi o kulig.
Życie może być pełne przygód lub zupełnie nudne…
http://www.moto-panamericana.pl/
Masz niskie ciśnienie... ja Ci je podniosę :-)

kaniesia
nawigator
Posty: 702
Rejestracja: ndz 07 mar, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Re: "Dla choinki " wyjazd wtorkowy do domu dziecka

Postautor: kaniesia » ndz 19 gru, 2010

piotr b pisze:Chciałbym wszystich zainteresowanych poinformować ,że podczas naszego rajdu "Dla choinki" zebraliśmy w gotówce 1550 zł. Z w/w kwotę mieliśmy coś kupić dla najbliższego domu dziecka w okolicy.Po rozmowch z dyrekcją placówki ustaliliśmy ,że za 600 zł przyjedzie Teatr Polski ze Szczecina ze sztuką świąteczną dla dzieci i młodzieży.W planie jest ognisko z kiełbaską i krótki kulig.
Gorąco zapraszam wszystkich kto żyw do pomocy przy kuligu ,Wystarczy kilka aut ,impeza zacznie się o godz. 14.00 we wtorek 21.12.2010 Mosty (blisko Goleniowa) ,myślę że o18.00 będzie zakończona.

Dzieciaki czekają !!! :607:

P.s. może ktoś przyjedzie kto nie mógł uczestniczyć w rajdzie charytatywnym ?

Niewykorzystane pieniądze będą przelane na konto naszego stowarzyszenia i przeznaczone na inny szczytny cel. :santa: [/u]



Ja bym przyjechała Piotrek ale w tygodniu pracujemy :? byliśmy na rajdzie ale na radoche dzieciaków też bym chciała i przedstawienie :wink:
Agnieszka

Awatar użytkownika
piotr b
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 155
Rejestracja: pt 30 mar, 2007
Lokalizacja: BŁOTNO

Postautor: piotr b » ndz 19 gru, 2010

kulig ewentualnie na terenie zamkniętym ośrodka,jeśli nie wypali powozomy dzieciaki autami.

kaniesia
nawigator
Posty: 702
Rejestracja: ndz 07 mar, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kaniesia » pn 20 gru, 2010

I tak będą miały radoche czy konie na płozach czy mechaniczne ,prosimy o relacje z imprezy i fotki :wink:
Agnieszka

flomaker
menager wklejonych
Posty: 415
Rejestracja: ndz 07 lis, 2010
Lokalizacja: Szczecin;Kasztanowe

Postautor: flomaker » pn 20 gru, 2010

No przecież z głową można to zrobić, a nie jak wspomniany wyżej pan, który będzie teraz z tym żył.
Jak jest kilka aut, to jeden jedzie z przodu i jak coś leci z naprzeciwka, to krzyczy na CB i kulig staje bliżej pobocza. Czysto jest - jedziemy. Z tyłu trzecie auto ubezpiecza. Dla dzieci, to 15km/h na sankach za "dżipem" to już szczyt adrenaliny, więc niebezpieczeństwo w zasadzie zapewnione.
Never say die... up men and try !!!

Blazer S10 99"

Awatar użytkownika
nemur
Operator wyciagarki
Posty: 263
Rejestracja: ndz 13 wrz, 2009

Postautor: nemur » pn 20 gru, 2010

A nie lepiej dojechać z dzieciakami do pobliskiego lasu i zrobić to po drodze leśnej lub polnej

Awatar użytkownika
Tanto
4X4 Szczecin
Posty: 4666
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Szczecin/ Dobra k.Now
Kontaktowanie:

Postautor: Tanto » pn 20 gru, 2010

nemur pisze:A nie lepiej dojechać z dzieciakami do pobliskiego lasu i zrobić to po drodze leśnej lub polnej

Zima w tamtym rejonie to nie to co popierdółkowatość w okolicach Szczecina. 20 km dalej na wschód miałem śniegu po kolana w miejscu w którym powinna być polna droga. Dzieci miały by niezłą zabawę, tylko co jakiś czas trzeba by robić postoje na łyk gorącego barszczyku :-)
Suzuki SJ510 LWB '85 "Kozunia"

Awatar użytkownika
prezes
Prezes 4x4 Szczecin
Posty: 10021
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: prezes » pn 20 gru, 2010

Proszę Państwa
Piotrek [jako,że mieszka na wiosce] robił już kuligów paredziesiąt.
Jego pytanie brzmiało, nie jak zrobić bezpieczny kulig, a kto jest jeszcze chętny do pomocy.
Ja niestety nie moę, gdyż mój własny osobisty nieletni ma jasełka akurat we wtorek jako dobry tatuś musze być na przedstawieniu.
prezes, po prostu prezes

student
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 880
Rejestracja: wt 20 sty, 2009
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: student » pn 20 gru, 2010

Kurde szkoda że to w tygodniu... Mega mnie ściskają takie imprezy i bardzo bym chciał tam być mimo że przejażdżka maverickiem nie była by jakąś tam atrakcją... Nie mniej jednak na ten tydzień mam już umówionych ludzi z zepsutymi samochodami i z ciśnieniem na święta...

Awatar użytkownika
Tanto
4X4 Szczecin
Posty: 4666
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Szczecin/ Dobra k.Now
Kontaktowanie:

Postautor: Tanto » pn 20 gru, 2010

Spytam z pewną nieśmiałością - jest opcja żeby kulig zorganizować po świętach gdyby teraz był problem z frekwencją z naszej strony?
Suzuki SJ510 LWB '85 "Kozunia"

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5098
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: 4x4 Szczecin

Postautor: Benes » pn 20 gru, 2010

Ja nie pojadę bo nie mam przeglądu... :roll: pomijając fakt zrobienia tego w środku tygodnia co nie jest zbyt dobre ze względu na pracę.
Życie może być pełne przygód lub zupełnie nudne…

http://www.moto-panamericana.pl/

Masz niskie ciśnienie... ja Ci je podniosę :-)

Awatar użytkownika
LSD
4X4 Szczecin
Posty: 2528
Rejestracja: sob 17 mar, 2007
Lokalizacja: Dobra

Postautor: LSD » pn 20 gru, 2010

Benes pisze:Ja nie pojadę bo nie mam przeglądu... .


Może Ci pomóc ? :)

Awatar użytkownika
piotr b
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 155
Rejestracja: pt 30 mar, 2007
Lokalizacja: BŁOTNO

Postautor: piotr b » pn 20 gru, 2010

prezes pisze:Proszę Państwa
Piotrek [jako,że mieszka na wiosce] robił już kuligów paredziesiąt.
Jego pytanie brzmiało, nie jak zrobić bezpieczny kulig, a kto jest jeszcze chętny do pomocy.
Ja niestety nie moę, gdyż mój własny osobisty nieletni ma jasełka akurat we wtorek jako dobry tatuś musze by na przedstawieniu.

Taa...i tu jest sedno sprawy,ale jesli nikt ze stowarzyszenia nie będzie mógł przyjechać to i tak kulig musi się odbyć,dzieciakom już obiecałem.
Wiem ,że czas nie ten ,ale cóż robić ,mam nadzieję że godnie będę reprezentował Nasz SAT (przy pomocy Naszego kolegi Michała z Nowogardu,ten co puszczał samochody na tor i Marcin z krawki oraz naszych dziewcząt )
Jeśli znajdzie się jeszcze ktoś chętny to czekamy o 13.30 w Mostach (teren ośrodka wychowawczego)
Kontakt ze mną 602 555 131 :D

Jeśli chodi o kulig dla Nas ,to chętnie mogę się tym zająć w styczniu,posiadam duże 6-osobowe sanie z hakiem do jeepa i 3 kpl specjalnych sanek 3-osobowych dla doroslych.Baza i teren np. u Wieska pod Golczewem ,ci co byli lat ....nie pamiętam ile na "Operacji Golczewo" znają te klimaty.

Pozdrawiam :D

nissan7
Weteran bezdrozy
Posty: 1590
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007

Postautor: nissan7 » pn 20 gru, 2010

blisko jestem ale w tygodniu ni cholery nie dam rady :(

Awatar użytkownika
Tanto
4X4 Szczecin
Posty: 4666
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Szczecin/ Dobra k.Now
Kontaktowanie:

Postautor: Tanto » wt 21 gru, 2010

piotr b pisze:Jeśli chodi o kulig dla Nas ,to chętnie mogę się tym zająć w styczniu,

Proponuję długi weekend.

Jeśli chodzi o dzieci, to chyba nie jest tak że można im zrobić kulig dziś i więcej już nie? Zima chyba też szybko się nie skończy.
Suzuki SJ510 LWB '85 "Kozunia"

kaniesia
nawigator
Posty: 702
Rejestracja: ndz 07 mar, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kaniesia » wt 21 gru, 2010

Obietnice dane dziecią są nieodwołalne :twisted:
Agnieszka


Wróć do „Imprezy 4x4”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości