Powitanie Wiosny II Edycja 19-20 Marca 2011

Organizujesz imprezę, szukasz pilota lub drugiego samochodu dla towarzystwa, itp
Awatar użytkownika
cookie
menager wklejonych
Posty: 451
Rejestracja: sob 12 wrz, 2009

Postautor: cookie » czw 24 mar, 2011

Dziku pisze:
Silvana pisze:no ładnie. dzik XI a wmawiał mi że wszystkie pieczątki zebrał. chyba że miał mega słaby czas?:P


eee no te co widziałem to wszystkie!!!! :p

kłamca :!: :evil:

Awatar użytkownika
marcin roadb...
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 93
Rejestracja: wt 04 maja, 2010
Lokalizacja: SZCZECIN

Postautor: marcin roadb... » czw 24 mar, 2011

Witam. również podziekowania dla organizatorów :D :D było extra .
choc posiadałem pilota wybrakowanego :( nygus jeden :evil:
jesli czujesz sie dobrze nie martw sie ! napewno ci przejdzie :-)
wrang jk, cherokee xj

Awatar użytkownika
Silvana
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 95
Rejestracja: śr 14 kwie, 2010
Lokalizacja: Dołuje

Postautor: Silvana » czw 24 mar, 2011

Dziku pisze:
Silvana pisze:no ładnie. dzik XI a wmawiał mi że wszystkie pieczątki zebrał. chyba że miał mega słaby czas?:P


eee no te co widziałem to wszystkie!!!! :p


a okulary na rajd zabrales?:D

Awatar użytkownika
Diabeł
nawigator
Posty: 627
Rejestracja: pn 30 mar, 2009
Lokalizacja: rakownia/szczecin

Postautor: Diabeł » czw 24 mar, 2011

chyba zapomnial ale mu pozyczylem zawsze woze ze soba zapasowa pare spawalniczych....

Awatar użytkownika
Dziku
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 798
Rejestracja: pn 14 kwie, 2008

Postautor: Dziku » czw 24 mar, 2011

to raczej były denka od butelek :p pewnie dlatego nic nie widziałem :p

Awatar użytkownika
Silvana
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 95
Rejestracja: śr 14 kwie, 2010
Lokalizacja: Dołuje

Postautor: Silvana » pt 25 mar, 2011

Dziku pisze:to raczej były denka od butelek :p pewnie dlatego nic nie widziałem :p


no tak:D to wszystko tłumaczy;D

Awatar użytkownika
budzik
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 760
Rejestracja: czw 18 gru, 2008
Lokalizacja: Stargarad

Postautor: budzik » pt 25 mar, 2011

Silvana pisze:no ładnie. dzik XI a wmawiał mi że wszystkie pieczątki zebrał. chyba że miał mega słaby czas?:P


Dobrze Ci wmawiał . . . ale te pozostałe to były nie z jego klasy bo to był extrem. A tych mu nie zaliczyliśmy :wink:

Awatar użytkownika
Kora
menager wklejonych
Posty: 485
Rejestracja: sob 24 maja, 2008
Lokalizacja: Strachocin/Stargard

Postautor: Kora » pt 25 mar, 2011

Jeśli ktoś nie dostał dyplomu pamiątkowego, to dajcie znać, bo zostało jeszcze. Przekażemy na najbliższej ściemie czy coś...

:twisted:
_____________________

_____________________
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął.

Jacek
Jestem tu nowy/a
Posty: 8
Rejestracja: pn 08 wrz, 2008

Postautor: Jacek » pt 25 mar, 2011

Zastępca mojego pilota, a mój następca, młody narybek off-roadowy się znaczy, byłby dumny z dyplomu. Było nie było VII miejsce z Maverikiem na ogonie. Da radę wysłać pocztą?

Daniel Barwikowski
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 32
Rejestracja: śr 19 gru, 2007

Postautor: Daniel Barwikowski » pt 25 mar, 2011

Kora pisze:Jeśli ktoś nie dostał dyplomu pamiątkowego, to dajcie znać, bo zostało jeszcze. Przekażemy na najbliższej ściemie czy coś...

:twisted:


Na wstępie to dzięki za super zabawę, trasa ok, klimacik jeszcze bardziej ok, a ja w temacie pucharka za 3 miejsce w wyczynie, dajcie znak co i jak
Barwik

Awatar użytkownika
Abo
4X4 Szczecin
Posty: 3407
Rejestracja: czw 25 gru, 2008
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: Abo » sob 26 mar, 2011

Kora pisze:Jeśli ktoś nie dostał dyplomu pamiątkowego, to dajcie znać, bo zostało jeszcze. Przekażemy na najbliższej ściemie czy coś...

:twisted:

Poproszę jedną sztukę :)
Abo

_______________________________
TANIO powiększam babskie cycki dotykiem, jak nie zadziała zwrot kasy!
4800 VTR Super Safari, Jimny ;-)
firma, foty

Danka
4X4 Szczecin
Posty: 1075
Rejestracja: ndz 20 mar, 2011
Lokalizacja: POZNAŃ

Postautor: Danka » sob 26 mar, 2011

Kora pisze:Jeśli ktoś nie dostał dyplomu pamiątkowego, to dajcie znać, bo zostało jeszcze. Przekażemy na najbliższej ściemie czy coś...

:twisted:

szkoda, że nie ma dyplomów dla osób siedzących w autobusach za pilotem i kierowcą w kategoriach: doping, piszczenie, śpiewanie, picie wszystkiego do dna itp :D

Awatar użytkownika
LSD
4X4 Szczecin
Posty: 2528
Rejestracja: sob 17 mar, 2007
Lokalizacja: Dobra

Postautor: LSD » ndz 27 mar, 2011

Danka pisze:szkoda, że nie ma dyplomów dla osób siedzących w autobusach za pilotem i kierowcą w kategoriach: doping, piszczenie, śpiewanie, picie wszystkiego do dna itp :D


Dokładnie. Jakby jakiś doplomik został, to proszę dla Danutki. Bardzo dzielnie przeszkadzała cały czas podczas rajdu. Należy się jej za wytrwałość ;)

Awatar użytkownika
Kora
menager wklejonych
Posty: 485
Rejestracja: sob 24 maja, 2008
Lokalizacja: Strachocin/Stargard

Postautor: Kora » pn 28 mar, 2011

Jacek pisze:Zastępca mojego pilota, a mój następca, młody narybek off-roadowy się znaczy, byłby dumny z dyplomu. Było nie było VII miejsce z Maverikiem na ogonie. Da radę wysłać pocztą?


jasne, daj adres na meila powitaniewiosny@vp.pl i nazwisko, to wypiszemy i prześlemy.

LSD pisze:Jakby jakiś doplomik został, to proszę dla Danutki. Bardzo dzielnie przeszkadzała cały czas podczas rajdu. Należy się jej za wytrwałość


Danuśce koniecznie :twisted: przypomnij się przed jakimś wyjazdem, albo jak wyżej, puść adres na meila.


Dla reszty weźmiemy ze sobą na najbliższą ściemę :lol:
_____________________



_____________________

Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął.

Awatar użytkownika
Kora
menager wklejonych
Posty: 485
Rejestracja: sob 24 maja, 2008
Lokalizacja: Strachocin/Stargard

Postautor: Kora » pn 28 mar, 2011

Daniel Barwikowski pisze:
Na wstępie to dzięki za super zabawę, trasa ok, klimacik jeszcze bardziej ok, a ja w temacie pucharka za 3 miejsce w wyczynie, dajcie znak co i jak



Bardzo dziękujemy za miłe słowa :wink:
Chciałam napisać że wysłałam Ci meila, ale widzę że nie załączyło się. Twoje namiary mam, puchary zamówione. Jak je odbierzemy, to damy znać :wink:
_____________________



_____________________

Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął.

RenegatE
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 45
Rejestracja: śr 04 lis, 2009
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: RenegatE » pn 28 mar, 2011

Serdecznie dzięki - warto było być uczestnikiem tak wspaniałej imprezy. Oby więcej było tak przygotowanych rajdów.

pozdrawiam
i wszystko jasne sprzedaje parcha

Danka
4X4 Szczecin
Posty: 1075
Rejestracja: ndz 20 mar, 2011
Lokalizacja: POZNAŃ

Postautor: Danka » wt 29 mar, 2011

LSD pisze:
Danka pisze:szkoda, że nie ma dyplomów dla osób siedzących w autobusach za pilotem i kierowcą w kategoriach: doping, piszczenie, śpiewanie, picie wszystkiego do dna itp :D


Dokładnie. Jakby jakiś doplomik został, to proszę dla Danutki. Bardzo dzielnie przeszkadzała cały czas podczas rajdu. Należy się jej za wytrwałość ;)

Przeszkadzała?? :twisted: ok, następnym razem jadę z Prezesem;-)

Awatar użytkownika
cookie
menager wklejonych
Posty: 451
Rejestracja: sob 12 wrz, 2009

Postautor: cookie » wt 29 mar, 2011

Danka pisze:
LSD pisze:
Danka pisze:szkoda, że nie ma dyplomów dla osób siedzących w autobusach za pilotem i kierowcą w kategoriach: doping, piszczenie, śpiewanie, picie wszystkiego do dna itp :D


Dokładnie. Jakby jakiś doplomik został, to proszę dla Danutki. Bardzo dzielnie przeszkadzała cały czas podczas rajdu. Należy się jej za wytrwałość ;)

Przeszkadzała?? :twisted: ok, następnym razem jadę z Prezesem;-)


ten to ma dobrze. Palcem nie kiwnie a już się schodzą do Niego jak pszczoły do miodu :)

Awatar użytkownika
Silvana
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 95
Rejestracja: śr 14 kwie, 2010
Lokalizacja: Dołuje

Postautor: Silvana » śr 30 mar, 2011

cookie pisze:
Danka pisze:
LSD pisze:
Danka pisze:szkoda, że nie ma dyplomów dla osób siedzących w autobusach za pilotem i kierowcą w kategoriach: doping, piszczenie, śpiewanie, picie wszystkiego do dna itp :D


Dokładnie. Jakby jakiś doplomik został, to proszę dla Danutki. Bardzo dzielnie przeszkadzała cały czas podczas rajdu. Należy się jej za wytrwałość ;)

Przeszkadzała?? :twisted: ok, następnym razem jadę z Prezesem;-)


ten to ma dobrze. Palcem nie kiwnie a już się schodzą do Niego jak pszczoły do miodu :)


ma to COŚ:)

Awatar użytkownika
Dziku
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 798
Rejestracja: pn 14 kwie, 2008

Postautor: Dziku » czw 31 mar, 2011

Silvana pisze:
ma to COŚ:)

no maaa i ja nawet wiem co :D ale nie powiem :p bo dostanę w ryja :p


Wróć do „Imprezy 4x4”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 149 gości