jakie kierunki na 2012???

Organizujesz imprezę, szukasz pilota lub drugiego samochodu dla towarzystwa, itp
Danka
4X4 Szczecin
Posty: 1075
Rejestracja: ndz 20 mar, 2011
Lokalizacja: POZNAŃ

Postautor: Danka » pn 19 gru, 2011

fruzia pisze:Ja od dawna, znaczy nieomalże od powrotu z Azjatowa jestem obydwiema ręcami, obydwiema nogami i wszystkim innym za Gruzją i już :690:

Ale to zostału juz ustalone, że jedziecie z nami. Tylko Qsiem będzie miał zakaz picia żołądkowej i ogranicznik na żubry :686:

Awatar użytkownika
fruzia
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 822
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: fruzia » pn 19 gru, 2011

Ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiicho!!!!!
To mieliśmy mu powiedzieć już w drodze, teraz będzie miał opory przed wyjazdem :688:

Awatar użytkownika
ishimo
4X4 Szczecin
Posty: 4254
Rejestracja: ndz 13 lis, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: ishimo » wt 20 gru, 2011

ale wam zazdroszcze ;p
Nissan Patrol GQ

Danka
4X4 Szczecin
Posty: 1075
Rejestracja: ndz 20 mar, 2011
Lokalizacja: POZNAŃ

Postautor: Danka » wt 20 gru, 2011

ishimo pisze:ale wam zazdroszcze ;p

Kupuj parcha i dawaj realizować marzenia.Rok temu Rumunia (sami we dwójkę) w tym Ukraina i Rumunia cd.( trzy załogi w tym dziecko)- w sumie około 15 tys. km, dwa miesiące w podrózy. Ale to nic porównaniu do Benesa czy Qśmów :688:

Awatar użytkownika
Abo
4X4 Szczecin
Posty: 3407
Rejestracja: czw 25 gru, 2008
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: Abo » wt 20 gru, 2011

Jaki czas jest potrzebny na tą Gruzję??
Abo

_______________________________
TANIO powiększam babskie cycki dotykiem, jak nie zadziała zwrot kasy!
4800 VTR Super Safari, Jimny ;-)
firma, foty

Danka
4X4 Szczecin
Posty: 1075
Rejestracja: ndz 20 mar, 2011
Lokalizacja: POZNAŃ

Postautor: Danka » wt 20 gru, 2011

Abo pisze:Jaki czas jest potrzebny na tą Gruzję??

Ja z trudem i łaską otrzymuję trzytygodniowy urlop od dwóch lat i tylko tyle.Szukamy sposobu na ominięcie koniecznosci jazdy przez całą Turcję.

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5098
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: 4x4 Szczecin

Postautor: Benes » wt 20 gru, 2011

też liczę na trzy tygodnie... choć ja mógł bym więcej... i wyruszył bym jeszcze niżej :690: ale czas pokaże...
Życie może być pełne przygód lub zupełnie nudne…
http://www.moto-panamericana.pl/
Masz niskie ciśnienie... ja Ci je podniosę :-)

Awatar użytkownika
LSD
4X4 Szczecin
Posty: 2528
Rejestracja: sob 17 mar, 2007
Lokalizacja: Dobra

Postautor: LSD » wt 20 gru, 2011

Mówimy o min 3, a optymalnie o 4 tygodniach.

Danka
4X4 Szczecin
Posty: 1075
Rejestracja: ndz 20 mar, 2011
Lokalizacja: POZNAŃ

Postautor: Danka » wt 20 gru, 2011

LSD pisze:Mówimy o min 3, a optymalnie o 4 tygodniach.

Nie dostanę czterech tygodni, chyba jedynie ciąża byłaby pretekstem do L4 :676:

Awatar użytkownika
cookie
menager wklejonych
Posty: 451
Rejestracja: sob 12 wrz, 2009

Postautor: cookie » wt 20 gru, 2011

no to że tak powiem... do pracy rodacy :) :688:

Awatar użytkownika
fruzia
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 822
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: fruzia » wt 20 gru, 2011

W ciążę to trzeba zajść na wyjeździe, żeby później mówić dzieciakowi "patrz synku tu pod gruzińską sosenką rodzice cię spłodzili " :690:

Danka
4X4 Szczecin
Posty: 1075
Rejestracja: ndz 20 mar, 2011
Lokalizacja: POZNAŃ

Postautor: Danka » wt 20 gru, 2011

fruzia pisze:W ciążę to trzeba zajść na wyjeździe, żeby później mówić dzieciakowi "patrz synku tu pod gruzińską sosenką rodzice cię spłodzili " :690:


Na Ukrainie było tyle drzewek i krzaczków, ze można by wojsko machnąć. A propos Ukrainy, pracuję nad sensownym ograniczeniem ilości zdjęć. Mam komplet swoich, Ryby i Nieludkiego. Każde zdjęcie jest piękne, ale trudno zmuszać innych żeby oglądali milion zdjęć, a z drugiej strony chce się pokazać innym, to co sami przeżylismy. Jak sobie z tym Fruźka poradziłaś po Azjatowie?

Awatar użytkownika
LSD
4X4 Szczecin
Posty: 2528
Rejestracja: sob 17 mar, 2007
Lokalizacja: Dobra

Postautor: LSD » wt 20 gru, 2011

To ja mam plan. Pojedziemy niby na 3 tygodnie, ale w międzyczasie zajdziesz w ciążę.
Nieludzki wystawi Ci zwolnienie L4 i wyślemy je poleconym do Polski :676:

Awatar użytkownika
ishimo
4X4 Szczecin
Posty: 4254
Rejestracja: ndz 13 lis, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: ishimo » wt 20 gru, 2011

Danka, chcialbym bardzo ale narazie warunki finansowe srednio pozwalaja na parch a zal az dupe sciska jak widze jak sobie palnujecie 'moze na jeden koniec swiata, mozna na drugi, a czej czej jak zajde w ciaze to starczy na trzeci a jak machniemy l4 to pojedizemy na czwarty...';(;(

co do fotek to najlepiej jest tak: skopiowac sobie je wszystkie do osobnego folderu i ogladac z palcami na delete i enter ale ogladac szybko jak cos nie tak to delete ciach i enter i lecimy po fotkach ale nie tak ze 30sec gapisz sie na foto i zastanawiasz sie tylko 0,5-1sec na foto i ciach i ciach, jak przejedziesz juz wszystkie to zamknij i za 2-4dni powtorz operacje az do uzyskania odpowiednij ilosci fotek, twoje mozgowie automatycznie bedzie juz wiedzialo co ogladasz a odruchowo bedzie zostawialo te ktore domyslnie ci sie najbardziej podobaja, sprawdzony sposob kiedy z niejednych regat mialem 3tys zdjec z tego 90% pt 'jach na wodzie' :D
Nissan Patrol GQ

Awatar użytkownika
ishimo
4X4 Szczecin
Posty: 4254
Rejestracja: ndz 13 lis, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: ishimo » wt 20 gru, 2011

Nissan Patrol GQ

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5098
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: 4x4 Szczecin

Postautor: Benes » śr 21 gru, 2011

ishimo pisze:umarłem *.*


Boliwia i salar Uyuni :687: jest to tak wielkie jak zachodniopomorskie i najwyższe wzniesienie ma 25cm :690:
Życie może być pełne przygód lub zupełnie nudne…

http://www.moto-panamericana.pl/

Masz niskie ciśnienie... ja Ci je podniosę :-)

Awatar użytkownika
Abo
4X4 Szczecin
Posty: 3407
Rejestracja: czw 25 gru, 2008
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: Abo » śr 21 gru, 2011

Ja bym się wstępnie do tej Gruzji przykleił, ale muszę skompletować załogę parcha z którą miesiąc wytrzymam.
Abo

_______________________________
TANIO powiększam babskie cycki dotykiem, jak nie zadziała zwrot kasy!
4800 VTR Super Safari, Jimny ;-)
firma, foty

Danka
4X4 Szczecin
Posty: 1075
Rejestracja: ndz 20 mar, 2011
Lokalizacja: POZNAŃ

Postautor: Danka » śr 21 gru, 2011

Abo pisze:Ja bym się wstępnie do tej Gruzji przykleił, ale muszę skompletować załogę parcha z którą miesiąc wytrzymam.

Z Elzbietą nie wytrzmasz?

Danka
4X4 Szczecin
Posty: 1075
Rejestracja: ndz 20 mar, 2011
Lokalizacja: POZNAŃ

Postautor: Danka » śr 21 gru, 2011

ishimo pisze:Danka, chcialbym bardzo ale narazie warunki finansowe srednio pozwalaja na parch a zal az dupe sciska jak widze jak sobie palnujecie 'moze na jeden koniec swiata, mozna na drugi, a czej czej jak zajde w ciaze to starczy na trzeci a jak machniemy l4 to pojedizemy na czwarty...';(;(

co do fotek to najlepiej jest tak: skopiowac sobie je wszystkie do osobnego folderu i ogladac z palcami na delete i enter ale ogladac szybko jak cos nie tak to delete ciach i enter i lecimy po fotkach ale nie tak ze 30sec gapisz sie na foto i zastanawiasz sie tylko 0,5-1sec na foto i ciach i ciach, jak przejedziesz juz wszystkie to zamknij i za 2-4dni powtorz operacje az do uzyskania odpowiednij ilosci fotek, twoje mozgowie automatycznie bedzie juz wiedzialo co ogladasz a odruchowo bedzie zostawialo te ktore domyslnie ci sie najbardziej podobaja, sprawdzony sposob kiedy z niejednych regat mialem 3tys zdjec z tego 90% pt 'jach na wodzie' :D

Właśnie tak robię, ale wierz mi że Ukraina jest tak piękna, że żal tyłek ściska kasując piękne pejzaże.A poza tym mamy jeszcze filmy, jak np Waldek ciągnie Mikiego, Miki Waldka, Waldek Nieludzkiego w stu odsłonach. ecchhh

Awatar użytkownika
Abo
4X4 Szczecin
Posty: 3407
Rejestracja: czw 25 gru, 2008
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: Abo » śr 21 gru, 2011

Danka pisze:
Abo pisze:Ja bym się wstępnie do tej Gruzji przykleił, ale muszę skompletować załogę parcha z którą miesiąc wytrzymam.

Z Elzbietą nie wytrzmasz?


Ona nie jeździ z nami 100 km ze względów kręgosłupowych, a Gruzja to 100x dalej.
Abo

_______________________________
TANIO powiększam babskie cycki dotykiem, jak nie zadziała zwrot kasy!
4800 VTR Super Safari, Jimny ;-)
firma, foty


Wróć do „Imprezy 4x4”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości