4-5 Sierpnia - Góry Stołowe i Czeskie Skalne Miasto

Organizujesz imprezę, szukasz pilota lub drugiego samochodu dla towarzystwa, itp
4x4max
Jestem tu nowy/a
Posty: 2
Rejestracja: wt 24 lip, 2012
Lokalizacja: Nowa Ruda
Kontaktowanie:

4-5 Sierpnia - Góry Stołowe i Czeskie Skalne Miasto

Postautor: 4x4max » wt 24 lip, 2012

Zapraszamy na Turystyczno-offroadowy weekend w Sudety Środkowe
W dniach od 4 - 5 Sierpnia (sobota, niedziela) organizujemy dwudniową wyprawę turystyczno offroadowa w Broumowskie Ściany. Tym razem będzie to bardziej turystyczna wyprawa więc mozna będzie zabrać się nie tylko do nas potworem terenowym ale autkiem typu SUV. W sobote wyruszymy z naszej bazy w Góry Stołowe zwiedzimy Błędne
Skały oraz wejdziemy na Szczeliniec (przepiękne miejsce widokowe) do Czech gdzie będziemy się kręcić po terenie Broumowskich Ścian oraz wejdziemy na najwyższy szczyt w okolicy Hvězda (674 m n.p.m.) Gdzie znajduje się urocza kapliczka oraz schronisko w którym będzie można się posilić. W niedziele natomiast pojedziemy do jednego z najpiękniejszych miejsć w okolicy czyli do Skalnego Miasta gdzie na piechotkę zwiedzimy przechodząc się zielonym szlakiem. Oczywiście jeśli pogoda pozwoli to nocujemy w terenie ale tym razem będzie to na terenie zaprzyażnionym z nami gospodarstwie w ultra malowniczo położonej Pasterce - malutkiej miejscowości w centrum Gór Stołowych - i tu pewna atrakcja - nie Płacimy za miejsce noclegowe ale w zamian pomożemy w pracach gospodarczych (zagonimy owce, kozy i kury do zagrody spać :-)

Impreza ta skierowana jest do tych którzy posiadają własne autko terenowe i dla tych którzy nie posiadają takiego pojazdu - mamy własne Land Rovery które wraz z doświadczonym kierowcą wynajmujemy - szczegóły na naszej stronie www

Obrazek
Niesamowite jeziorko w Skalnym Mieście

Link do galerii z fotkami z poprzednich imprez

Inne nasze najbliższe imprezy:

Weekend w Górach Orlickich i wjazd na Śnieżnik - Adventure
Ośmiodniowa wyprawa w Karpaty Ukraińskie - Adventure ++
Ostatnio zmieniony czw 26 lip, 2012 przez 4x4max, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
przem68
4X4 Szczecin
Posty: 643
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: przem68 » czw 26 lip, 2012

Bardzo przepraszam kolego organizatorze ale czara mojej cierpliwości i tolerancji fonetycznej już się skończyła. Niestety właśnie na Tobie.

Skoro już wziąłeś się za organizację, to chociaż nazwy własne powinieneś napisać poprawnie.

Nie Brumowskie Ściany (może po szklaneczce rumu tak :-) ) - tylko Broumowskie Ściany !

A tym Strzelińcem (tfuu !! ) to już mnie zastrzeliłeś całkowiecie i zupełnie.

Jeżdżę tam od 30 lat i nie przypominam sobie żeby SZCZELINIEC zmienił nazwę !!

Sorry za irytację ale już dziś właśnie "coś we mnie pękło" :668: , bo mam już dosyć czytania poprzekręcanych słów i nagminnego kaleczenia mojego ojczystego języka w tym durnym zfejsbuczonym (nowe słowo - trudne, przyznaję ! :-) ) internecie.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

PS.
Proszę poprawić nazwy własne !!
Jutro będzie dzisiaj. Tyle, że dopiero jutro. ;-)

4x4max
Jestem tu nowy/a
Posty: 2
Rejestracja: wt 24 lip, 2012
Lokalizacja: Nowa Ruda
Kontaktowanie:

Postautor: 4x4max » czw 26 lip, 2012

przem68 pisze:...
Proszę poprawić nazwy własne !!

Dzięki za wytkniecie błędów oczywiście już poprawiłem.

Pozdrawiam
Kriss

Awatar użytkownika
cookie
menager wklejonych
Posty: 451
Rejestracja: sob 12 wrz, 2009

Postautor: cookie » czw 26 lip, 2012

widzę Przemku że upał daje się we znaki ;)

Awatar użytkownika
Tanto
4X4 Szczecin
Posty: 4666
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Szczecin/ Dobra k.Now
Kontaktowanie:

Postautor: Tanto » czw 26 lip, 2012

...a może to po prostu szacunek do języka polskiego?
Suzuki SJ510 LWB '85 "Kozunia"


Wróć do „Imprezy 4x4”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 132 gości