Powitanie wiosny

Organizujesz imprezę, szukasz pilota lub drugiego samochodu dla towarzystwa, itp
Awatar użytkownika
BOGUTEK
menager wklejonych
Posty: 379
Rejestracja: ndz 16 gru, 2007
Lokalizacja: STARGARD

Postautor: BOGUTEK » ndz 30 mar, 2008

Propozycja ze strony młodych juz dawno padła.... tylko jakos odzewu brak.... :roll:
Wysłany: Nie Mar 23, 2008 7:33 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

a moze warto by bylo zrobic jakias rywalizacje...SAT 4X4 KONTRA RESZTA SWIATA????...moglo by byc ciekawie
Ostatnio zmieniony ndz 30 mar, 2008 przez BOGUTEK, łącznie zmieniany 1 raz.
Mężczyzni nigdy nie dorastają , tylko im zabawki drożeją...( cyt.)
www.4x4-zachodniopomorskie.pl




DBAŁOŚC O DOBRE IMIĘ SRODOWISKA OFF ROAD POWINNA BYC PRIORYTETEM NASZYCH DZIAŁAŃ

Awatar użytkownika
iras
menager wklejonych
Posty: 407
Rejestracja: czw 27 gru, 2007
Lokalizacja: goleniow

Postautor: iras » ndz 30 mar, 2008

rekawica byla RZUCONA nikt nie podniósl
Ostatnio zmieniony ndz 30 mar, 2008 przez iras, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kisiel
Młodszy grabarz
Posty: 233
Rejestracja: ndz 18 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: kisiel » ndz 30 mar, 2008

Ja nic nie neguje, dziwie sie po prostu jak mozna nazwac taplaniem sie na czolgowce "Prawdzowym Offroadem. Ale moze sie myle, bo w koncu chlopaki juz nie jedną hardkorowa impreze objechali....

Awatar użytkownika
hans
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 149
Rejestracja: sob 21 kwie, 2007
Lokalizacja: 4x4 zachodniopomorskie

Postautor: hans » ndz 30 mar, 2008

a jak można nazwać offroadem a nawet lekkim offroadem katanie w kolumnie po krajowej trójce??? :lol:
Jeżeli nie jesteś w stanie naprawić czegoś za pomocą młotka, to pewnie
masz do czynienia z usterką elektryczną.

Awatar użytkownika
kisiel
Młodszy grabarz
Posty: 233
Rejestracja: ndz 18 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: kisiel » ndz 30 mar, 2008

Myslalem ze off-road uprawia sie dla przyjemnosci samej jazdy po terenie, zmagania sie z nim i samym soba, a nie po to aby pokazac innym jaki to ze mnie maczo i co to ja potrafie...

Awatar użytkownika
iras
menager wklejonych
Posty: 407
Rejestracja: czw 27 gru, 2007
Lokalizacja: goleniow

Postautor: iras » ndz 30 mar, 2008

Panie Kisiel byles ?widziales? wiesz gdzie jest czolgowka? moze my znowu o innych miejscach rozmawiamy? poligon to nie jest jedna kalurza.mamy sporo miejsc takich dla twojego MONSTRUM.my juz je zjechalismy ale chetnie pokaze.... :lol: Na waleckie nie tylko MIRAS jedzie mozesz mi wierzyc ale nie kazdy musi sie tym chwalic i lansowac sie na gwiazde.TAK ZE ZAPROSZENIE PONAWIAM

Awatar użytkownika
kisiel
Młodszy grabarz
Posty: 233
Rejestracja: ndz 18 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: kisiel » ndz 30 mar, 2008

POjedz, zobacz,wtedy pogadamy 8)

Awatar użytkownika
BOGUTEK
menager wklejonych
Posty: 379
Rejestracja: ndz 16 gru, 2007
Lokalizacja: STARGARD

Postautor: BOGUTEK » ndz 30 mar, 2008

Hardcorowe ( ??? ) imprezy to my sobie sami średnio raz w tygodniu organizujemy....i nie chodzi tu o jakąs marną czołgówke...
Bardzo chetnie zaprosimy kogoś z SAT 4x4.
Jak był DZIEN KOBIET w Goleniowie to poza Tamlinem( klasy nie pokazał) to nikogo wiecej nie było....
Zamkniecie sie w swoim hermetycznie szczelnym środowisku i sami sobie jakieś wyjazdy ( x razy ziemia niczyja ) organizujecie i niestety nie dajecie nam młodym szansy na integracje i wspólne loty w terenie...
Tylko na forumowych przechwałkach to wszystko jest oparte...
Moim skromnym zdaniem to nie na tym rzecz polega....
Zastanówcie sie szanowni SAT owcy nad tym bo zwolenników Wam od tego raczej nie przybywa.....
A zaraz to sie na niedostepnym zagotuje.....
Ostatnio zmieniony ndz 30 mar, 2008 przez BOGUTEK, łącznie zmieniany 2 razy.
Mężczyzni nigdy nie dorastają , tylko im zabawki drożeją...( cyt.)

www.4x4-zachodniopomorskie.pl









DBAŁOŚC O DOBRE IMIĘ SRODOWISKA OFF ROAD POWINNA BYC PRIORYTETEM NASZYCH DZIAŁAŃ

Awatar użytkownika
hans
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 149
Rejestracja: sob 21 kwie, 2007
Lokalizacja: 4x4 zachodniopomorskie

Postautor: hans » ndz 30 mar, 2008

dobrze, że za swoje zdanie nie dostaje się tu warnów i banów:) bo by wielu osób nie było na forum :twisted: :twisted:
Jeżeli nie jesteś w stanie naprawić czegoś za pomocą młotka, to pewnie

masz do czynienia z usterką elektryczną.

Awatar użytkownika
BOGUTEK
menager wklejonych
Posty: 379
Rejestracja: ndz 16 gru, 2007
Lokalizacja: STARGARD

Postautor: BOGUTEK » ndz 30 mar, 2008

Nie bądz tego taki pewien.....
Mężczyzni nigdy nie dorastają , tylko im zabawki drożeją...( cyt.)

www.4x4-zachodniopomorskie.pl









DBAŁOŚC O DOBRE IMIĘ SRODOWISKA OFF ROAD POWINNA BYC PRIORYTETEM NASZYCH DZIAŁAŃ

Awatar użytkownika
hans
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 149
Rejestracja: sob 21 kwie, 2007
Lokalizacja: 4x4 zachodniopomorskie

Postautor: hans » ndz 30 mar, 2008

to jak nas wyrzucą to przeniesiemy się na jakieś inne forum :wink:
A tak poważnie to trzeba się integrować a nie dzielić na grupy?
Jeśli SAT troszkę się wyluzuje to i "reszta" nie będzie się czepiać
Jeżeli nie jesteś w stanie naprawić czegoś za pomocą młotka, to pewnie

masz do czynienia z usterką elektryczną.

Awatar użytkownika
BOGUTEK
menager wklejonych
Posty: 379
Rejestracja: ndz 16 gru, 2007
Lokalizacja: STARGARD

Postautor: BOGUTEK » ndz 30 mar, 2008

thor88 pisze:to jak nas wyrzucą :wink:


To byłby dopiero pokaz siły( słabości )...... 8)
Mężczyzni nigdy nie dorastają , tylko im zabawki drożeją...( cyt.)

www.4x4-zachodniopomorskie.pl









DBAŁOŚC O DOBRE IMIĘ SRODOWISKA OFF ROAD POWINNA BYC PRIORYTETEM NASZYCH DZIAŁAŃ

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5098
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: 4x4 Szczecin

Postautor: Benes » ndz 30 mar, 2008

zagzug pisze:Hardcorowe ( ??? ) imprezy to my sobie sami średnio raz w tygodniu organizujemy....i nie chodzi tu o jakąs marną czołgówke.....


no i tylko pogratulować...

zagzug pisze: Zamkniecie sie w swoim hermetycznie szczelnym środowisku i sami sobie jakieś wyjazdy ( x razy ziemia niczyja ) organizujecie i niestety nie dajecie nam młodym szansy na integracje i wspólne loty w terenie...


widzisz czasem się poruszamy w takim terenie gdzie nie powinno się jechać w ilości 30 aut jak dziś... dlatego to jest coś jak impreza zamknięta i to w okrojonej ilości.
Co twoim zdaniem jest "szansa na integracje"??? Dziś chociaż trudno mówić o integracji jak "pokatali i uciekli na obiad" to jak Ciebie lub Was mają poznać inni nie tylko członkowie SAT, popis w terenie to nie wszystko.

zagzug pisze:Zastanówcie sie szanowni SAT owcy nad tym bo zwolenników Wam od tego raczej nie przybywa.....


Bo tu nie chodzi o ilość... każdy którego SAT a raczej zarząd zaakceptuje (ja już nie jestem w zarządzie :lol: ) jest przyjęty do stowarzyszenia. I tu ważne jest aby nikt z przyjętych nie narobił smrodu w terenie a co za tym idzie zrobił smrodu SAT która ma jakąś osobowość prawną. Dlatego nie są przyjmowani ludzie bo chcą tylko dlatego bo MY chcemy. Czasem trwa to długo... Są pewne zasady i ich się trzymamy i raczej to się nie zmieni!!

iras pisze:nie kazdy musi sie tym chwalic i lansowac sie na gwiazde. TAK ZE ZAPROSZENIE PONAWIAM


Rywalizować to sobie można na rajdach. Ja nie zamierzam tak katować auta aby coś pokazać bo wiem co potrafię. A SAT to nie szkółka OR która pokazuje jak się jeździ w terenie.

iras pisze:rekawica byla RZUCONA nikt nie podniósl


Nikt nie mówi że żle jeździcie, nikt nie powiedział że w SAT to sami mistrzowie OR dla których start w RFC to pikuś.

Mi się podoba wasz (waszej trójki) "fanatyczny zapał" w terenie i nie raz was obserwowałem, trochę więcej myślenia w terenie i pracy w grupie a nie myślenie prawą nogą a każda przeszkoda będzie wasza. :lol:



Tak czy inaczej impreza była bardzo fajna były popisy w błocie, pogłębianie kanałów, popisy jazdy na slikach, i popisy maszyn budowlanych niwelujących skarpy na żwirowni :lol: oraz ognicho i kiełbia na ognisku.

DZIĘKI TAMLIN - za trasę
DZIĘKI ANDRZEJ - za ratunek i pomoc
DZIĘKI PRZEMANSON - za jazdę moim wymarzonym autem :lol:

DZIĘKI wszystkim za liczne przybycie :)

GRATULACJE DLA PAWELCA I KIŚLA ZA II MIEJSCE W Ex NA BOBKU
Życie może być pełne przygód lub zupełnie nudne…
http://www.moto-panamericana.pl/
Masz niskie ciśnienie... ja Ci je podniosę :-)

Awatar użytkownika
Bartmann
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 109
Rejestracja: czw 10 maja, 2007
Kontaktowanie:

Postautor: Bartmann » ndz 30 mar, 2008

iras pisze:Panie Kisiel byles ?widziales? wiesz gdzie jest czolgowka? moze my znowu o innych miejscach rozmawiamy? poligon to nie jest jedna kalurza.mamy sporo miejsc takich dla twojego MONSTRUM.my juz je zjechalismy ale chetnie pokaze.... :lol: Na waleckie nie tylko MIRAS jedzie mozesz mi wierzyc ale nie kazdy musi sie tym chwalic i lansowac sie na gwiazde.TAK ZE ZAPROSZENIE PONAWIAM


Oj panocku...ja nie jestem członkiem SAT i nawet nie aspiruję :)
Ale tekstem letko pojechałeś i to po ludzich którzy tą czołgówke dla ciebie parę lat temu wyorali na poligonowej polance.
Mozna mieć swoje zdanie ale trzeba tez umieć okazać szacunek tym, którzy na to zasługują.
" Ale ty czytałeś jakieś pierdoły o żabach a teraz jeszcze na siłe probujesz zainteresować tym innych" :)

Pół żaretm pół serio... zejdź z cisnienia....
www.mudmasters-4x4.pl

Olewamy grillowo - browarowych matołów co niszczą opinię off road'owi!!!!

Awatar użytkownika
Tanto
4X4 Szczecin
Posty: 4666
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Szczecin/ Dobra k.Now
Kontaktowanie:

Postautor: Tanto » ndz 30 mar, 2008

zagzug pisze:Zamkniecie sie w swoim hermetycznie szczelnym środowisku i sami sobie jakieś wyjazdy ( x razy ziemia niczyja ) organizujecie i niestety nie dajecie nam młodym szansy na integracje i wspólne loty w terenie...

Hmm, a co w tym SAT'cie takiego pociągającego?
Jeździć nie potrafią, na tematy techniczne się wymądrzają jakby wiedzieli lepiej, tańczą z tymi które lubią a nie z komkolwiek kto się pod rękę nawinie... i jeszcze takie kiepskie imprezy organizują.
W takim razie skąd takie parcie na SAT?

Pewnie cię to zmartwi ale w dziale 'tylko dla SAT' cisza, żadnych komentarzy. A wyrzucać z forum też nikt was nie planuje, pewnie dla tego że nie ma takiej potrzeby - nie będziecie przecież długo siedzieć tam gdzie wam się nie podoba :twisted:
Suzuki SJ510 LWB '85 "Kozunia"

Awatar użytkownika
Bartmann
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 109
Rejestracja: czw 10 maja, 2007
Kontaktowanie:

Postautor: Bartmann » ndz 30 mar, 2008

Aha i co najgorsze wcurwiłeś Kiśla i teraz zamiast pójść grzecznie spać bedzie cała noc karatował pluszowego misia aż trociny sie wysypią :lol: :lol:
www.mudmasters-4x4.pl



Olewamy grillowo - browarowych matołów co niszczą opinię off road'owi!!!!

Awatar użytkownika
iras
menager wklejonych
Posty: 407
Rejestracja: czw 27 gru, 2007
Lokalizacja: goleniow

Postautor: iras » ndz 30 mar, 2008

TAK JAK MYSLALEM ZNOWU NIE ROZMAWIAMY O TYM SAMYM MIEJSCU.czolgowke rozjedzily czolgi a nie patrole czy samuraje.przed wczoraj znowu byly jakies manewry wiec na swierzo bylismy polatac.
tereny super glebokie i szerokie koleiny mnostwo blota i wody jest tez pare gorek wawozow itp.
OSWIADCZAM ZE NIE BYLO MOIM ZAMIAREM NIKOGO WKOR...C.

Awatar użytkownika
Bartmann
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 109
Rejestracja: czw 10 maja, 2007
Kontaktowanie:

Postautor: Bartmann » ndz 30 mar, 2008

Loozik...
Ale Kiśla i Benesa oszczędź bo to chłopaki, ze mozna jak babke do rany przyłozyć... a i w terenie uwierz mi na słowo mało równych sobie maja co na niejednej imprezie udowodnili...
No i nie czytaj już o tych żabkach :lol:
www.mudmasters-4x4.pl



Olewamy grillowo - browarowych matołów co niszczą opinię off road'owi!!!!

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5098
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: 4x4 Szczecin

Postautor: Benes » ndz 30 mar, 2008

iras pisze:TAK JAK MYSLALEM ZNOWU NIE ROZMAWIAMY O TYM SAMYM MIEJSCU.czolgowke rozjedzily czolgi a nie patrole czy samuraje.przed wczoraj znowu byly jakies manewry wiec na swierzo bylismy polatac.
tereny super glebokie i szerokie koleiny mnostwo blota i wody jest tez pare gorek wawozow itp.
OSWIADCZAM ZE NIE BYLO MOIM ZAMIAREM NIKOGO WKOR...C.



o jakiej czołgówce tu mowa??
Życie może być pełne przygód lub zupełnie nudne…

http://www.moto-panamericana.pl/

Masz niskie ciśnienie... ja Ci je podniosę :-)

Awatar użytkownika
Bartmann
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 109
Rejestracja: czw 10 maja, 2007
Kontaktowanie:

Postautor: Bartmann » ndz 30 mar, 2008

Sam jestem ciekaw :)
www.mudmasters-4x4.pl



Olewamy grillowo - browarowych matołów co niszczą opinię off road'owi!!!!


Wróć do „Imprezy 4x4”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 180 gości