21-03-08 ?

Organizujesz imprezę, szukasz pilota lub drugiego samochodu dla towarzystwa, itp
optyk
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 79
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: optyk » wt 18 mar, 2008

Jesli chodzi o mandaty ....

Koło mojej chawiry zlikwidowali garaże zostawili kupe dziur i kupe piachu troszkę podmokło to oczywiście zrobiłem sobie super miejscówke na drugi dzień wychodząc do pracy przy cherokee stała już straz miejska ( nie wiem jak długo ) czekając na mnie chciała mnie powiadomić iż nie powieniem jezdzić po ów terenie ... po czym oczywiście wszedłem w polemike iz nie jezdziłem, lecz ów pan stwierdził iż abym " przestał pitolić" ja natomiast zadałem pytanie : a czy jeśli nawet to czy to podchodzi pod jakiś paragraf on natomiast znalazł ich tysiące- trudno jest mi teraz jakiś opis - dawno to było a nie chce pomieszać poczym- ja postawiłem sprawe jasno; czy ma dowód że ów brykałem po terenie - po czym odjechałem sobie grzecznie do pracy :D - Myśałem że wygrałem :) Na drugi dzień zaparkowałem przy klatce ( na przeciwko drzwi do klatki mamy biały znak x - nie można na nim stawać bo mozna dostac mandat ) Ja NIE stałem kołami na x jedynie MAX tylni zderzak wystawał 5 cm na lini - nawet jej nie przekroczył to ów ten sam pan który się wylegitywał wsytawił mi mandacik na 150 zl :D

Awatar użytkownika
hans
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 149
Rejestracja: sob 21 kwie, 2007
Lokalizacja: 4x4 zachodniopomorskie

Postautor: hans » wt 18 mar, 2008

fajne OT tylko musimy ustalić czy gdzieś jedziemy:)
Jeżeli nie jesteś w stanie naprawić czegoś za pomocą młotka, to pewnie
masz do czynienia z usterką elektryczną.

Awatar użytkownika
prezes
Prezes 4x4 Szczecin
Posty: 10021
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: prezes » wt 18 mar, 2008

O tym własnie pisze Panowie.
Tisze jediesz-dalsze budiesz !
Co z tego,że nie teren Puszczy B. ale obok juz jest puszcza, zaraz jakis pseudoekolog zrobi foty, zapisze n-ry, i doniesie że terenówki upalają w Puszczy.
Sam swiety nie jestem, ale trzeba robic Panowie co robimy Z GŁOWĄ !!!!

A skąd wiecie kto jeszcze czyta to ogólniedostepne forum ?
:twisted:
prezes, po prostu prezes

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5098
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: 4x4 Szczecin

Postautor: Benes » wt 18 mar, 2008

Jak byśmy się tak martwili "sąsiadami" to nikt z nas by nie kupił MT bo po co na asfalt...
Teren na górkach jest taki sam jak teren starego poligonu w Kluczewie tam też jest PKPB w sąsiectwie. Teren górek nie jest w granicach parku, nie ma w pobliżu żadnego rezerwatu, teren należy do miasta (chyba że już nie) i tak naprawdę to jestem ciekaw pod jaki paragraf się tam podpada, pod wjazd do lasu ani do puszczy bukowej nie, więc po jaki???
Życie może być pełne przygód lub zupełnie nudne…
http://www.moto-panamericana.pl/
Masz niskie ciśnienie... ja Ci je podniosę :-)

Awatar użytkownika
iras
menager wklejonych
Posty: 407
Rejestracja: czw 27 gru, 2007
Lokalizacja: goleniow

Postautor: iras » wt 18 mar, 2008

panowie ale po co ta dyskusja ???? kto chce niech jedzie kto nie to niech siedzi w domu i pierdzi w stolek

optyk
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 79
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: optyk » wt 18 mar, 2008

Ja tam moge jechać - po ostatnim wypadzie pogubiłem wszystkie tabilce - więc mnie nie spisza :D

Awatar użytkownika
Tanto
4X4 Szczecin
Posty: 4666
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Szczecin/ Dobra k.Now
Kontaktowanie:

Postautor: Tanto » wt 18 mar, 2008

iras pisze:panowie ale po co ta dyskusja ????

Dyskusja jest po to żeby do niektórych dotarło, że jak narobią niepotrzebnie smrodu wokół 4x4, to potem odbija się to czkawką przy np. uzyskiwaniu zgody na zorganizowanie rajdu. A świat jest mały, leśnicy znają się między sobą; pierdniesz tu a smród bez problemu doleci do Drawska i dalej :-(
Suzuki SJ510 LWB '85 "Kozunia"

Awatar użytkownika
iras
menager wklejonych
Posty: 407
Rejestracja: czw 27 gru, 2007
Lokalizacja: goleniow

Postautor: iras » wt 18 mar, 2008

na panoramie jest tor do upalania.jezdzimy tam czesto.nigdy nikt sie nie czepia.a puszcza jest dalej i to sporo.ogolnie tam jest bezludzie wiec nie ma sie kto czepiac.do puszczy wiadomo ze nie mozna wjezdzac

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5098
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: 4x4 Szczecin

Postautor: Benes » wt 18 mar, 2008

przem68 - podaj więcej szczegółów, to twoja dzielnica
Życie może być pełne przygód lub zupełnie nudne…

http://www.moto-panamericana.pl/

Masz niskie ciśnienie... ja Ci je podniosę :-)

Awatar użytkownika
miastek
V-ce prezes 4x4 szczecin
Posty: 5832
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Miastko/Szczecin

Postautor: miastek » wt 18 mar, 2008

iras pisze:na panoramie jest tor do upalania.jezdzimy tam czesto.nigdy nikt sie nie czepia.a puszcza jest dalej i to sporo.ogolnie tam jest bezludzie wiec nie ma sie kto czepiac.do puszczy wiadomo ze nie mozna wjezdzac


po czolgowce tez czesto sie upalalo a sa juz tacy co maja mandat na koncie za jazde po tamtym terenie

A co do twojej wypowiedzi ze kto chce ten niech jezdzi a kto nie chce ten niech siedzi w domu :arrow: to kiedys SAT 4X4 zostalo opisane i oszkalowane na pewnym portalu za to ze rozjechalo kawal lasu a nikogo z "nas" tam nie bylo :evil: tyle ze jakis pseudo ekolog widzi terenowke w lesie to odrazu wpisuje w google 4x4 szczecin i co mu wyskoczy :?
Miastek Off-road GARAGE
Serwis, części, akcesoria 4X4
ESCAPE wyciągarki, zawieszenia, namioty dachowe
iKAMPER local dealer
iODPERFORMANCE local dealer
NOWY ADRES!!! WARZYMICE 18B
502 599 717
SuperPatrolSuper TURBOintercooler

Awatar użytkownika
iras
menager wklejonych
Posty: 407
Rejestracja: czw 27 gru, 2007
Lokalizacja: goleniow

Postautor: iras » wt 18 mar, 2008

miastek to co MT do garazu i nikt nikogo nie bedzie szkalowal tylko poco wtedy jakies stowarzyszenia itp.kazdy gdzies tam jezdzi i trzeba uwarzac.wiadomo co grozi za puszcze i nikogo ani ty ani ja nie zmusze zeby tam nie wjezdzal.sam wiesz ze legalnych terenow gdzie mozna jezdzic NIEMA trzeba jakos kombinowac.
mysle ze temat legalnosci sie juz wyczerpal.
propozycja panoramy jest taka zeby sie spotkac zaatakowac ta góre ktora jest nie do zaatakowania polatac troche po tym malym torze i grzecznie do domu

Awatar użytkownika
kabbbatunio
Operator wyciagarki
Posty: 267
Rejestracja: ndz 23 gru, 2007
Lokalizacja: kicko #$%^&*#!! <lol>

Postautor: kabbbatunio » wt 18 mar, 2008

optyk pisze:Ja tam moge jechać - po ostatnim wypadzie pogubiłem wszystkie tabilce - więc mnie nie spisza :D


nie zgubiłes niee :P bo osobiscie Ci blachy do bagaznika wsadziłem :)

Jasiu
4X4 Szczecin
Posty: 1571
Rejestracja: wt 13 lut, 2007

Postautor: Jasiu » wt 18 mar, 2008

iras pisze:.sam wiesz ze legalnych terenow gdzie mozna jezdzic NIEMA trzeba jakos kombinowac.
mysle ze temat legalnosci sie juz wyczerpal.

Mylisz się
Legalne tereny SĄ.

1. Rajdy są legalne, zloty są legalne - leśnicy udostępniają swój teren i wydają zgody.
2. Leśnicy się zgadzają na przejazd legalny po lesie pod warunkiem że im pomożesz w sprzątaniu lasu i takie tam inne. Jak chcesz zobaczyć jak to wygląda to zapraszamy na sprzątanie ziemi i coroczne wyprawy do Kołomącia.
3. Niektórzy z nas organizują legalne rajdy po uzgodnieniu z leśnikami, jazda nielegalna utrudni im w przyszłości załatwienie takiej zgody.

Awatar użytkownika
iras
menager wklejonych
Posty: 407
Rejestracja: czw 27 gru, 2007
Lokalizacja: goleniow

Postautor: iras » wt 18 mar, 2008

kur....a pokazcie mi gdzie w tym temacie jest napisane ze ktos chce jechac w puszcze.nie padla zadna propozycja.WYRAZNIE BYLO NAPISANE''GORKI NA PANORAMIE''mam wrazenie ze nie byliscie tam i nie rozmawiamy o tym samym miejscu

Awatar użytkownika
qsma
Weteran bezdrozy
Posty: 3018
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: qsma » wt 18 mar, 2008

bylismy tam juz 100 lat temu . 8)
patrol GRRRRRRR 4,2 +35 BFG MT

http://www.martechszczecin.pl

Awatar użytkownika
Miras
Młodszy grabarz
Posty: 248
Rejestracja: pt 14 gru, 2007
Lokalizacja: Modrzewie pod Goleniowem
Kontaktowanie:

Postautor: Miras » wt 18 mar, 2008

Jasiu pisze:
iras pisze:.sam wiesz ze legalnych terenow gdzie mozna jezdzic NIEMA trzeba jakos kombinowac.
mysle ze temat legalnosci sie juz wyczerpal.

Mylisz się
Legalne tereny SĄ.

1. Rajdy są legalne, zloty są legalne - leśnicy udostępniają swój teren i wydają zgody.
2. Leśnicy się zgadzają na przejazd legalny po lesie pod warunkiem że im pomożesz w sprzątaniu lasu i takie tam inne. Jak chcesz zobaczyć jak to wygląda to zapraszamy na sprzątanie ziemi i coroczne wyprawy do Kołomącia.
3. Niektórzy z nas organizują legalne rajdy po uzgodnieniu z leśnikami, jazda nielegalna utrudni im w przyszłości załatwienie takiej zgody.


Jasiu z chęcią ja i wielu innych wybierze się na sprzątanie ziemi. Możemy nawet to robić co tydzień. Popatrzcie (SAT) na "innych" trochę łaskawiej bo się we własnym sosie upieczecie. Inni też kochają przyrodę i mają zamiłowanie do OFF ROADU.

usabil
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 31
Rejestracja: pn 24 gru, 2007

Postautor: usabil » wt 18 mar, 2008

:twisted: Witam wszystkich, poczytałem posty i nie wiem tak naprawdę kiedy i o której się spotykamy na górce Panoramy, proszę konkretnie i
tak jak napisał Irek każdy ryzykuje na wlasny rachunek a przecież my nie
mamy logo stowarzyszenia.
Usabil

optyk
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 79
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: optyk » wt 18 mar, 2008

Panowie przed Goleniowem spotkalismy sie wlasnie na gorkach panoramy - to chyba "szczyt" tego terenu:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8b21e201cef9a953.html

i z tego co rozumiem nie nalezy on do puszczy tak ?

Awatar użytkownika
Wojtas
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 104
Rejestracja: pn 09 kwie, 2007
Lokalizacja: Kołbaskowo
Kontaktowanie:

Postautor: Wojtas » wt 18 mar, 2008

Witajcie,rozmawialem z adamem ktory wyskoczyl z tematem powitania wiosny i ogniskiem na panoramie ale ze jest to piatek czy tam wielki piatek to proponuje on termin 28,on jest z tamtych okolic i gwarantuje ze bez narazania sie lesnikom mozemy poupalac autka

optyk
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 79
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: optyk » wt 18 mar, 2008

jestem na tak


Wróć do „Imprezy 4x4”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 135 gości