zmiana profilu

Coś nie "robi" na stronie, forum... napisz do admina/ów
Awatar użytkownika
kocur
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 55
Rejestracja: sob 10 lut, 2007

Postautor: kocur » wt 03 cze, 2008

Powiem tak ... to nie jest moj serwer, nie jest moj hosting, mam do tego acces dlatego ze robilem stronke ;)
Teraz z czystej uprzejmosci, bo was lubie chlopaki, zagladam czy nie ma problemow, ale tak naprawde to moge przekazac komus hasla, zeby mogl posprzatac na forum czy przerobic itp.
Jedyny warunek - Prezes sie musi zgodzic, i Tanto nie bedziesz musial instalowac wirtuali ;)
Ale to musicie miedzy soba pogadac.

Awatar użytkownika
Tanto
4X4 Szczecin
Posty: 4665
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Szczecin/ Dobra k.Now
Kontaktowanie:

Postautor: Tanto » wt 03 cze, 2008

Do przerobienia skórki nie potrzebuję uprawnień admina (jedno forum mi wystarczy :553: ), poza tym wolę nie dłubać takich rzeczy na żywym organiźmie, bo jeszcze będzie że 'operacja sie udała, pacjent zmarł' ;-)
Suzuki SJ510 LWB '85 "Kozunia"

Awatar użytkownika
qsma
Weteran bezdrozy
Posty: 3018
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: qsma » wt 03 cze, 2008

kocur pisze:Teraz z czystej uprzejmosci, bo was lubie chlopaki, zagladam czy nie ma problemow,



dzieki :oops:

kocur pisze: tak naprawde to moge przekazac komus hasla, zeby mogl posprzatac na forum czy przerobic itp.


nie wiem czy w naszym stowazyszeniu jest choc jedna osoba odpowiedzialna i na tyle kumata zeby ten temat ogarnąc.
patrol GRRRRRRR 4,2 +35 BFG MT

http://www.martechszczecin.pl

Awatar użytkownika
Mrowa
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 31
Rejestracja: śr 12 wrz, 2007

Postautor: Mrowa » pt 08 sie, 2008

test ... :wink:


Wróć do „Działanie strony i forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości