witam i szybkie pytanie pilne bardzo pilne

Masz warsztat nie tylko 4x4 godny polecenia...
dariuszrb
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 14
Rejestracja: ndz 17 sty, 2010
Lokalizacja: Szczecin

witam i szybkie pytanie pilne bardzo pilne

Postautor: dariuszrb » ndz 17 sty, 2010

witam :D
Darek ze Szczecina
i odrazu mam pytanko szukam warsztatu dla jeepa 2,5td
chodzi mi o silnik moze ktos poleci kogos kto zrobi dobrze i nie skaleczy strasznie bylbym wdzieczny za podpowiedz bo sprawa niestety pilna autko musze gdzies postawic juz w poniedzialek
mam namiar tylko na Majewskiego z ul Nurkowej
Auto nestor z Gdanskiej :? odpada nie mam juz zaufania
pozdrawiam i wypatruje odpowiedzi

Awatar użytkownika
przemsson
menager wklejonych
Posty: 477
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin

Postautor: przemsson » ndz 17 sty, 2010

Bobak ostatnio rzeźbił jakiegoś vm-a tel.787 585 858
Wrangler YJ 4 l
Defender 110 td5
Jeep Comanche MJ 4 l
Toyota HDJ 80
Same Legendy
---------------------------------------
Lepiej być człowiekiem który głośno przeklina...niż małym, cichym skurwysynem ....

Wojtek N.
nawigator
Posty: 516
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Wojtek N. » ndz 17 sty, 2010

Jaka naprawa blacharka czy mechanika?
Prawdziwa sztuka kultury się nie boi.
XJ 93 Sport 5 x 0,5 l

Awatar użytkownika
gszyp
4X4 Szczecin
Posty: 2010
Rejestracja: czw 27 gru, 2007
Lokalizacja: SZCZECIN

Postautor: gszyp » ndz 17 sty, 2010

Wojtek N. pisze:Jaka naprawa blacharka czy mechanika?


napisano że silnik :lol:

kto by się za to nie zabrał to i tak nie będzie dobrze taki to już włoski bubel wstaw se 4,0 i zakończą się problemy
:twisted:

dariuszrb
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 14
Rejestracja: ndz 17 sty, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: dariuszrb » ndz 17 sty, 2010

gszyp pisze:
Wojtek N. pisze:Jaka naprawa blacharka czy mechanika?


napisano że silnik :lol:

kto by się za to nie zabrał to i tak nie będzie dobrze taki to już włoski bubel wstaw se 4,0 i zakończą się problemy
:twisted:

silnik niestety wydymalo mi uszczelke pod glowica wiem ze wloska ale kazdy cieszy sie z tego co ma

Wojtek N.
nawigator
Posty: 516
Rejestracja: pt 28 sie, 2009
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Wojtek N. » ndz 17 sty, 2010

Zadzwoń do mnie w poniedziałek na nr 91 4838203.Pracuję w serwisie na Gdanskiej. Postaram się pomódz.
Prawdziwa sztuka kultury się nie boi.

XJ 93 Sport 5 x 0,5 l

Awatar użytkownika
gszyp
4X4 Szczecin
Posty: 2010
Rejestracja: czw 27 gru, 2007
Lokalizacja: SZCZECIN

Postautor: gszyp » ndz 17 sty, 2010

Wojtek N. pisze:Zadzwoń do mnie w poniedziałek na nr 91 4838203.Pracuję w serwisie na Gdanskiej. Postaram się pomódz.


to bedzie wyzwanie :lol:

dariuszrb
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 14
Rejestracja: ndz 17 sty, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: dariuszrb » ndz 17 sty, 2010

gszyp pisze:
Wojtek N. pisze:Zadzwoń do mnie w poniedziałek na nr 91 4838203.Pracuję w serwisie na Gdanskiej. Postaram się pomódz.


to bedzie wyzwanie :lol:

widze ze kolega conieco zlosliwy .... oczywiscie do kolegi gszyp...

Awatar użytkownika
nemur
Operator wyciagarki
Posty: 263
Rejestracja: ndz 13 wrz, 2009

Postautor: nemur » wt 19 sty, 2010

Dariuszrb to nie uszczelka tylko głowice .Najlepiej robi je Wrocław 400zł sztuka razem 1600 bo wysyłasz wszystkie +do tego uszczelki ale patrz bo jest 8 różnych (niby podobne ale 1 otwór gdzie indziej )a firma we Wrocławiu od głowic to www.pietka.com.pl Mi robili dają gwarant na 2 lata
Lecz z mechanikiem nie pomogę bo mojego już nie mam :506:

dariuszrb
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 14
Rejestracja: ndz 17 sty, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: dariuszrb » wt 19 sty, 2010

nemur pisze:Dariuszrb to nie uszczelka tylko głowice .Najlepiej robi je Wrocław 400zł sztuka razem 1600 bo wysyłasz wszystkie +do tego uszczelki ale patrz bo jest 8 różnych (niby podobne ale 1 otwór gdzie indziej )a firma we Wrocławiu od głowic to www.pietka.com.pl Mi robili dają gwarant na 2 lata
Lecz z mechanikiem nie pomogę bo mojego już nie mam :506:


sprawdzalem serwis kreci wiec nie wroclaw ale tez wroclaw sprawdzilem jest tylko 12 cy generalnie mam problem od zakupu faktycznie na poczatku strzelona 1 i 4 glowica zrobili ale pozniej klania caly czas sie poprawny montaz 4 glowica skoszona przestrzal na uszczelce i teraz tez mi wyglada ze to moze byc uszczelka wczesniej jak bylo pekniecie objaw byl staly a tu symptomy na zasadzie klopoty z ogrzewaniem itd a pozniej slynne bim bim i ponad setka na zegarze temperatury oczywiscie za namowa i poleceniem dalem do warsztaciku gdzie robia te silniki i mam nadzieje ze wrescie bedzie koniec klopotow wiem wiem zaraz pojawia sie posty ze vm to g...no ale mnie tym smiga sie ok pozdrawiam i dzie3ki

Jasiu
4X4 Szczecin
Posty: 1571
Rejestracja: wt 13 lut, 2007

Postautor: Jasiu » wt 19 sty, 2010

Długie zdanie chłopie. :D
Pała z ortografii.

dariuszrb
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 14
Rejestracja: ndz 17 sty, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: dariuszrb » wt 19 sty, 2010

Jasiu pisze:Długie zdanie chłopie. :D
Pała z ortografii.

ach wszyscy jestesmy wtorniakami co sie tam przejmowac

Awatar użytkownika
gszyp
4X4 Szczecin
Posty: 2010
Rejestracja: czw 27 gru, 2007
Lokalizacja: SZCZECIN

Postautor: gszyp » wt 19 sty, 2010

dariuszrb pisze:
gszyp pisze:
Wojtek N. pisze:Zadzwoń do mnie w poniedziałek na nr 91 4838203.Pracuję w serwisie na Gdanskiej. Postaram się pomódz.


to bedzie wyzwanie :lol:

widze ze kolega conieco zlosliwy .... oczywiscie do kolegi gszyp...


nie miałem zamiaru być złośliwy tylko wiem że zrobić ten silnik dobrze to nie jest łatwe wyzwanie
przepraszam jeżeli kogoś uraziłem
życzę powodzenia w naprawie

Awatar użytkownika
Andrzey
4X4 Szczecin
Posty: 1272
Rejestracja: pn 05 mar, 2007
Lokalizacja: www

Postautor: Andrzey » śr 20 sty, 2010

dariuszrb pisze:...generalnie mam problem od zakupu faktycznie na poczatku strzelona 1 i 4 glowica zrobili ale pozniej klania caly czas sie poprawny montaz 4 glowica skoszona przestrzal na uszczelce...

No wlasnie to maja na mysli wszyscy piszacy...
Ten silnik da sie PRAWIE dobrze zrobic :mrgreen:
Z tego co pamietam, to nalezy robic zawsze wszystkie glowice. Wiec juz przy pierwszej naprawie byl zonk, albo niedokladnie napisales, czy byla robiona tylko 1 i 4.
A nawet jak wszystkie sa robione to potem wlasnie prawie sie montarz udaje... tylko ta jedna czy druga nie do konca robi :mrgreen:
Nie odczytuj tego jako zlosliwosc, ale jako szczere ubolewanie. O tym silniku wypowiadalo sie niepochlebnie juz wielu mechanikow.
Jeśli coś się nie daje naprawić, to znaczy, że nie było zepsute.

4.2 DONKEY

Awatar użytkownika
gszyp
4X4 Szczecin
Posty: 2010
Rejestracja: czw 27 gru, 2007
Lokalizacja: SZCZECIN

Postautor: gszyp » śr 20 sty, 2010

Andrzey pisze:
dariuszrb pisze:...generalnie mam problem od zakupu faktycznie na poczatku strzelona 1 i 4 glowica zrobili ale pozniej klania caly czas sie poprawny montaz 4 glowica skoszona przestrzal na uszczelce...

No wlasnie to maja na mysli wszyscy piszacy...
Ten silnik da sie PRAWIE dobrze zrobic :mrgreen:
Z tego co pamietam, to nalezy robic zawsze wszystkie glowice. Wiec juz przy pierwszej naprawie byl zonk, albo niedokladnie napisales, czy byla robiona tylko 1 i 4.
A nawet jak wszystkie sa robione to potem wlasnie prawie sie montarz udaje... tylko ta jedna czy druga nie do konca robi :mrgreen:
Nie odczytuj tego jako zlosliwosc, ale jako szczere ubolewanie. O tym silniku wypowiadalo sie niepochlebnie juz wielu mechanikow.


właśnie to miałem na myśli to sie po obrażali że złośliwy jestem :lol:

dariuszrb
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 14
Rejestracja: ndz 17 sty, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: dariuszrb » czw 21 sty, 2010

gszyp pisze:
Andrzey pisze:
dariuszrb pisze:...generalnie mam problem od zakupu faktycznie na poczatku strzelona 1 i 4 glowica zrobili ale pozniej klania caly czas sie poprawny montaz 4 glowica skoszona przestrzal na uszczelce...

No wlasnie to maja na mysli wszyscy piszacy...
Ten silnik da sie PRAWIE dobrze zrobic :mrgreen:
Z tego co pamietam, to nalezy robic zawsze wszystkie glowice. Wiec juz przy pierwszej naprawie byl zonk, albo niedokladnie napisales, czy byla robiona tylko 1 i 4.
A nawet jak wszystkie sa robione to potem wlasnie prawie sie montarz udaje... tylko ta jedna czy druga nie do konca robi :mrgreen:
Nie odczytuj tego jako zlosliwosc, ale jako szczere ubolewanie. O tym silniku wypowiadalo sie niepochlebnie juz wielu mechanikow.


właśnie to miałem na myśli to sie po obrażali że złośliwy jestem :lol:

jest spoko nie mam zadnej urazy :D
glowice wtedy robilem wszystkie
tylko zostalo to spieprzone i dlatego stoje teraz
:?


Wróć do „Warsztaty samochodowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości