Prosze o pomoc mam problem z Patrolem

Masz warsztat nie tylko 4x4 godny polecenia...
Edi
Jestem tu nowy/a
Posty: 4
Rejestracja: czw 26 sty, 2012

Prosze o pomoc mam problem z Patrolem

Postautor: Edi » czw 26 sty, 2012

Kupiłem pare dni temu Patrola Hiszpana w Poznaniu bylo wszystko ok pod szczecinem przy chamowaniu ściąga go na lewo i luz na kierownicy prosze o pomoc co to moze byc lub jakiś dobry warsztat pozdrawiam

Awatar użytkownika
BOGUTEK
menager wklejonych
Posty: 379
Rejestracja: ndz 16 gru, 2007
Lokalizacja: STARGARD

Postautor: BOGUTEK » czw 26 sty, 2012

A Dzień dobry.
Pewnie się wysypała jakaś tuleja w zawieszeniu
Mężczyzni nigdy nie dorastają , tylko im zabawki drożeją...( cyt.)
www.4x4-zachodniopomorskie.pl




DBAŁOŚC O DOBRE IMIĘ SRODOWISKA OFF ROAD POWINNA BYC PRIORYTETEM NASZYCH DZIAŁAŃ

Lusi&Adam
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 148
Rejestracja: ndz 07 lis, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Lusi&Adam » pt 27 sty, 2012

Bogutku może lepiej było użyć liczby mnogiej :) ... a może to taka tradycja jakaś że jak się sprzedaje patrola to obowiązkowo z tarczami grubości papieru ryżowego, pozapiekanymi wszelkimi detalami i oczywiście z wytartymi do zera klockami. Mój powrót patrolem do sz-na wyglądał tak że ostrzejsze hamowanie starałe się robić tylko na dwupasmówce ;) ... a biorąc ilość napraw do usunięcia tych obiawów to może być sporo.
Edi a czy ten patrol nie ma firmowej naklejki w postaci czerwonego śladu oponki MT?
GR '96

Awatar użytkownika
KacperS
menager wklejonych
Posty: 370
Rejestracja: śr 22 wrz, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: KacperS » sob 28 sty, 2012

Przyczyn może być kilka, końcówka drążka, przegub, przekładnia kierownicza.
Albo masz źle dokręcone łożysko piasty z lewej strony, może Ci odpaść koło podczas (o ile masz wersje ze sprzęgiełkami manualnymi) i to wg mnie najbardziej prawdopodobna opcja

Lusi&Adam pisze:Edi a czy ten patrol nie ma firmowej naklejki w postaci czerwonego śladu oponki MT?
Lusi, ta firma chyba nie robi hiszpanów, przynajmniej ja nie widziałem :)
Patrol Y60 LONG
Jeep Grand WJ V8

Awatar użytkownika
BOGUTEK
menager wklejonych
Posty: 379
Rejestracja: ndz 16 gru, 2007
Lokalizacja: STARGARD

Postautor: BOGUTEK » ndz 29 sty, 2012

Lusi&Adam pisze:Bogutku może lepiej było użyć liczby mnogiej :) ... a może to taka tradycja jakaś że jak się sprzedaje patrola to obowiązkowo z tarczami grubości papieru ryżowego, pozapiekanymi wszelkimi detalami i oczywiście z wytartymi do zera klockami. Mój powrót patrolem do sz-na wyglądał tak że ostrzejsze hamowanie starałe się robić tylko na dwupasmówce ;) ... a biorąc ilość napraw do usunięcia tych obiawów to może być sporo.
Edi a czy ten patrol nie ma firmowej naklejki w postaci czerwonego śladu oponki MT?

Czy Ty u mnie kupiłes cos takiego :665: :665: :665:
Mężczyzni nigdy nie dorastają , tylko im zabawki drożeją...( cyt.)

www.4x4-zachodniopomorskie.pl









DBAŁOŚC O DOBRE IMIĘ SRODOWISKA OFF ROAD POWINNA BYC PRIORYTETEM NASZYCH DZIAŁAŃ

Lusi&Adam
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 148
Rejestracja: ndz 07 lis, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Lusi&Adam » śr 01 lut, 2012

hmmm Bogutku jakieś kompleksy? - bo widzisz ja na pewno nie piłem do Ciebie, nawet nie bardzo mnie interesowało czy kiedykolwiek komukolwiek sprzedawałeś patrola, a podawałem swój przykład i kolegi z innego województwa :)
GR '96

Awatar użytkownika
BOGUTEK
menager wklejonych
Posty: 379
Rejestracja: ndz 16 gru, 2007
Lokalizacja: STARGARD

Postautor: BOGUTEK » pt 03 lut, 2012

ja tylko zapytałem :677:
Mężczyzni nigdy nie dorastają , tylko im zabawki drożeją...( cyt.)

www.4x4-zachodniopomorskie.pl









DBAŁOŚC O DOBRE IMIĘ SRODOWISKA OFF ROAD POWINNA BYC PRIORYTETEM NASZYCH DZIAŁAŃ

Edi
Jestem tu nowy/a
Posty: 4
Rejestracja: czw 26 sty, 2012

Postautor: Edi » czw 09 lut, 2012

Witam nie niema firm oponki do ściągania na lewo doszło jeszcze luz na kierownicy czy znacie jakis dobry warsztat w szczecinie muszę wymienić paski oleje itd za wszelkie porady wielkie dzięki bo ja jestem zielony w tych sprawach

Awatar użytkownika
MTECH
Jestem tu nowy/a
Posty: 4
Rejestracja: sob 28 kwie, 2012
Lokalizacja: Szczecin-Wołczkowo

Postautor: MTECH » sob 28 kwie, 2012

Jedź chłopie do kowala na Osowie i pogadaj - tam zrobisz wszystko! A patrole to znają na wylot.
Y60-94 i Y61-07, od czasu do czasu Tribeca B9.

Krzyś3338
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 14
Rejestracja: pt 13 kwie, 2012
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Krzyś3338 » pn 14 maja, 2012

Edi pisze:Witam nie niema firm oponki do ściągania na lewo doszło jeszcze luz na kierownicy czy znacie jakis dobry warsztat w szczecinie muszę wymienić paski oleje itd za wszelkie porady wielkie dzięki bo ja jestem zielony w tych sprawach


koło zajezdni autobusowej (na słonecznym na struga) jest warsztat tez maja patrola i też się zajmują terenówkami


Wróć do „Warsztaty samochodowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości