Ogłoszenie: tańsze tankowanie!

Jestem tu nowy... oraz pisanie o wszystkim i o niczym.
wibrys
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 945
Rejestracja: pt 07 sie, 2009
Lokalizacja: Szczecin

Ogłoszenie: tańsze tankowanie!

Postautor: wibrys » ndz 20 gru, 2009

Jest możliwość tańszego tankowania paliwa na stacji Lotosu na ul. Europejskiej. Właścicielem jest mój znajomy,Pan Jurek Paryski, sympatyk 4x4. Wczoraj przy kolejnym tankowaniu Patrola (kończyły się już opary....) :lol: , kiedy korzystałem z umówionego rabatu, zaproponowałem rozszerzenie go na cały SAT 4x4 Szczecin. Jest propozycja na dzień dzisiejszy rabat: 9 groszy/litr. Jak będzie dużo chętnych to może i co więcej wynegocjujemy.... Na razie umówiłem się , że jak kto z SAT-u podjedzie i poda hasło RAMZES (to hasło mojej karty rabatowej) to ma ten rabat. A w ogóle to dość młoda stacja - trzyma wszelkie reżimy i normy, a ja po 20 latach przeróżnych przebojów i doświadczeń z wszelkimi możliwymi i niemożliwymi stacjami, już zdecydowanie TYLKO TU tankuję (i szczerze polecam tankowanie paliwa"DYNAMIK"). A nawiasem mówiąc Pan Jurek pozwala też myć ubłoconego Patrola w swojej myjni.... JEST KTO CHĘTNY? 8) :D Zgłaszać się! :D Sławek/Wibrys
Est modus in rebus.

Awatar użytkownika
RobMaximus
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 27
Rejestracja: ndz 15 lis, 2009
Lokalizacja: Stawno koło Gryfic

Postautor: RobMaximus » ndz 20 gru, 2009

Super sprawa tylko szkoda że do szczecina rzadko kiedy na quadzie polecę!!

Ale dzięki!!!

Awatar użytkownika
prezes
Prezes 4x4 Szczecin
Posty: 10025
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: prezes » ndz 20 gru, 2009

:one:
prezes, po prostu prezes

Awatar użytkownika
Dziku
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 798
Rejestracja: pn 14 kwie, 2008

Postautor: Dziku » ndz 20 gru, 2009

miło:)

Awatar użytkownika
Willi
nawigator
Posty: 554
Rejestracja: wt 11 gru, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Willi » ndz 20 gru, 2009

zapisuje się do tego projektu :thumleft:
autobusy i tramwaje.... GR Long

Awatar użytkownika
LSD
4X4 Szczecin
Posty: 2528
Rejestracja: sob 17 mar, 2007
Lokalizacja: Dobra

Postautor: LSD » ndz 20 gru, 2009

No i pomożemy trochę upadającemu polskiemu koncernowi ;) Ten rok zakończą ok 0,5 mld zł starty :)

Robo Lis
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 121
Rejestracja: pn 23 mar, 2009

Postautor: Robo Lis » pn 21 gru, 2009

Często tamtędy przejeżdżam, a szef stacji robi u mnie przeglądy. Najgorzej, ze jak jadę do pracy to najczęściej "pierunsko" się spieszę. A tankowałem właśnie na tej stacji żeby wspierać polskich dystrybutorów :roll: paliw.
Co do rabatu to szkoda, że 0,09 a nie 0,90 zł :wink:

Awatar użytkownika
jolek
Młodszy grabarz
Posty: 202
Rejestracja: sob 17 lut, 2007
Lokalizacja: Police

Re: Ogłoszenie: tańsze tankowanie!

Postautor: jolek » pn 21 gru, 2009

wibrys pisze:Jest możliwość tańszego tankowania paliwa na stacji Lotosu na ul. Europejskiej. Właścicielem jest mój znajomy,Pan Jurek Paryski, sympatyk 4x4. Wczoraj przy kolejnym tankowaniu Patrola (kończyły się już opary....) :lol: , kiedy korzystałem z umówionego rabatu, zaproponowałem rozszerzenie go na cały SAT 4x4 Szczecin. Jest propozycja na dzień dzisiejszy rabat: 9 groszy/litr. Jak będzie dużo chętnych to może i co więcej wynegocjujemy.... Na razie umówiłem się , że jak kto z SAT-u podjedzie i poda hasło RAMZES (to hasło mojej karty rabatowej) to ma ten rabat. A w ogóle to dość młoda stacja - trzyma wszelkie reżimy i normy, a ja po 20 latach przeróżnych przebojów i doświadczeń z wszelkimi możliwymi i niemożliwymi stacjami, już zdecydowanie TYLKO TU tankuję (i szczerze polecam tankowanie paliwa"DYNAMIK"). A nawiasem mówiąc Pan Jurek pozwala też myć ubłoconego Patrola w swojej myjni.... JEST KTO CHĘTNY? 8) :D Zgłaszać się! :D Sławek/Wibrys


...ja tam swoje flotowe tankuje - polecam i uwazam , ze lepsze paliwo i gaz niz na Shell-u :thumleft:

Awatar użytkownika
petio
nawigator
Posty: 511
Rejestracja: czw 01 maja, 2008
Lokalizacja: szczecin

Postautor: petio » pn 21 gru, 2009

ja czasem pewnie bym skorzystał :twisted:
a na płaski też mógłbym brać po rabacie?
BTW sorki że się nie odezwałem w niedzielę, przedświąteczne misje

Awatar użytkownika
Andrzey
4X4 Szczecin
Posty: 1272
Rejestracja: pn 05 mar, 2007
Lokalizacja: www

Postautor: Andrzey » wt 22 gru, 2009

No bardzo słuszny temat :thumleft:
Szkoda, że jeepy na normalne paliwo jeżdżą :mrgreen:
Może chociaż plaskacza zatankuję :mrgreen:
Jeśli coś się nie daje naprawić, to znaczy, że nie było zepsute.

4.2 DONKEY

wibrys
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 945
Rejestracja: pt 07 sie, 2009
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: wibrys » wt 22 gru, 2009

Oczywiście tankować można każdy swój samochód, płaskacze też :D I rzecz jasna rabat dotyczy zarówno diesla jak i "pędzyny" :lol: O gaz i hot-dogi nie pytałem, bo jakoś mi nie przyszło do głowy, ale rozeznam szerzej temat 8)
Est modus in rebus.

Awatar użytkownika
cookie
menager wklejonych
Posty: 451
Rejestracja: sob 12 wrz, 2009

Postautor: cookie » wt 22 gru, 2009

wibrys pisze:Oczywiście tankować można każdy swój samochód, płaskacze też :D I rzecz jasna rabat dotyczy zarówno diesla jak i "pędzyny" :lol: O gaz i hot-dogi nie pytałem, bo jakoś mi nie przyszło do głowy, ale rozeznam szerzej temat 8)

Swoja drogą jestem ciekaw jak sie przelicza rabat 9gr/litrze na hot doga :lol:

wibrys
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 945
Rejestracja: pt 07 sie, 2009
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: wibrys » wt 22 gru, 2009

Pytałem dziś o "LPG" - tu rabat będzie wynosił 4 grosze (bo i cena niższa, więc proporcjonalnie). A swoją drogą to 9 groszy w dieslu to czasami (bo to się waha) połowa marży stacji.... :D Jeśli chodzi o mycie to właściciel nie ma nic przeciwko, a ponadto specjalnie uwzględni nasz segment (błotny... :lol: ), przy niedługiej rozbudowie myjni o ręczną, gdzie będzie specjalnie większy osadnik i silniejszy karcher :one: Póki co to ja np. wykupuje myjnie za 20 zł, używam Karchera tyle, ile potrzebuję, spłukuje na koniec błoto do kanału i włączam pełen program automatyczny. Z dwie dychy auto jest aż nieprzyzwoicie lśniące :wink: Pisze o tym bo kilka osób mówiło że ma problem gdzie umyć auto po OR nie narażając się obsłudze 8) Kurcze znów zapomniałem spytać o hot-dogi... :roll: :lol:
Est modus in rebus.

Awatar użytkownika
miastek
V-ce prezes 4x4 szczecin
Posty: 5838
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Miastko/Szczecin

Postautor: miastek » wt 22 gru, 2009

Ja sie pisze na tą myjnie na 100% 8) paliwo też spróbuję choć od lat tankuje tylko na shellu.
Miastek Off-road GARAGE
Serwis, części, akcesoria 4X4
ESCAPE wyciągarki, zawieszenia, namioty dachowe
iKAMPER local dealer
iODPERFORMANCE local dealer
NOWY ADRES!!! WARZYMICE 18B
502 599 717
SuperPatrolSuper TURBOintercooler

Awatar użytkownika
petio
nawigator
Posty: 511
Rejestracja: czw 01 maja, 2008
Lokalizacja: szczecin

Postautor: petio » śr 23 gru, 2009

melduje uprzejmie że pierwszy bak zalany :thumright:

Darek...
ADMINISTRATOR
Posty: 3912
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Darek... » czw 24 gru, 2009

to po ile Ci wyszło ??
Honker 2324

Awatar użytkownika
Willi
nawigator
Posty: 554
Rejestracja: wt 11 gru, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Willi » czw 24 gru, 2009

gdzieś kiedyś czytałem że ta strona często pokrywa się z prawdą
:roll:
http://www.cenapaliw.pl/index.php?o=&m=d&l=16&k=830
autobusy i tramwaje.... GR Long

Awatar użytkownika
petio
nawigator
Posty: 511
Rejestracja: czw 01 maja, 2008
Lokalizacja: szczecin

Postautor: petio » czw 24 gru, 2009

no najtaniej to nie. ale jakieś 5/6 grosiaków taniej niż na innych stacjach które odwiedzałem. akurat żółtą(trudne słowo :lol: ) lałem to chyba było 4,2pln. blisko 2l oszczędności. w skali roku to nie umiem policzyć :lol: ropniaka bym o ile pamiętam zalał za niecałe 3,6pln.
grunt że waszka ok. zdażało mi się tankować na tych najtańszych, ale jakoś na dobre na kilometrach nie wychodziło, a nawet się czasem spieniłem, a tu wygląda na to że pali tyle ile powinien... i jeździ :shock: :lol: po 200km jestem zadowolniony. a i pani na kasie bardzo miła i od razu załapała o co chodzi.

Awatar użytkownika
konger
Młodszy grabarz
Posty: 224
Rejestracja: ndz 13 wrz, 2009
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: konger » czw 24 gru, 2009

A propos samego tankowania, jak lałem na Kerfurze to wydawało mi się, że więcej km przejeżdżam, niż ostatnio na Ultimate z BP... Muszę to kiedyś jeszcze raz sprawdzić ;)


Wróć do „Plotki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości