Dzieki za pomoc

Jestem tu nowy... oraz pisanie o wszystkim i o niczym.
Robo Lis
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 121
Rejestracja: pn 23 mar, 2009

Dzieki za pomoc

Postautor: Robo Lis » ndz 29 mar, 2009

Razem z żoną Marianną wybralismy się dziś na wycieczkę krajoznawczą pt.: "Okoliczne cerkwie i ich wpływ na drogę ekspresową S3"
Stwierdziliśmy brak świątyń obrządku prawosławnego, a co za tym idzie uznaliśmy, że droga S3 nie ma nic wspólnego z wyżej wymienionymi, przedmiotowymi budowlami.
Ale właściwie to ja nie o tym chciałem pisać. Otóż na "drodze" Dołgie - Sobieradz wpadliśmy po tzw. ośki. :shock: Przypomnę, że akcja działa się w niedzielę ok godzimy 17.30 o godzinie 17.44 wykonalem tel. do Przemka z nadzieją, że nie jest akurat w kinie. Na odsiecz nie czekaliśmy długo bo około 18.35 pojawili się PRZEMO i DAREK :D radosci nie było końca. Po chwili śmigaliśmy w strone Chwatstnicy, Wełtynia i sympatyczną przejażdżkę zakończylismy w Kluczu.
DZIĘKI PANOWIE ZA POMOC !!!!!!.
Dzionek zakończyliśmy zamawiając pizzę z Piccolo żeby nakarmić wygłodniałą córcię i własne organizmy.

Awatar użytkownika
budzik
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 760
Rejestracja: czw 18 gru, 2008
Lokalizacja: Stargarad

Postautor: budzik » ndz 29 mar, 2009

no to chociaż miałeś ciekawą niedziele...i dobrze mieć na kogoś liczyć :D :thumright: :D


Wróć do „Plotki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 124 gości