TOR OFFROAD

Jestem tu nowy... oraz pisanie o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
rafal
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 68
Rejestracja: śr 03 paź, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: rafal » ndz 28 cze, 2009

Właśnie na bieżąco oglądam zdjęcia oraz filmy z goleniowa i jestem pod wrażeniem :lol:

Awatar użytkownika
Diabeł
nawigator
Posty: 627
Rejestracja: pn 30 mar, 2009
Lokalizacja: rakownia/szczecin

Postautor: Diabeł » ndz 28 cze, 2009

A podeślij coś...

bezrzecze4x4
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 26
Rejestracja: śr 03 cze, 2009
Lokalizacja: Bezrzecze
Kontaktowanie:

Postautor: bezrzecze4x4 » ndz 28 cze, 2009

KamilSynMietka pisze:bylem widzialem pomagalem... i probowalismy przejechac :lol: tor dosc wymagajacy! 30he jest gdzie pojezdzic. Bardziej trialowe przeszkody, duzo trawersow, sporo wykrzyzy. troche blota tez jest. Nikt sie nie czepia, nikomu sie nie przyszkadza! Miejsce na ognisko jest. Teraz chyba koncza budowanie wiaty :lol:
Jak najbardziej pozytywnie!
PS: Goleniow ma i moze a Szczecin nie ?! :evil: :roll:


Chyba chciales napisac ze mnie pilotowales razem z Rekinem...Ale bez klatki tez sie da (Dominik przejechal) ...chetnie pojechalbym i zobaczyl jak to robi 4x4 szczecin prawda Kamilu ? :D:D :D:D
LJ 70
JCB 3CX ;)

Awatar użytkownika
Willi
nawigator
Posty: 554
Rejestracja: wt 11 gru, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Willi » ndz 28 cze, 2009

nie wiem czy kiedys widziałeś jeszcze inne odmiany off-roadu niż TOR , który szybko się nudzi (jak to już wczesniej ktoś mądrze opisał).
autobusy i tramwaje.... GR Long

Awatar użytkownika
rafal
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 68
Rejestracja: śr 03 paź, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: rafal » ndz 28 cze, 2009

Diabeł pisze:A podeślij coś...

www.4x4-zachodniopomorskie.pl na forum wejsc w wątek "nasze galerie" :wink:

Awatar użytkownika
Diabeł
nawigator
Posty: 627
Rejestracja: pn 30 mar, 2009
Lokalizacja: rakownia/szczecin

Postautor: Diabeł » ndz 28 cze, 2009

Coś sie tak czepił jak rzep psiego ogona?? Jak chcesz zobaczyć to weź sie kiedyś podczep pod impreze 4x4 szczecin :twisted:

Awatar użytkownika
qsma
Weteran bezdrozy
Posty: 3018
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: qsma » ndz 28 cze, 2009

macie tu potrenujcie sobie jazde :wink: 8) :lol:
http://www.grymix.pl/2468/deadly-drive/

pisać jakie kto miał wyniki 8)
patrol GRRRRRRR 4,2 +35 BFG MT

http://www.martechszczecin.pl

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5098
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: 4x4 Szczecin

Postautor: Benes » ndz 28 cze, 2009

qsma pisze:macie tu potrenujcie sobie jazde :wink: 8) :lol:
http://www.grymix.pl/2468/deadly-drive/

pisać jakie kto miał wyniki 8)


no proszę tu też jest tor... ale chyba to stworzyło Stowarzyszenie Niejeżdżące w Terenie :wink: :mrgreen:
Życie może być pełne przygód lub zupełnie nudne…
http://www.moto-panamericana.pl/
Masz niskie ciśnienie... ja Ci je podniosę :-)

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5098
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: 4x4 Szczecin

Postautor: Benes » ndz 28 cze, 2009

A w której galerii są zdjęcia z toru, zresztą na zdjęciach nie będzie widać to trzeba zobaczyć, więc trzeba się wybrać :)
Życie może być pełne przygód lub zupełnie nudne…

http://www.moto-panamericana.pl/

Masz niskie ciśnienie... ja Ci je podniosę :-)

Awatar użytkownika
miastek
V-ce prezes 4x4 szczecin
Posty: 5832
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Miastko/Szczecin

Postautor: miastek » pn 29 cze, 2009

bezrzecze4x4 pisze:
KamilSynMietka pisze:bylem widzialem pomagalem... i probowalismy przejechac :lol: tor dosc wymagajacy! 30he jest gdzie pojezdzic. Bardziej trialowe przeszkody, duzo trawersow, sporo wykrzyzy. troche blota tez jest. Nikt sie nie czepia, nikomu sie nie przyszkadza! Miejsce na ognisko jest. Teraz chyba koncza budowanie wiaty :lol:
Jak najbardziej pozytywnie!
PS: Goleniow ma i moze a Szczecin nie ?! :evil: :roll:


Chyba chciales napisac ze mnie pilotowales razem z Rekinem...Ale bez klatki tez sie da (Dominik przejechal) ...chetnie pojechalbym i zobaczyl jak to robi 4x4 szczecin prawda Kamilu ? :D:D :D:D


To jest jakaś masakra.
Człowieku odmian off-roadu jest wiele.
Ja tez oglądam filmiki na youtube z wyczynami 4x4 zach.pom. i wcale nie chce mi sie katowac auta w ten sposób bo nie po to je budowałem.
Moze kiedys potne patrola na kawałki i tez sie bede tak bawil ale jak narazie to musze miec gdzie dziecko wsadzic jak na urlop w Polske jade i nie jade po czarnym.
Wiec sorry ale jak dla mnie towoje teksty typu "prowokacja" sa dziecinne i zygać mi sie chce jak je czytam :puker:
Miastek Off-road GARAGE
Serwis, części, akcesoria 4X4
ESCAPE wyciągarki, zawieszenia, namioty dachowe
iKAMPER local dealer
iODPERFORMANCE local dealer
NOWY ADRES!!! WARZYMICE 18B
502 599 717
SuperPatrolSuper TURBOintercooler

Awatar użytkownika
Willi
nawigator
Posty: 554
Rejestracja: wt 11 gru, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Willi » pn 29 cze, 2009

miastek pisze:
bezrzecze4x4 pisze:
KamilSynMietka pisze:bylem widzialem pomagalem... i probowalismy przejechac :lol: tor dosc wymagajacy! 30he jest gdzie pojezdzic. Bardziej trialowe przeszkody, duzo trawersow, sporo wykrzyzy. troche blota tez jest. Nikt sie nie czepia, nikomu sie nie przyszkadza! Miejsce na ognisko jest. Teraz chyba koncza budowanie wiaty :lol:
Jak najbardziej pozytywnie!
PS: Goleniow ma i moze a Szczecin nie ?! :evil: :roll:


Chyba chciales napisac ze mnie pilotowales razem z Rekinem...Ale bez klatki tez sie da (Dominik przejechal) ...chetnie pojechalbym i zobaczyl jak to robi 4x4 szczecin prawda Kamilu ? :D:D :D:D


To jest jakaś masakra.
Człowieku odmian off-roadu jest wiele.
Ja tez oglądam filmiki na youtube z wyczynami 4x4 zach.pom. i wcale nie chce mi sie katowac auta w ten sposób bo nie po to je budowałem.
Moze kiedys potne patrola na kawałki i tez sie bede tak bawil ale jak narazie to musze miec gdzie dziecko wsadzic jak na urlop w Polske jade i nie jade po czarnym.
Wiec sorry ale jak dla mnie towoje teksty typu "prowokacja" sa dziecinne i zygać mi sie chce jak je czytam :puker:


Miastek , dobrze ujęte
autobusy i tramwaje.... GR Long

Awatar użytkownika
herBat
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 64
Rejestracja: ndz 18 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: herBat » pn 29 cze, 2009

Ja nie wiem, o co Tyle dymu?
Po co komu na ambicje najeżdżać?
Jeżeli ktoś będzie chciał się przejechać po "torowych dziurach", podjedzie. nie, to na siłę nikogo się nie uszczęśliwia.
Po torze przejeżdżają suzuki, przejeżdżają nie cięte GR'y na 35" (Tombak i Rekin) a także czasami jeden na 37";), ostatnio był kolega Milky i też dawał radę swoim Daichatsu.
Dla każdego się coś znajdzie, a jak nie, to zawsze jest opcja objazdu bokiem.
Ze swojej strony mogę powiedzieć, że każdy kto przyjeżdża jest mile witany, można pogadać, piwka się napić. Ogólnie loozik.

Jak w końcu auto ruszę z podwórka, mam zamiar prawie cały tor objechać xD

Tyle ode mnie. wybaczcie, że zająłem czas na czytanie i inne takie pierdy;)

Pozdrawiam serdecznie! Peace and Love! czy jak to szło:)
'Pędzimy przez Polską dzicz - wertepy, chaszcze, błota ...'

Awatar użytkownika
kogut
nawigator
Posty: 557
Rejestracja: pn 04 lut, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kogut » pn 29 cze, 2009

troszke glupio :oops: :oops:

KamilSynMietka
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 68
Rejestracja: sob 22 mar, 2008
Lokalizacja: Trzebież

Postautor: KamilSynMietka » pn 29 cze, 2009

prezes pisze:No zanim napiszesz chłopie to sie najpierw zastanów co chcesz napisać !!
Goleniów ma a Szczecin nie ma !!
Bo w Szczecinie to hektary leżą k.urwa odłogiem i tylko czekają żeby sobie po nich terenówkami pośmigać.
A byłeś Ty kiedyś w Szczecinie ?
To dość duża wioska, a dookoła niej na peryferiach to raczej osiedla domków jednorodzinnych stoją [tzw przedmieścia], i obszary chronione [puszcza bukowa, puszcza wkrzańska] i jezioro Dąbskie.


Z calym szacunkiem. Ale co sie tak prezes spina... To bylo bardziej pytanie niz jakies najezdzanie na ludzi ze szcz. Jezeli sie nie da to mozna napisac, nie ma takowej mozliwosci ale plany sa... a nie od razu kur.. jechac z grubej rury! Troche kultury! Pytanie nie brzmialo K...a szczecin nic nie robi!?
Ktos tu powinien reprezentowac godnie SAT... a z takim podejsciem do ,,nowych`` to troche slabo...
pewnie zaraz po tym poscie dostane z gory pojazd ok kazdego! Bo prezes ma zawsze racje! :twisted: heh

KamilSynMietka
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 68
Rejestracja: sob 22 mar, 2008
Lokalizacja: Trzebież

Postautor: KamilSynMietka » pn 29 cze, 2009

Andrzey pisze:
KamilSynMietka pisze:PS: Goleniow ma i moze a Szczecin nie ?! :evil: :roll:

Spoko, kolega forsiaty, 1k PLN za 1m2 położy, to i teren w środku miasta się znajdzie.
Zejdź na ziemię chłopie, załatw coś takiego w swoim rejonie (nadleśnictwo Trzebież :mrgreen: ) a później bierz się za zajmowanie głosu w sprawie, o której nie masz pojęcia.


Sory andrzej! to ty mocno obeznany musisz byc... Moze bys jakos uargumentowa swoje racje a nie walil puste teksy typu... ile metr zeimi...
Chciales zablysnac chyba i troche zgasic mlodego.
Troszke atmosfera na forum zmienia sie we wroga...
Jak sie spotkamy w terenie to zamiast sobie pomoc i wypic piwko, dojdzie do tego ze kazdy sie obruci dupa i powie ,,to ten z forum co pisal tak i tak``... troche chore!
Proponuje troche zbastowac...
Chyba ze moj tekst o tym torze faktycznie was poruszyl... A moze faworyzowanie 4x4 zach. na forum SAT-u jest zabronione? nie wiedzialem i z gory przepraszam ... pf :?

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5098
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: 4x4 Szczecin

Postautor: Benes » wt 30 cze, 2009

zwrócicie uwagę jak by się czytało ten post gdyby nie było pewnych punktów zapalnych które nie zostały bez echa:

kogut pisze:Wrescie ktos pomyslal szkoda ze nie w szczecine tylko w goleniowie :shock: :shock:


KamilSynMietka pisze:PS: Goleniow ma i moze a Szczecin nie ?! :evil: :roll:


kogut pisze:szkoda gadac lepiej pojechac do goleniowa i sie troche pobawic i zobaczyc jak to robia inni :evil: :D :D


KamilSynMietka pisze:A moze faworyzowanie 4x4 zach. na forum SAT-u jest zabronione? nie wiedzialem i z gory przepraszam ... pf :?


Każdy z nas wie że to dobry pomysł stworzenie takiego toru, choć nie wszyscy to napisali bo i po co. Kto będzie chciał to się tam zjawi i skakanie sobie do gardeł nie przysporzy chętnych do odwiedzenia tego toru.
Jeżeli byśmy byli przeciwni to są sposoby aby hasło Zachodniopomorskie 4x4 lub inne jego odmiany nie zaistniało na tym forum a wątek ten w dziwnych okolicznościach by znikną.

Na pytanie że Szczecin nic nie robi proszę sobie kliknąć w baner znajdujący się na stronie głównej lub zaglądnąć na http://www.baja-polska.pl/o-rajdzie.html i zobaczyć kto jest współorganizatorem. Prace nad rajdem trwają już ponad 1,5 miesiąca… nie ma to się nijak do rajdów organizowanych na tym terenie. Gdyby był złośliwy napisał bym że co to za trudność zrobić tor...
Poza tym gdzie jest napisane że MUSIMY coś robić.

Dalsze skakanie na forum, a nie w terenie spowoduje usunięcie tematu…

Zapytałem gdzie są zdjęcia z toru ktoś może wstawić link, link do konkretnej galerii.
Życie może być pełne przygód lub zupełnie nudne…

http://www.moto-panamericana.pl/

Masz niskie ciśnienie... ja Ci je podniosę :-)

Awatar użytkownika
Diabeł
nawigator
Posty: 627
Rejestracja: pn 30 mar, 2009
Lokalizacja: rakownia/szczecin

Postautor: Diabeł » wt 30 cze, 2009

Benes to czego szukasz to filmiki na You Tube w linku galerii masz odnośnik do youtub'a. tam sa filmiki.

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5098
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: 4x4 Szczecin

Postautor: Benes » wt 30 cze, 2009

oki dzięki

Ale pokopaliście wąwozy
Życie może być pełne przygód lub zupełnie nudne…

http://www.moto-panamericana.pl/

Masz niskie ciśnienie... ja Ci je podniosę :-)

KamilSynMietka
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 68
Rejestracja: sob 22 mar, 2008
Lokalizacja: Trzebież

Postautor: KamilSynMietka » wt 30 cze, 2009


bezrzecze4x4
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 26
Rejestracja: śr 03 cze, 2009
Lokalizacja: Bezrzecze
Kontaktowanie:

Postautor: bezrzecze4x4 » czw 02 lip, 2009

miastek pisze:
bezrzecze4x4 pisze:
KamilSynMietka pisze:bylem widzialem pomagalem... i probowalismy przejechac :lol: tor dosc wymagajacy! 30he jest gdzie pojezdzic. Bardziej trialowe przeszkody, duzo trawersow, sporo wykrzyzy. troche blota tez jest. Nikt sie nie czepia, nikomu sie nie przyszkadza! Miejsce na ognisko jest. Teraz chyba koncza budowanie wiaty :lol:
Jak najbardziej pozytywnie!
PS: Goleniow ma i moze a Szczecin nie ?! :evil: :roll:


Chyba chciales napisac ze mnie pilotowales razem z Rekinem...Ale bez klatki tez sie da (Dominik przejechal) ...chetnie pojechalbym i zobaczyl jak to robi 4x4 szczecin prawda Kamilu ? :D:D :D:D


To jest jakaś masakra.
Człowieku odmian off-roadu jest wiele.
Ja tez oglądam filmiki na youtube z wyczynami 4x4 zach.pom. i wcale nie chce mi sie katowac auta w ten sposób bo nie po to je budowałem.
Moze kiedys potne patrola na kawałki i tez sie bede tak bawil ale jak narazie to musze miec gdzie dziecko wsadzic jak na urlop w Polske jade i nie jade po czarnym.
Wiec sorry ale jak dla mnie towoje teksty typu "prowokacja" sa dziecinne i zygać mi sie chce jak je czytam :puker:


A tu sa posty wlasnie o tym typie off roadu...nie interesuje to po co pisac ?? hmm ? i nie prowokacja tylko zapytanie kiedy sie tam spotkamy i razem przejedziemy ;)
LJ 70

JCB 3CX ;)


Wróć do „Plotki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 121 gości