ACTA-JESTEM PRZECIW...

Jestem tu nowy... oraz pisanie o wszystkim i o niczym.
kaniesia
nawigator
Posty: 702
Rejestracja: ndz 07 mar, 2010
Lokalizacja: Szczecin

ACTA-JESTEM PRZECIW...

Postautor: kaniesia » czw 26 sty, 2012

kopiuj ten komentarz i dodaj gdzie się da by każdy mógł się dowiedzieć jaka jest prawda/ UWAGA! Porozumienie ACTA nie tylko wprowadza cenzurę internetu jaka dotychczas była tylko w Chinach i daje rządowi i korporacjom możliwość zatrzymania i uciszenia bez dowodów każdego kto jest dla nich niewygodny. To porozumienie zakazuje wszystkich zamienników markowych produktów. Np. nie będzie zamienników drogich części samochodowych, tonerów do drukarek, ubrań i wielu innych... pomyślcie o ile pieniędzy więcej będzie trzeba przez to wydać, a to dopiero początek. Nie będzie też zamienników drogich leków (płać kupę kasy korporacjom albo umieraj). A najgorsza jest ochrona patentów na organizmy genetycznie modyfikowane (obecnie większość kukurydzy, soi, a także świń jest genetycznie modyfikowana). Wkrótce korporacje doprowadzą do wyginięcia naturalnych upraw (pyłki roślin genetycznie modyfikowanych przenoszą się na uprawy naturalne i mieszają z nimi swoje geny, w ten sposób rolnik, który nawet nie chciał siać GMO ma już takie rośliny na swoim polu i musi płacić korporacjom za licencje). W ten sposób w ciągu kilku lat korporacje przejmą kontrolę nad wszystkimi uprawami, a potem będą mogły dowolnie podnosić ceny nasion (przez ACTA rolnik traci prawo zatrzymania części nasion na następny wysiew). Domyślacie się już co się wtedy stanie...? Zapamiętajcie datę 26 stycznia 2012, bo to początek nowej epoki. Witamy w NWO! /skopiuj ten komentarz i dodaj gdzie się da by każdy mógł się dowiedzieć jaka jest prawda/
Agnieszka

Awatar użytkownika
siva explozja
menager wklejonych
Posty: 460
Rejestracja: pn 31 paź, 2011
Lokalizacja: stetin

Postautor: siva explozja » czw 26 sty, 2012

Spory dramatyzm jest zawarty w tym tekście :/ . A tak czułem ROK 2012 jest rokiem apokalipsy to już się zaczeło!! :wink:

Awatar użytkownika
cookie
menager wklejonych
Posty: 451
Rejestracja: sob 12 wrz, 2009

Postautor: cookie » pt 27 sty, 2012

kaniesia mam prośbę. Zanim zaczniesz cokolwiek mówić w tym temacie to zapoznaj się z tym dokumentem. Objętościowo wychodzi z jakieś 26 stron. Dasz na pewno radę przez to przebrnąć i wtedy zacznij coś na ten temat mówić... A żeby Ci uświadomić że gadasz głupoty to spróbuj choć do części tego co napisałaś znaleźć jakieś przepisy, które by to potwierdzały bo póki co jest bełkot. Niestety nie pierwszy raz... :/

kaniesia
nawigator
Posty: 702
Rejestracja: ndz 07 mar, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kaniesia » pt 27 sty, 2012

to nie mój bełkot...i nie jest to bełkot mądra główeczko ,skopiowane ze strony z prośbą o podanie dalej ... a bełkoczesz cookie jak zwykle ty i wszędzie ,dobrze że ty dałeś radę i naaaaapewno przeczytałeś 26 stron tego dokumentu :683: :683: :622: :622:
Agnieszka

Darek...
ADMINISTRATOR
Posty: 3910
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Darek... » pt 27 sty, 2012

tego bełkotu jest wszędzie pełno , więc WYSTARCZY :690:
Honker 2324


Wróć do „Plotki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 122 gości