Terrano

Jestem tu nowy... oraz pisanie o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
Bartmann
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 109
Rejestracja: czw 10 maja, 2007
Kontaktowanie:

Postautor: Bartmann » czw 20 wrz, 2007

Nie...ja już nie wiem...jak PRIMERA P11 dawała radę to i P12 da radę :):):)
Może nie warto terenówki co?? A jak brać to coś z opcją rozwoju bo jest tak jak mówi Benes a Przemek tego na własnej skórze doświadczył...apetyt rośnie w miarę jedzenia.
Więc nie brałbym jakieś półterenówki czy pick up'a tylko jakieś w miarę solidne a i wygodne auto terenowe (stawiam na LC).
www.mudmasters-4x4.pl

Olewamy grillowo - browarowych matołów co niszczą opinię off road'owi!!!!

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5104
Rejestracja: sob 10 lut, 2007

Postautor: Benes » czw 20 wrz, 2007

pulkownikt pisze:A chyba nie będe się wygłupiał i jechał na przegląd do Aso przed kupnem :)

Co doradzicie przed kupnem ?



Ja mimo że się trochę znam :roll: to bym pojechał do ASO. Cena takiego przeglądu to max 200zł ale miał bym spokojniejszą głowę.
....

Awatar użytkownika
przem68
4X4 Szczecin
Posty: 643
Rejestracja: pn 19 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: przem68 » czw 20 wrz, 2007

Bartmann pisze:a Przemek tego na własnej skórze doświadczył...apetyt rośnie w miarę jedzenia.
Więc nie brałbym jakieś półterenówki czy pick up'a tylko jakieś w miarę solidne a i wygodne auto terenowe (stawiam na LC).


to raczej nie apetyt a stare polskie przysłowie "kto z kim przestaje takim się staje" :wink:

a mojej lodóweczki-terenóweczki to jak na razie nie zamienię na żadne inne,
mało je, miejsce w nim jest, komfort wystarczający, w terenie spoko daje radę (prezes i kisiel mogą potwierdzić, oczywiście nie mam na myśli extremu :wink: )
a i jeszcze jedno, mogę ze spokojem zawieźć siostrę do ślubu. o! (a propo polecam się :lol: )

Tak że Suzy górą ! :D

P.S.
Czasem jeżdże do matki w Gryfinie, bo tam kiedyś zamieszkiwałem, a i teraz mam tylko 10 km do Gryfina więc zajadę przy okazji obejrzeć Tyrka.
Jutro będzie dzisiaj. Tyle, że dopiero jutro. ;-)

pulkownikt
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 12
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Niebuszewo/Zdunowo

Postautor: pulkownikt » czw 20 wrz, 2007

A w ASO to będą wiedzieli co z takim potworkiem zrobić?

Najbliższe jest chyba na Słonecznym nie wiem czy się zgodzą w tym komisie. Różnie to z handlarzami bywa.

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5104
Rejestracja: sob 10 lut, 2007

Postautor: Benes » czw 20 wrz, 2007

pulkownikt pisze:A w ASO to będą wiedzieli co z takim potworkiem zrobić?

Najbliższe jest chyba na Słonecznym nie wiem czy się zgodzą w tym komisie. Różnie to z handlarzami bywa.


Jak pojedziesz do ASO danej firmy to chyba powinni wiedzieć co z nim zrobić. Asystowałem już w kilku zakupach i handlarze nie mieli nic przeciwko a jeżeli ma to daruj sobie to autko. Zresztą to ty płacisz a przegląd. Podłączą silnik pod kompa ogólnie oglądną auto, pomaca tu i tam
....

Awatar użytkownika
prezes
Prezes 4x4 Szczecin
Posty: 10021
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: prezes » pt 21 wrz, 2007

Wg mnie , mając do wyboru Frontierę i Terrano, zdecydowanie wybrał bym Terrano. Widziałem oba tego typu pojazdy w róznych terenowych akcjach i .................
Frontiera NIE ROBI !!!!!!!
prezes, po prostu prezes

pulkownikt
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 12
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: Niebuszewo/Zdunowo

Postautor: pulkownikt » ndz 23 wrz, 2007

Poajwiła się nowa opcja, trochę droższa ale silnik 2,7 TD no i jakieś 5 lat młodszy.

http://moto.allegro.pl/item247758913_ni ... _7_td.html

Awatar użytkownika
Tamlin
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 758
Rejestracja: śr 07 mar, 2007
Lokalizacja: Strachocin/Stargard

Postautor: Tamlin » pn 24 wrz, 2007

O moja okolica.

Jak chcesz to mogę podjechać i luknąć, ale nie dzisiaj, bo dziś nie używam auta. :622:
Nie pozwól aby praca zdominowała całe twoje życie.
Maleństwo Gr LOOOONG


Wróć do „Plotki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości