Zaszczepię się?

Jestem tu nowy... oraz pisanie o wszystkim i o niczym.

Zaszczepię się?

Czas głosowania minął pn 11 sty, 2021

Tak
12
86%
Nie
1
7%
Jeszcze nie wiem
1
7%
 
Liczba głosów: 14

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5095
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: 4x4 Szczecin

Re: Zaszczepię się?

Postautor: Benes » czw 01 kwie, 2021

a tam błąd Aga ma na swoim profilu szczepienie na wtorek, nic nie odwołane :)
Życie może być pełne przygód lub zupełnie nudne…
http://www.moto-panamericana.pl/
Masz niskie ciśnienie... ja Ci je podniosę :-)

Awatar użytkownika
prezes
Prezes 4x4 Szczecin
Posty: 10004
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Re: Zaszczepię się?

Postautor: prezes » czw 01 kwie, 2021

Min Zdrowia ma to podobno prostować.
prezes, po prostu prezes

sasza
Młodszy grabarz
Posty: 185
Rejestracja: sob 16 sty, 2016

Re: Zaszczepię się?

Postautor: sasza » czw 01 kwie, 2021

To był taki prima aprilis, tak naprawdę chodziło o kwiecień za rok. :-D
Te niedorajdy się nadają do tarcia chrzanu a nie do zarządzania. Tyle w temacie.
Biały kieł LJ70

Darek...
ADMINISTRATOR
Posty: 3910
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zaszczepię się?

Postautor: Darek... » czw 01 kwie, 2021

już dawno wiedziałem ,że to błąd systemu-............ który pozwolił kierować krajem przez Tych WYBRAŃCÓW
Honker 2324

waldekryba
4X4 Szczecin
Posty: 5429
Rejestracja: pt 28 sty, 2011

Re: Zaszczepię się?

Postautor: waldekryba » czw 01 kwie, 2021

W ramach rekompensaty zapisanym facetom mają ruszać skurą a dziewczynom palcem jeździć po rodzynie . :-D

Awatar użytkownika
prezes
Prezes 4x4 Szczecin
Posty: 10004
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Re: Zaszczepię się?

Postautor: prezes » czw 01 kwie, 2021

Te niedorajdy się nadają do tarcia chrzanu a nie do zarządzania. Tyle w temacie.[/quote]


:one:
prezes, po prostu prezes

Radarowiec
Jestem tu nowy/a
Posty: 2
Rejestracja: sob 17 kwie, 2021

Re: Zaszczepię się?

Postautor: Radarowiec » sob 17 kwie, 2021

Ktoś się z Was zaszczepił może? Ja ciągle się waham ;s polecam radar burzowy

Wszystkim, którzy szukają darmowych pożyczek polecam stronę https://pozyczkase.pl/darmowe-chwilowki/. Znajdziecie tam najlepsze, wyselekcjonowane oferty firm pożyczkowych. Raczej wszystkie pierwsze pożyczki są tam za darmo.
Ostatnio zmieniony wt 05 kwie, 2022 przez Radarowiec, łącznie zmieniany 3 razy.

waldekryba
4X4 Szczecin
Posty: 5429
Rejestracja: pt 28 sty, 2011

Re: Zaszczepię się?

Postautor: waldekryba » wt 25 maja, 2021


Awatar użytkownika
Abo
4X4 Szczecin
Posty: 3404
Rejestracja: czw 25 gru, 2008
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Re: Zaszczepię się?

Postautor: Abo » śr 26 maja, 2021

Bardzo naukowy i wiarygodny portal, artykuł podaje też linki do naukowych źródeł wiadomości. To jedno.
Lekarz z zadupia przebadał 77 osób, w kontrze do badań dziesiątków tysięcy ludzi na świecie. To dwa.
I nie neguję że tak jest czy nie jest, tylko że wiadomość tą równie dobrze wróżka może powiedzieć.
Wróżkom też udaje się trafić prawdę...
:-D :-D :-D :-D
Abo

_______________________________
TANIO powiększam babskie cycki dotykiem, jak nie zadziała zwrot kasy!
4800 VTR Super Safari, Jimny ;-)
firma, foty

Awatar użytkownika
prezes
Prezes 4x4 Szczecin
Posty: 10004
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Re: Zaszczepię się?

Postautor: prezes » śr 26 maja, 2021

:-D
prezes, po prostu prezes

waldekryba
4X4 Szczecin
Posty: 5429
Rejestracja: pt 28 sty, 2011

Re: Zaszczepię się?

Postautor: waldekryba » ndz 01 sie, 2021


Awatar użytkownika
Tanto
4X4 Szczecin
Posty: 4665
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Szczecin/ Dobra k.Now
Kontaktowanie:

Re: Zaszczepię się?

Postautor: Tanto » ndz 01 sie, 2021

Dlatego szkoda że szczepionki nie chronią przed zakażeniem i roznoszeniem choroby przez zaszczepionego :-(
Suzuki SJ510 LWB '85 "Kozunia"

waldekryba
4X4 Szczecin
Posty: 5429
Rejestracja: pt 28 sty, 2011

Re: Zaszczepię się?

Postautor: waldekryba » ndz 01 sie, 2021

Ale dobrze że chronią przed ciężkim przejściem tego syfa i przed późniejszymi powikłaniemi .
A przez ludzi nie odpowiedzialnych nie chcących się szczepić za nie długo znowu możemy mieć szpitale zajebane debilami co się nie szczepili i ponownie w rok będziemy mieli 70 000 zgonów ludzi którzy nie mogli się leczyć w szpitalach , bo tam będą leżeć ludzie których nie powinno tam być gdyby się zaszczepili .

Awatar użytkownika
Tanto
4X4 Szczecin
Posty: 4665
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Szczecin/ Dobra k.Now
Kontaktowanie:

Re: Zaszczepię się?

Postautor: Tanto » ndz 01 sie, 2021

waldekryba pisze:Ale dobrze że chronią przed ciężkim przejściem tego syfa i przed późniejszymi powikłaniemi .
A przez ludzi nie odpowiedzialnych nie chcących się szczepić za nie długo znowu możemy mieć szpitale zajebane debilami co się nie szczepili i ponownie w rok będziemy mieli 70 000 zgonów ludzi którzy nie mogli się leczyć w szpitalach , bo tam będą leżeć ludzie których nie powinno tam być gdyby się zaszczepili .

Nie nie chroni, co zresztą jest napisane w artykule do którego link podałeś
Kolejne odkrycie wskazuje, że ciężkość przebiegu COVID-19 nie wpływa na ryzyko rozwinięcia się problemów poznawczych. Mogą się one rozwinąć zawrówno u osoby hospitalizowanej, jak i u pacjenta, który przeszedł COVID łagodnie.

To że się zaszczepiliśmy nie sprawi też że nie będziemy się zarażać, chorować i zarażać innych; będziemy, tylko będziemy to robić bezobjawowo. Widać to na przykładzie Izraela, najlepiej wyszczepionego państwa, któremu statystyki zachorowań dość dynamicznie rosną, w ciągu miesiąca z 25 dziennie na 2000. Fakt szczepienia nie powinien znosić nam obostrzeń i przede wszystkim powinno się uświadamiać wszystkich że szczepienie nie zabezpiecza nas przed chorobą i tym że będziemy tą chorobę roznosić.
Suzuki SJ510 LWB '85 "Kozunia"

dyzioo
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 19
Rejestracja: pn 29 lut, 2016

Re: Zaszczepię się?

Postautor: dyzioo » wt 24 sie, 2021

waldekryba pisze:Ale dobrze że chronią przed ciężkim przejściem tego syfa i przed późniejszymi powikłaniemi .
A przez ludzi nie odpowiedzialnych nie chcących się szczepić za nie długo znowu możemy mieć szpitale zajebane debilami co się nie szczepili i ponownie w rok będziemy mieli 70 000 zgonów ludzi którzy nie mogli się leczyć w szpitalach , bo tam będą leżeć ludzie których nie powinno tam być gdyby się zaszczepili .


Dlaczego nazywasz ludzi debilami tych, ktorzy nie przyjęli dawki o ktorej nie masz pojęcia co w niej jest nazywanej przez wszystkich szczepionką?
Wchodząc do pomieszczenia, robi z tobą wywiad lekarz ktory nie bierze odpowiedzialności, producent tak samo, nikt nie bierze odpowiedzialności, ale osoba ktora nie przyjmie dawki jest osobą nieodpowiedzialną....
Ja nie bede nazywał ludzi debilami, tych ktorzy się zaszczepili, bo to jest każdego osobista sprawa i tak powinno zostać. Wiekszosc ludzi nie rozumie co się naprawde dzieje, i nie ma pojęcia że nie rozumie.
A dlaczego sie boisz ze bedziesz miał tyle zgonow jak sie zaszczepilo ponad 40% społeczeństwa -bo telewizja ci powiedziała czy sam na to wpadłes?
Na początku "eksperci" mowili ze trzeba sie szczepic to nie bedziemy przenosic wirusa i bedziemy bezpieczni, potem okazalo sie ze zaszczepieni przenoszą wirusa, ale nie chorują bo szczepionka jest skuteczna w 98 procentach, później okazuje sie ze zaszczepieni mogą zachorować ale beda przechodzić lagodnie chorobę. Na końcu okaze sie ze bedą łagodniej umierać. A jakbus spojrzał to w krajach najbardziej zaszczepionych wirus szaleje najbardziej.
Poczytajcie o grafenie ktory sie znajduje w szczepionce i co grafen moze spowodować. Polecam.
A debilem nie jestem i nie zaszczepię sie, a bylem w Malezji 3 miesiace rok temu w Chinach pół roku temu, teraz jeżdżę po UK i Norwegii bez szczepionki - wrocilem do normalności.

Awatar użytkownika
Abo
4X4 Szczecin
Posty: 3404
Rejestracja: czw 25 gru, 2008
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Re: Zaszczepię się?

Postautor: Abo » wt 24 sie, 2021

dyzioo pisze:
waldekryba pisze:Ale dobrze że chronią przed ciężkim przejściem tego syfa i przed późniejszymi powikłaniemi .
A przez ludzi nie odpowiedzialnych nie chcących się szczepić za nie długo znowu możemy mieć szpitale zajebane debilami co się nie szczepili i ponownie w rok będziemy mieli 70 000 zgonów ludzi którzy nie mogli się leczyć w szpitalach , bo tam będą leżeć ludzie których nie powinno tam być gdyby się zaszczepili .


Dlaczego nazywasz ludzi debilami tych, ktorzy nie przyjęli dawki o ktorej nie masz pojęcia co w niej jest nazywanej przez wszystkich szczepionką?


Bo to są ludzie niedouczeni, którzy informacje czerpią od takiej Edytki G czy innych nieuków.
Abo

_______________________________
TANIO powiększam babskie cycki dotykiem, jak nie zadziała zwrot kasy!
4800 VTR Super Safari, Jimny ;-)
firma, foty

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5095
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: 4x4 Szczecin

Re: Zaszczepię się?

Postautor: Benes » wt 24 sie, 2021

to moja wartość wzrosła bo mam grafen w sobie :-D
Życie może być pełne przygód lub zupełnie nudne…

http://www.moto-panamericana.pl/

Masz niskie ciśnienie... ja Ci je podniosę :-)

Awatar użytkownika
Abo
4X4 Szczecin
Posty: 3404
Rejestracja: czw 25 gru, 2008
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Re: Zaszczepię się?

Postautor: Abo » wt 24 sie, 2021

Ja to już mam tonę rtęci, mam szczepionek całą stronę w książeczce :-D
Abo

_______________________________
TANIO powiększam babskie cycki dotykiem, jak nie zadziała zwrot kasy!
4800 VTR Super Safari, Jimny ;-)
firma, foty

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5095
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: 4x4 Szczecin

Re: Zaszczepię się?

Postautor: Benes » wt 24 sie, 2021

Abo pisze:Ja to już mam tonę rtęci, mam szczepionek całą stronę w książeczce :-D

łeeee o tym to nie wspominałem bo to przecież normalne
Życie może być pełne przygód lub zupełnie nudne…

http://www.moto-panamericana.pl/

Masz niskie ciśnienie... ja Ci je podniosę :-)

dyzioo
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 19
Rejestracja: pn 29 lut, 2016

Re: Zaszczepię się?

Postautor: dyzioo » wt 24 sie, 2021

Abo pisze:
dyzioo pisze:
waldekryba pisze:Ale dobrze że chronią przed ciężkim przejściem tego syfa i przed późniejszymi powikłaniemi .
A przez ludzi nie odpowiedzialnych nie chcących się szczepić za nie długo znowu możemy mieć szpitale zajebane debilami co się nie szczepili i ponownie w rok będziemy mieli 70 000 zgonów ludzi którzy nie mogli się leczyć w szpitalach , bo tam będą leżeć ludzie których nie powinno tam być gdyby się zaszczepili .


Dlaczego nazywasz ludzi debilami tych, ktorzy nie przyjęli dawki o ktorej nie masz pojęcia co w niej jest nazywanej przez wszystkich szczepionką?


Bo to są ludzie niedouczeni, którzy informacje czerpią od takiej Edytki G czy innych nieuków.


Dlaczego nazywacie ludzi których nie znacie debilami i nieukami. Na jakiej podstawie?
A jak siebie nazywacie w takiej sytuacji? Bo nie wierze ze zostaliście mądrzejsi po "szczepionce", a śmiem twierdzić wrecz przeciwnie. Po co dzielicie społeczeństwo. Czy wszyscy musza jezdzic patrolami?
Wracając do hobby naszego - co teraz? Moze nakljeki na samochodach zebyscie wiedzieli kto jest za a kto nie?
Pozdrawiam.


Wróć do „Plotki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości