Archegryf - stowarzyszenie historyczno …zaprasza

Jestem tu nowy... oraz pisanie o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
diablom
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 60
Rejestracja: pn 11 gru, 2017
Lokalizacja: Szczecin

Archegryf - stowarzyszenie historyczno …zaprasza

Postautor: diablom » pn 07 lut, 2022

Stowarzyszenie Historyczno - Eksploracyjne "Archegryf" - zaprasza w swoje szeregi.

Chcesz realizować swoje pasje związane z historią, poszukiwaniem zabytków i innych śladów i przedmiotów historycznych? Zapraszamy pod skrzydła Archegryfa. To mityczne stworzenie, było mentorem i opiekunem innych, młodszych Gryfów. Bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że Gryfy istniały.

Jeżeli chcesz wstąpić w nasze szeregi, napisz nam o sobie kilka słów, odpowiadając na poniższe pytania:
1. wiek (nie podawaj PESEL, ani daty urodzenia), miejsce zamieszkania (nie podawaj adresu),
2. umiejętności: zawodowe, jakieś specjalności, hobby, posługiwanie się sprzętem specjalistycznym (np. budowlanym, pojazdy, itd.),
3. ewentualnie posiadany sprzęt lub doświadczenie w podobnej tematyce, eksploracja, badania terenowe, itd., nie jest to najważniejsze, nie martw się, nauczymy Cię,
4. mobilność: samochód, łódź, ponton,
5. znajomość historii, terenu, posługiwania się mapami, itd.,
6. gotowość do działania: dobre buty, ubranie typu wojskowego (nikt tego nie wymaga, ale jest praktyczne i wygodne),
7. gotowość do wyjazdu w teren, czasami na cały dzień (oczywiście nie codziennie, tak średnio raz na 2-3 tygodnie),
8. chęci i siły do pracy łopatą, w często trudnym, leśnym, czy podmokłym terenie,
9. znajomość osób, grup, stowarzyszeń działających w podobnej dziedzinie,
10. działalność w innych stowarzyszeniach, organizacjach, klubach, itd., niekoniecznie z naszej dziedziny, np. kolekcjonerstwo, modelarstwo, sport, fotografia, wędkarstwo, itd.

To nie jest test mający dać nam odpowiedź na pytanie, czy się nadajesz czy nie do naszej ekipy. Po prostu, chcemy wiedzieć kogo przyjmujemy w nasze szeregi.

W naszej ekipie są: specjaliści od map, gruntów, fachowcy, którzy zbudują z puszki po piwie i gumki z majtek reaktor atomowy (serio!), archeolog, ludzie mający dostęp do dokumentów niejawnych i map, archiwów z całego świata, archeolog, fachowcy od sprzętu ciężkiego, fotograficy, pasjonaci wielu dziedzin. Mamy w naszej stajni: drona podwodnego i drona latającego, ponton, wykrywacze, neodymy, itd. Mamy zaprzyjaźnionego z nami nurka specjalistycznego, w razie konieczności dostęp do georadaru, itd.

Pamiętaj! Kiedy zostaniesz członkiem Archegryfa - skończą się Twoje samotne wyprawy z wykrywaczem w las, bez zezwolenia. Nie tolerujemy tego, działamy zawsze i wszędzie zgodnie z prawem.
Kiedy zostaniesz przyjęty w nasze szeregi, pozostanie jeszcze uiszczenie wpisowego w wysokości 10 zł i dokonywania wpłat comiesięcznych składek w wysokości 10 zł. My zazwyczaj, dla wygody płacimy je hurtowo, za pół roku, albo za cały rok.
Wszelkie wpłaty: wpisowe, składki, dokonujemy przelewem na konto bankowe naszego Stowarzyszenia:
68 1140 2004 0000 3902 8098 0926
https://www.facebook.com/Archegryf
ex.patrol k160 3.3 td, y61 long ex zd30

Awatar użytkownika
diablom
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 60
Rejestracja: pn 11 gru, 2017
Lokalizacja: Szczecin

Re: Archegryf - stowarzyszenie historyczno …zaprasza

Postautor: diablom » pn 07 lut, 2022

Nie wiedziałem gdzie to wkleić :) może akurat ktoś chce dołączyć ??
ex.patrol k160 3.3 td, y61 long ex zd30

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5095
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: 4x4 Szczecin

Re: Archegryf - stowarzyszenie historyczno …zaprasza

Postautor: Benes » wt 08 lut, 2022

ja się zastanawiałem ale nie wiem czy jeszcze mam tyle czasu aby się angażować może mój Kuba łykną by bakcyla, muszę z nim o tym pogadać
Życie może być pełne przygód lub zupełnie nudne…
http://www.moto-panamericana.pl/
Masz niskie ciśnienie... ja Ci je podniosę :-)

Awatar użytkownika
diablom
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 60
Rejestracja: pn 11 gru, 2017
Lokalizacja: Szczecin

Re: Archegryf - stowarzyszenie historyczno …zaprasza

Postautor: diablom » wt 08 lut, 2022

Jak jest lepsza aura to jeździmy wieksza grupa ( kilkanaście osób) Dzieciaki mile widziane sam kilkakrotnie córkę brałem . Większość wypadów organizowana jest w weekendy . Do tego dochodzą fajne zloty poszukiwaczy i biwakowanie . Mamy trochę pozwoleń z nadleśnictwa trzebiez i lasów miejskich . Co do wykrywaczy to temat rzeka ale służę rada .
ex.patrol k160 3.3 td, y61 long ex zd30


Wróć do „Plotki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 20 gości