Jestem nowy(a) i tu się witam!!

Jestem tu nowy... oraz pisanie o wszystkim i o niczym.
Zwiadowca21
Jestem tu nowy/a
Posty: 1
Rejestracja: wt 11 lis, 2008
Lokalizacja: Wolin / Jomsborg / Vineta
Kontaktowanie:

Zwiadowca21

Postautor: Zwiadowca21 » wt 11 lis, 2008

Jestem sympatycznym, miłym, atrakcyjnym młodym mężczyzną. Wysoka prezencja. Kulturalny. Wykształcony. Mobilny. Wolny. Bez nałogów: nie pije, nie palę, nie ćpunię, na dziewczyny nie chodzę.

Lubię podróżować, zwiedzać, fotografować i spędzać czas w miłym towarzystwie.

Awatar użytkownika
budzik
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 760
Rejestracja: czw 18 gru, 2008
Lokalizacja: Stargarad

Postautor: budzik » czw 18 gru, 2008

Witam wszystkich ludzi lubiących 4X4 i nie tylko . . .
Mam na imie Tomek, jestem ze Stargardu, lat 28.
Niedawno nabyłem Patrola Hiszpana i . . . no właśnie zaraziłem się taką jazdą. Błoto, "górka", pomoc w trudnym terenie - fajne to jest i to lubie.
Chciałbym z Wami "troszkę" pojeździć, dlatego przyjadę razem z Tamlinem na wigilijne spotkanie.

pozdrowienia

budzik

Awatar użytkownika
miastek
V-ce prezes 4x4 szczecin
Posty: 5832
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Miastko/Szczecin

Postautor: miastek » czw 18 gru, 2008

Witaj.
Ale na wigilie to swoim hiszpanem przyjedz.
Miastek Off-road GARAGE
Serwis, części, akcesoria 4X4
ESCAPE wyciągarki, zawieszenia, namioty dachowe
iKAMPER local dealer
iODPERFORMANCE local dealer
NOWY ADRES!!! WARZYMICE 18B
502 599 717
SuperPatrolSuper TURBOintercooler

Awatar użytkownika
budzik
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 760
Rejestracja: czw 18 gru, 2008
Lokalizacja: Stargarad

Postautor: budzik » czw 18 gru, 2008

witaj, witaj...
Oczywiście, że przyjadę swoim. Zaraz dopiszę się jeszcze do listy tego wyjazdu.
Dzięki

Awatar użytkownika
qsma
Weteran bezdrozy
Posty: 3018
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: qsma » czw 18 gru, 2008

fajnie ze wpadniesz. witaj 8)
patrol GRRRRRRR 4,2 +35 BFG MT

http://www.martechszczecin.pl

Awatar użytkownika
budzik
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 760
Rejestracja: czw 18 gru, 2008
Lokalizacja: Stargarad

Postautor: budzik » czw 18 gru, 2008

mi również miło
cześć qsma

Awatar użytkownika
Tanto
4X4 Szczecin
Posty: 4666
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Szczecin/ Dobra k.Now
Kontaktowanie:

Postautor: Tanto » pt 19 gru, 2008

nie słuchaj Qśmy, lepiej nie 'wpadaj', to potem kosztowna zabawa jest a becikowe nie wyrówna nakładów finansowych :twisted:
Suzuki SJ510 LWB '85 "Kozunia"

Awatar użytkownika
Swinoujscie
Jestem tu nowy/a
Posty: 1
Rejestracja: sob 12 kwie, 2008
Lokalizacja: Świnoujście

Postautor: Swinoujscie » pn 22 gru, 2008

Witam,
Od dawna jestem sympatykiem 4x4, ale jeżeli chodzi o technikę jazdy to nie mam żadnego doświadczenia. Od 3 tygodni jestem posiadaczem własnego "offroad`a" ( Nissan Patrol z 89r.). Myślę że kiedyś spotkamy się w błotku lub na jakimś bezdrożu. Pozdrawiam Maciek D.
NISSAN PATROL K-160 3,3 TD

Awatar użytkownika
qsma
Weteran bezdrozy
Posty: 3018
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: qsma » pn 22 gru, 2008

cześć. szkoda ze nie zdążyłeś na wigilie klubową 8) :lol: fajnie było
patrol GRRRRRRR 4,2 +35 BFG MT



http://www.martechszczecin.pl

Zyrafa
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 45
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: SZCZECIN

Postautor: Zyrafa » wt 23 gru, 2008

witam was wszystkich i pozdrawiam co niektorzy chyba mnie kojarza np Kisiel i Walkie pozdro dla was i dla wszystkich
LIFE TO RIDE RIDE TO LIFE
OIIIIIIIO

Awatar użytkownika
Abo
4X4 Szczecin
Posty: 3407
Rejestracja: czw 25 gru, 2008
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: Abo » czw 01 sty, 2009

Witam wszystkich, jestem tu nowy i chciałem się przywitać. :idea:
Właśnie 3 dni temu zakupiłem GRa Y61 długiego i zamierzam trochę nim pojeździć. Mam bardzo duże doświadczenie ofrołdowe, bo dzisiaj pojeździłem godzinkę po zamarzniętym na sztywno bagienku :oops:

pozdrawiam serdecznie w Nowym Roku :)
Abo

Hubi
Jestem tu nowy/a
Posty: 3
Rejestracja: śr 21 sty, 2009
Lokalizacja: Świnoujście/Warszawa
Kontaktowanie:

WITAM - Hubi z Explorer Club Polska

Postautor: Hubi » śr 21 sty, 2009

Witam wszystkich serdecznie

Od wczoraj bezskutecznie próbowałem odzyskać hasło dostępu do mojego starego konta "Hubertus" ( http://4x4.szczecin.pl/phpBB2/profile.p ... ofile&u=30 ).
Ostatecznie założyłem nowe konto - tamto widocznie dość skutecznie zarosło pajęczynami i przykryte zostało dość grubą warstwą kurzu :P

Tak przy okazji mam prośbę do Admina o usunięcie tamtego konta ;)
Nie zaglądałem tu praktycznie przez 2 lata, więc warto chyba wystartować od nowa ;)

Tak więc...

Jestem szczęśliwym posiadaczem Forda Explorer pierwszej generacji z 1994 roku. Sprowadzony z Niemiec.
Wyposażenie standardowe, pełna elektryka, skóra, klima - żadnych udziwnień ;)

Tak wyglądał w dniu kiedy pierwszy raz zawitałem na tym forum (2 lata temu)

Obrazek

A w międzyczasie ...

Pierwszym krokiem w zmianie wyglądu były dodatkowe przednie halogeny i biały ozdobny pasek na bokach.

Standardowe aluminiowe felgi zostały wymienione na chromowane stalowe felgi CRAGAR USA wraz z nowymi szosowymi kapciami.

Dalej był już lift zawieszenia 2" w górę, zmiana opon na AT 31x10,5x15, przedłużone odpowietrzenia mostów

W międzyczasie zamontowane obrysówki na dachu, dodatkowe halogeny, własnego wyrobu naba + drewniana kierownica, zaadoptowany przechyłomierz i wysokościomierz (chyba z PAJERO), dodatkowe zegary temperatury i ciśnienia (niestety jeszcze nie podłączone :oops: ), drewniana zabudowa bagażnika (skrzynia bagażowa).

Ostatnio wymieniłem seryjne amorki na Skyjacker Hydro 7000 i Skyjacker Nitro 8000 dedykowane do 2" liftu.

autka zbytnio nie upalam więc i planów modyfikacyjnych nie mam wielkich, jedynie dokończyć instalację obrysówek i dodatkowych zegarów, montaż bagażnika wyprawowego...

chodzi mi po głowie 2" liftu budy, ale jeszcze nie dojrzałem do tej modyfikacji ;)

a tak autko wygląda teraz :)

Obrazek

Obrazek

a tak poza tym...

Działam sobie w Explorer Club Polska - głównie jako forumowy pieniacz ;) i główny redaktor stronki klubowej (http://www.explorerclubpolska.com)

W klubie oczywiście zrzeszamy głównie miłośników marki Ford Explorer.
Z czasem zaczęliśmy śmielej przecierać nowe dla nas szlaki i zdobywać pierwsze szlify w jeździe offroadowej udowadniając, że Explo też daje radę ;)

no i to by było tyle na skromny początek :P

pozdrawiam wszystkich :)
Ktoś, kto myśli logicznie stanowi ładny kontrast dla reszty świata...

Awatar użytkownika
prezes
Prezes 4x4 Szczecin
Posty: 10021
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: prezes » śr 21 sty, 2009

Witaj, witaj
8)
prezes, po prostu prezes

Awatar użytkownika
woodie
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 105
Rejestracja: pn 23 kwie, 2007
Lokalizacja: Niebuszewo-Arkońskie

Postautor: woodie » śr 21 sty, 2009

Witam!
Auto ładne, ale z opisu nawet wynika że bardziej ma to być wysoka bulwarówka niż auto w teren :P

Miło będzie zobaczyć "na żywo"
Life is short. Drive more.

Hubi
Jestem tu nowy/a
Posty: 3
Rejestracja: śr 21 sty, 2009
Lokalizacja: Świnoujście/Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Hubi » śr 21 sty, 2009

woodie pisze:z opisu nawet wynika że bardziej ma to być wysoka bulwarówka niż auto w teren :P


i tak i nie :P

Owszem nie często upalam auto, ale też nie bronię się przed zjechaniem w jakieś pole :P

Miało to być auto rodzinne z łatwością radzące sobie na polskich dziurawych drogach i w razie potrzeby umożliwiające śmiganie poza nimi.

Potem pojawiła się okazja wyjazdu na wyprawę do Rumunii i to była pierwsza inspiracja do modyfikowania auta.

Wychodzę z założenia, że nie ma co się pchać na rajd bez żadnego doświadczenia i choćby z tego względu w żadnym nie startowałem.

Czasem jeżdżę z kolegami na rajdy (np. Strefa Ciśnień czy Obrona Twierdzy Modlin) gdzie oni biorą udział w rajdzie a ja jako swoisty support jadę za nimi tą samą trasą . Myślę, że w tej konfiguracji moje autko mogłoby spokojnie startować w "turystyku".

Miałem okazję pomagać w przygotowywaniu jeden z odcinków na "Operacji Orzysz" organizowanej przez Klub Wertep z Warszawy. Przy okazji sędziowałem z kolegą jeden z odcinków klasy extreme (tu pozdrowienia dla ekipy z klubu ZEBRA z Sochaczewa, którzy wspierali nas w tych trudnych chwilach ;) ).
Byłem ciekaw jak ta cała zabawa wygląda od strony organizatorów ;) Wygląda niestety nie tak ciekawie jak sama jazda autem :P

Autem jeżdżę codziennie do pracy i choćby z tego względu nie mogę sobie pozwolić na jego skatowanie w czasie jakiegoś rajdu :?

Jakby to miała być tylko "wysoka bulwarówka" to nie ładowałbym w niego porządnych amorków i nie przejmowałbym się długością odpowietrzeń mostów, bo to do lansu nie potrzebne :P

Koncepcja jest taka aby zmotać z tego wyprawówkę, którą mogę spokojnie jeździć do pracy.

Aktualnie autko służy mi w dużym stopniu jako złoty środek do odreagowywania stresów życia codziennego ;) - w drodze do pracy mam przynajmniej dwa odcinki drogi gdzie bez zapięcia napędów nie dałbym rady ;)

i tak to mniej więcej wygląda :)

ps. dwa lata temu, kiedy pierwszy raz zawitałem na to forum należałem do tego rodzaju posiadaczy terenówek, którzy boją się przejechać rów przy drodze i nie umieją korzystać z napędów. Teraz jest już ciut lepiej ;)
Ktoś, kto myśli logicznie stanowi ładny kontrast dla reszty świata...

Darek...
ADMINISTRATOR
Posty: 3910
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Darek... » śr 21 sty, 2009

witaj...
Honker 2324

Awatar użytkownika
snorkel
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 95
Rejestracja: ndz 01 cze, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: snorkel » pt 23 sty, 2009

Witaj, prawie taki sam jak mój pierwszy (jak mi się wydawało) wtedy samochód terenowy, ale to naprawdę dzielne auto :!: :!:
Patrol K160

Hubi
Jestem tu nowy/a
Posty: 3
Rejestracja: śr 21 sty, 2009
Lokalizacja: Świnoujście/Warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: Hubi » sob 24 sty, 2009

woodie pisze:Witam!
Auto ładne, ale z opisu nawet wynika że bardziej ma to być wysoka bulwarówka niż auto w teren :P

Miło będzie zobaczyć "na żywo"


po dłuższym przemyśleniu, pooglądaniu relacji z waszych wypadów zmieniłem zdanie...

to jest (niestety) wysoka bulwarówka :oops:

a poza tym jak to wyczytałem na jednej z hamerykańskich stronek

"Mud Tires And Lift Kits Don't Make You An Offroader" :P

pozdrawiam jeszcze raz wszystkich ;)
Ktoś, kto myśli logicznie stanowi ładny kontrast dla reszty świata...

Awatar użytkownika
wodzu
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 28
Rejestracja: wt 17 lut, 2009
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: wodzu » wt 17 lut, 2009

Witam wszystkich choć w sprawie 4x4 i błota jestem zielony i mam nadzieje że dzięki wam to się zmieni to na co dzień dosiadam 40 ton i przemierzam europe z pn na płd pozdr.

Darek...
ADMINISTRATOR
Posty: 3910
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Darek... » wt 17 lut, 2009

to czym jeździsz (nie licząc tego "TIRa" :wink: ) :?:
Honker 2324


Wróć do „Plotki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 118 gości