Jestem nowy(a) i tu się witam!!

Jestem tu nowy... oraz pisanie o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
qsma
Weteran bezdrozy
Posty: 3018
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Jestem nowy(a) i tu się witam!!

Postautor: qsma » wt 29 sty, 2008

zaczynamy od nowa coby porządek był.

jestes nowy??? przywitaj sie, przedstaw maszyne, siebie i pochwal co potarfissz. 8)

W związku z tym od teraz nie zakladamy juz nowych tematow powitalnych, co pozwoli zachowac wiekszy porzadek !!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony pn 11 lut, 2008 przez qsma, łącznie zmieniany 2 razy.
patrol GRRRRRRR 4,2 +35 BFG MT

http://www.martechszczecin.pl

Awatar użytkownika
hans
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 149
Rejestracja: sob 21 kwie, 2007
Lokalizacja: 4x4 zachodniopomorskie

Postautor: hans » śr 30 sty, 2008

Hehe... jestem tu od niedawna a już trzeci raz się z Wami witam:):) Zatem ponownie!!! Witam szanowne grono pozytywnych wariatów i wariatek. Od kilku lat przemieszczam się z autami z napędem na cztery łapy. Zaczynałem od samuraia, niestety rodzina się rozmnożyła i musiałem zmienić... zmieniłem na Kia Sportage (no comment), potem latałem jakimś japońskim dziadostwem (Accord V-TEC). Obecnie posiadam Opla Fronterę A LONG. Z tego co tu czytam to nie ma chyba tu nikogo jeżdżącego takim dyliżansem:)
Jednakże chciałbym się z wami przywitać i mam nadzieję, że kiedyś będę mógł się wybrać z wami w błoto- właśnie szykuję się do liftu budy, będę zakładał gumy Fedima Extreme EVO, i porządne rury... mam nadzieję, że dam jakoś radę z wami polatać... pozdrawiam
A zapomniałbym. Jestem Radek, aczkolwiek imię moje jest używane wyłącznie w metryce i dowodzie:)... ogólnie dla znajomych Witek, Hans, lub po prostu Thor(z racji, że interesuję się Wikingami):):) pozdrawiam. i jeszcze jedno thor88 to nie rok urodzenia:) starszy jestem o 7 lat:)
Ostatnio zmieniony śr 30 sty, 2008 przez hans, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeżeli nie jesteś w stanie naprawić czegoś za pomocą młotka, to pewnie
masz do czynienia z usterką elektryczną.

Awatar użytkownika
kogut
nawigator
Posty: 557
Rejestracja: pn 04 lut, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kogut » pt 16 maja, 2008

siema jestem Pawel wtajemniczeni mowia KOGUT :D mam patrola 38 lat i nieumiem jezdzic w terenie ale lubie duzo drzew nielamie i bardzo chce byc prezesem 4X4 :D :D :D :D a nie porawaczem :evil: :evil:

PIRAT4X4
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 32
Rejestracja: śr 14 maja, 2008
Lokalizacja: NOWOGARD

Postautor: PIRAT4X4 » pt 16 maja, 2008

Witam ponownie.
Nie będę się rozpisywał jak ostatnio, bo mi się nie chce, ale chciałbym się tutaj do Was zaczepić.
Jak już wiecie szukam auta, żeby się czasami pouwalać w blocie i odreagować pozytywnie. A tak swoją drogą to admin może niech nie jara tej trawy co mu w lesie między zęby wpada bo tnie co popadnie potem na forum :D POZDRO DLA WSZYSTKICH
KUPIĘ Y60 TD42T do zmotania na ludzką stronę

Awatar użytkownika
iras
menager wklejonych
Posty: 407
Rejestracja: czw 27 gru, 2007
Lokalizacja: goleniow

Postautor: iras » sob 17 maja, 2008

No dobra to i ja sie przedstawie :lol:

Przystojny wysoki sportowiec lat 29.Kilka mieszkan w Warszawie,jacht,3 mercedesy.

Aha mam jeszcze patrola co zaczol kopcic strasznie az koledzy z Blachogniotow niechca za mna jezdzic :lol: :lol: :lol:

Jeszcze chcial bym dodac ze te wszystkie glupoty co tutaj pisza powinno sie wycinac bo to porzadne forum :lol:
Ostatnio zmieniony sob 17 maja, 2008 przez iras, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kabbbatunio
Operator wyciagarki
Posty: 267
Rejestracja: ndz 23 gru, 2007
Lokalizacja: kicko #$%^&*#!! <lol>

Postautor: kabbbatunio » ndz 18 maja, 2008

ostatni raz

Kabbbatunio kłania sie poraz kolejny w takim razie
miasto - stargard
pojazd - misiek 2 ktory niedługo przeistoczy sie w cos ...
latanie - od 8 marca nie zawsze ale jak ise da to jestem ...

PIRAT4X4
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 32
Rejestracja: śr 14 maja, 2008
Lokalizacja: NOWOGARD

Postautor: PIRAT4X4 » ndz 18 maja, 2008

DO TRZECH RAZY SZTUKA

WITAM WSZYSTKICH PONOWNIE- TYCH ZMOTANYCH NA MAXA I TYCH LAJTOWYCH , TYCH ŚREDNICH TEŻ. CHCĘ SIĘ TU ZALAPAĆ BO W KUPIE RAŹNIEJ :D. A MYŚLĘ , ŻE NA COŚ SIĘ WAM MOGĘ PRZYDAĆ. BO POMOCNY JESTEM Z NATURY CHLOPAK :wink: .WIELCE SZANOWNY , WSZECHMOCNY, WSZECHWIEDZĄCY I BLOGOSLAWIONY PANIE BENES :lol: :D :wink: CHYBA SIĘ PAN NIE POCZUL URAŻONY MOIM DRUGIM PRZYWITANIEM ? :wink: :wink: :)
POZDRO
KUPIĘ Y60 TD42T do zmotania na ludzką stronę

Awatar użytkownika
cysiu
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 22
Rejestracja: ndz 08 kwie, 2007
Lokalizacja: myślibórz

dzień do bry

Postautor: cysiu » pt 23 maja, 2008

Witam wszystkich :salut:
Jestem tu nowy i chciałem się przywitac. :oops: Przemieszczam się tyranem pierwszym i z przyjemnością poświęcę swój wolny czas na igraszki w błocie..no i oczywiście na pomoc nowym kolegom w sprzątaniu świata i w ogóle we wszystkim :diabel:
oj

Awatar użytkownika
Kora
menager wklejonych
Posty: 485
Rejestracja: sob 24 maja, 2008
Lokalizacja: Strachocin/Stargard

Postautor: Kora » pn 26 maja, 2008

dzień dobry :D
witam się serdecznie na forum, to sem ja, żona Tamlina :wink:

edit;
bo ktoś tu tnie niemiłosiernie, a ja tak ładnie napisałam, jak się zaczęła moja przygoda z offroadem :lol:

no więc offroadowe błoto mnie wciągnęło, już niejeden raz, i już jako pajlotka z funkcją cateringu jestem profesjonalnie przygotowana do uprawiania tego pieknęgo sportu poprzez posiadanie jednych w swoim rodzaju różowych butków offroadowych, kaloszków w kwiatki i przenośnej torby lodówki z kabanosami :mrgreen:
Ostatnio zmieniony wt 27 maja, 2008 przez Kora, łącznie zmieniany 2 razy.
_____________________

_____________________
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przechodzi jak ręką odjął.

Marcin Zwierzchowski
Jestem tu nowy/a
Posty: 7
Rejestracja: czw 29 maja, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Witam!

Postautor: Marcin Zwierzchowski » czw 29 maja, 2008

Witam!

Nie wiem czy wybrałem dobry dział więc jakby co proszę o przeniesienie gdzie trzeba.

Od początku... niestety nie jestem jeszcze posiadaczem żadnego 4x4. Nie mniej jednak jestem żywo zainteresowany tą tematyką. Nie znam się też zupełnie na mechanice (jestem humanistą i elektronikiem z wykształcenia a informatykiem z zamiłowania). Mam jednak nadzieję, że nie zlinczujecie mnie jako kompletnego żółtodzioba i nie pogonicie w p... (w świat:) ).

Chciałbym najpierw dowiedzieć się wszystkiego, czego dowiedzieć się trzeba i czego można o tematyce 4x4 i offroad.
A dalej... cóż, mam nadzieję, że już w przyszłym roku stanę się posiadaczem mojego pierwszego 4x4. I tu znów problem - jakie to auto? Mam nadzieję, że przez ten czas dowiem się, w jakie warto zainwestować, by być zadowolonym i nie zabić się na pierwszej kłodzie. Przyznam, że najfajniejsze wydają mi się być Nissany - zwłaszcza zaś Patrol GR. Uwielbiam je. Ale jeśli się okaże, że nie warto, zapewne pomyślę nad innym.

Podsumowując - Witam wszystkich raz jeszcze, proszę o wyrozumiałość dla głupoty i wskazówki jak zacząć.

Pozdrawiam serdecznie!

Awatar użytkownika
snorkel
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 95
Rejestracja: ndz 01 cze, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: snorkel » ndz 01 cze, 2008

Witajcie jestem nowy tylko na tym forum, wielu mnie zna a wielu jeszcze nie ale będą mieli okazje :lol: ci którzy mnie znają wiedzą że byłem posiadaczem jedynego Forda który jeździł w terenie w stowarzyszeniu a teraz katuje JEEP CHEROKEE czarny zmotany własnoręcznie przy pomocy większego specjalisty też posiadacza JEEPA (wbrew twierdzeniu Prezesa "POMNIK"jeździ w terenie :D ) WITAM WSZYSTKICH

Rekin
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 42
Rejestracja: czw 05 cze, 2008
Lokalizacja: Goleniów

Postautor: Rekin » pt 06 cze, 2008

Witajcie.
Ja podobnie jak Iras miałem 29 lat, sportowcem też byłem i miałem trzy merce. Jacht mam do wydobycia, problem w tym, że nie wiem gdzie zatonął. Nie dawno utopiłem swojego GR-ka (wystawał tylko kawałek tyłu) mówię Wam zaj.... doświdczenie.
Pozdrawiam :D :D :D

Cezariusz Szostek
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 23
Rejestracja: pn 23 cze, 2008
Lokalizacja: Radziszewo k. Szczecina

Postautor: Cezariusz Szostek » pt 27 cze, 2008

Witam wszystkich na forum i pozdrawiam. Wielu z Was mnie zna z Rajdu Noworocznego i IIIUP. Srebrna Suza z czerwoną klatką na zewnątrz. Czarek.

Awatar użytkownika
martii
menager wklejonych
Posty: 368
Rejestracja: śr 28 maja, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: martii » śr 02 lip, 2008

witam wszystkich z czescia Was pewnie znam sie z PZMOTu i z imprez dla plaskich na chociwlu i kluczewie jako GTC / pozdrawiam martii

siwy
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 87
Rejestracja: pt 11 sty, 2008

Postautor: siwy » wt 08 lip, 2008

witam wszystkich jestem siwy jeżdże z Qśmą w teren a samochodu nie mam ale umiem jezdzic bo juz jezdzilem :D :580:

larry_lcbw
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 17
Rejestracja: pn 08 wrz, 2008
Lokalizacja: Wałbrzych

Postautor: larry_lcbw » pn 08 wrz, 2008

Larry Sudety4x4 wita Szanowną brać :D Przeglądałem sobie neta i wpadłem na Waszą stronkę 8) Jestem skromnym posiadaczem GRata, troszkę zmotanego ( fotki kiedyś ) Choć jestem daleko, to często jestem w Waszych stronach ( rodzina :lol: ) Byłem nawet tam GR'em :shock: pojeździłem po piaskach jak się jeździe na granicę PL :P Zapraszam również na nasze forum www.sudety4x4.pl 8) Mam nadzieję, ze się zaprzyjaźnimy i może w niedalekiej przyszłości stworzymy małe upalanko ? :wink:

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
jaro7913
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 32
Rejestracja: wt 18 wrz, 2007
Lokalizacja: GRYFINO

Postautor: jaro7913 » pn 15 wrz, 2008

hej hej mnie już chyba znacie mam na imi radek i jeżdze z waldim noi nie długo kupuje patrula he he he he pozdro dla wszystkich :D
dróg jest wiele a my jeżdzimy wszyskimi

Awatar użytkownika
Pedro
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 30
Rejestracja: czw 25 wrz, 2008
Lokalizacja: Łasko/Szczecin

Postautor: Pedro » czw 09 paź, 2008

Cześć wszystkim,


Od jakiegoś czasu mieszkam i pracuję w Szczecinie, zaczynałem w branży transportowej jako spedytor, a teraz pracuję jako opiekun klienta.
Jestem tu, ponieważ chciałbym poznać ludzi zamiłowanych w 4x4, dowiedzieć więcej o tej tematyce, przejechać się gdzieś i fajnie spędzić czas.
Turlam się tu i tam Land Cruiserem LJ-70 2,446(prawie 2.5 :D )TDI, nie jest to szczyt marzeń jeśli idzie o "parametry", no ale...jest i ma się całkiem dobrze :wink:

Mam nadzieję, że miło spędzę tu czas.
Pozdrawiam wszystkich!
P.
Ryję, więc jestem.

Awatar użytkownika
Pedro
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 30
Rejestracja: czw 25 wrz, 2008
Lokalizacja: Łasko/Szczecin

Postautor: Pedro » czw 09 paź, 2008

Ok. Chętnych zapraszam za zwiedzanie moich rodzinnych okolic

53,074869 ° 15,779705 °

Można objechać jeziorka, dla bardziej wymagających też coś się znajdzie
Na koniec wielkie ognicho.

Prezes ustali ze mną szczegóły (mam nadzieję ).

Pozdr.
Ryję, więc jestem.

papaj115
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 10
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Postautor: papaj115 » ndz 19 paź, 2008

Witam wszystkich fanów 4x4.
Jestem nowy na forum i posiadam nie wielkie doświadczenie w błocie.
Mieszkam w Stargardzie Szcz. mam 31 lat i w maju nabyłem suzuki samuraja cabrio. Po przeprowadzeni pewnych modernizacji ( a jeszcze wiele przed nim) nawet dobrze daje sobie radę w terenie.
A więc szukam ludzi co lubią niedziele spędzic po kolana w błocie.


Wróć do „Plotki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 24 gości