SKUTER WODNY

Jestem tu nowy... oraz pisanie o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
Agnieszka
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 42
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: Międzyzdroje

Postautor: Agnieszka » czw 22 maja, 2008

:509: dobre Hajdi

Awatar użytkownika
p@blo
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 34
Rejestracja: sob 03 mar, 2007
Lokalizacja: Miedzyzdroje
Kontaktowanie:

Postautor: p@blo » pt 23 maja, 2008

O sssoo chodzi?? przeciez sie przyznałem ze faktycznie sie boje tego gazu cisnąc chyba i stąd mniej wahy łyka 8) sandro mnie zdemaskował po prostu :twisted:
A tak pozatym to sam moze nie wie ile pala bo pewnie "tato" leje do pełna. :wink:

Aga co do bulwarówy to sie przyznaje, tak sie złozyło :oops: , a juz na MT ki i lifta do poprzedniego krótkiego zbierałem... a na 2 sztuki to niestety mnie nie stac :cry:
Paweł
/było Y61 4.2 TD... aktualnie...hamerykańska myśl techniczna "XJ" 4.0 '98/

Awatar użytkownika
p@blo
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 34
Rejestracja: sob 03 mar, 2007
Lokalizacja: Miedzyzdroje
Kontaktowanie:

Postautor: p@blo » pt 23 maja, 2008

SandroTRX420 pisze:ja mam Yamaha FX WaveRunner 140 KM i Yamaha VH WaveRunner 110 KM Sport Latam po zalewie


Na zakonczenie tego wywodu dodam tylko ze jesli mówisz o tych modelach jetski to dziwna sprawa bo:
- primo - VX sa obecnie najbardziej popularnym modelem w wypozyczalniach skuterów na calym swiecie i to nie tylko z powodu trwałych silników (MR-1 stosowanych od wielu lat w Yamkach R1) a przede wszystkim z bardzo niskiego spalania...
- secundo - model FX (posiadajacy ten sam silnik w 2 ch wersjach 140 i 160 konnej) pali pare litrów więcej lecz daleko mu do twoich danych, poztym modele FX zapełniają inny segment rynku.
-tertio - sam prowadzę tez wypozyczalnie i przy takim spalaniu musiałbym podniesc ceny pewnie o jakies 500% :lol: , ale dziwne ze jakos mi sie opłaca :roll: a uwierz mi ze ludzie nie biora po to zeby stac

pozdro
Paweł

/było Y61 4.2 TD... aktualnie...hamerykańska myśl techniczna "XJ" 4.0 '98/

Awatar użytkownika
p@blo
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 34
Rejestracja: sob 03 mar, 2007
Lokalizacja: Miedzyzdroje
Kontaktowanie:

Postautor: p@blo » pt 23 maja, 2008

qsma pisze:tak to jego kolejna bulwarówa 8)


Pablo mam takiego plana mając świadomość szyderstw przez te pare lat z moich lowriderów, za nadejdzie u mnie czas kiedys na terenówkę ale najprawdopodobniej z przyczyn budżetowych nie bedzie to patrol.. tylko takie inne mniejsze co to tu chłopaki maja i ponoć robi to, tyle ze silnik wielkosci rozrusznika patrolowego to to ma :wink:

ahh se postów nabiłem :lol: :lol: :lol:
Paweł

/było Y61 4.2 TD... aktualnie...hamerykańska myśl techniczna "XJ" 4.0 '98/

Awatar użytkownika
Agnieszka
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 42
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: Międzyzdroje

Postautor: Agnieszka » pt 23 maja, 2008

p@blo pisze:Aga co do bulwarówy to sie przyznaje, tak sie złozyło :oops: , a juz na MT ki i lifta do poprzedniego krótkiego zbierałem... a na 2 sztuki to niestety mnie nie stac :cry:
............ i co ..... "niebieski pójdzie w odstawke.... ?? :shock: i moze kupisz Toy-Toya ..???? Paweł prosze nie osłabiaj mnie.... :roll: parch jest Tobie przeznaczony... 8)

Awatar użytkownika
Tomek_Mlody
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 88
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin:)

Postautor: Tomek_Mlody » sob 24 maja, 2008

Agnieszka pisze:moze kupisz Toy-Toya ..????


Aga jakis problem do toy toya??? :evil: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Agnieszka
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 42
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: Międzyzdroje

Postautor: Agnieszka » sob 24 maja, 2008

Tomek_Mlody pisze:Aga jakis problem do toy toya??? :evil: :lol: :lol:
:oops: przepraszam Tomek .... twoje autko jest super :D ale po 1 Paweł bedzie komicznie wygladal z jego posturą w tak malym pojezdzie ... , a po 2 z GR nie przesiada sie na .....mniejszy motor .... 8)

SandroTRX420
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 28
Rejestracja: pt 02 maja, 2008

Postautor: SandroTRX420 » sob 24 maja, 2008

to dobrze P@blo widze ze jestes bardziej doswiadczony plywak .... bo napisales pare postów wczesniej taka historyjka dluga . ze az za to trzeba ci przyznac racje :)

SandroTRX420
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 28
Rejestracja: pt 02 maja, 2008

Postautor: SandroTRX420 » sob 24 maja, 2008

a po 2 tata mi nieleje do pelna tylko sam sobie kupuje paliwo dla jasnosci :) :lol:

hajdi
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 155
Rejestracja: wt 13 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: hajdi » sob 24 maja, 2008

SandroTRX420 pisze:a po 2 tata mi nieleje do pelna tylko sam sobie kupuje paliwo dla jasnosci :) :lol:

tata mi tylko daje na nie pieniadze . :lol: :roll:
H1 sie sklada

Awatar użytkownika
p@blo
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 34
Rejestracja: sob 03 mar, 2007
Lokalizacja: Miedzyzdroje
Kontaktowanie:

Postautor: p@blo » sob 24 maja, 2008

SandroTRX420 pisze: .... bo napisales pare postów wczesniej taka historyjka dluga . ze az za to trzeba ci przyznac racje :)


fajnie ze chociaz za to.. :D

SandroTRX420 pisze: a po 2 tata mi nieleje do pelna tylko sam sobie kupuje paliwo dla jasnosci


musisz byc bardzo bogaty skoro ci te 70 litrów na 30 min. wciąga, pozatym chyba nie pływasz zbyt daleko, max. jakies 15 min. od brzegu co by szcześliwie wrócic?? :wink: :509:

a tak BTW jakos ci konstruktorzy z JAMACHY nie pomysleli o tym ze takie zuzycie to bardzo kłopotliwe jest zeby co 30 min. tankowac :lol:

Ok.nie zadaje juz kłopotliwych pytań, co miało byc powiedziane zostało juz powiedziane 8)

I nie ukrywam ze ciesze sie jak dziecko....


... ze mi tyle nie pali :lol:

pzdr
Paweł

/było Y61 4.2 TD... aktualnie...hamerykańska myśl techniczna "XJ" 4.0 '98/

Awatar użytkownika
p@blo
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 34
Rejestracja: sob 03 mar, 2007
Lokalizacja: Miedzyzdroje
Kontaktowanie:

Postautor: p@blo » sob 24 maja, 2008

@Aga siedzisz gdzies tam na tych wyspach i nie wiesz nawet ze niebieskiego lowridera juz dawno nie mam, nawet czerwony GR tez w wersji lowrider poszedł, aktualnie "zbieram" na przekładke nowszego ładniutkiego patrola o nazwie z japanskiego ...Safari :wink: :wink: :wink:

qusma juz drze ze mnie na maxa ze nic konskruktywnego nie moge wyrzeźbic i wbijam sie w nowe zabawki no i racje ma, ale cóż tacy są chłopcy, lubią nowe zabawki :roll:



... co nie hajdi :?: 8)
Paweł

/było Y61 4.2 TD... aktualnie...hamerykańska myśl techniczna "XJ" 4.0 '98/

Awatar użytkownika
Agnieszka
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 42
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: Międzyzdroje

Postautor: Agnieszka » sob 24 maja, 2008

p@blo pisze:@Aga siedzisz gdzies tam na tych wyspach i nie wiesz nawet ze niebieskiego lowridera juz dawno nie mam, nawet czerwony GR tez w wersji lowrider poszedł, aktualnie "zbieram" na przekładke nowszego ładniutkiego patrola o nazwie z japanskiego ...Safari :wink: :wink: :wink:
no to sie dzialo... jestem w szoku.... :shock: Ps. czyzby kłopoty z połowicą , ze tak samochody zmieniasz .. ?? :D :wink: :twisted:
Zanim cokolwiek napiszesz w sieci - zapoznaj sie z sieciową - internetową ETYKIETĄ zwana NETYKIETĄ http://www.netykieta.prv.pl/ SZCZECIN TEZ LEŻY NAD MORZEM....

Awatar użytkownika
p@blo
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 34
Rejestracja: sob 03 mar, 2007
Lokalizacja: Miedzyzdroje
Kontaktowanie:

Postautor: p@blo » ndz 25 maja, 2008

Wszystko Ok, poszedłem poprostu z postępem czasu 8) czy jakos tak :roll: :D
Paweł

/było Y61 4.2 TD... aktualnie...hamerykańska myśl techniczna "XJ" 4.0 '98/

Awatar użytkownika
kogut
nawigator
Posty: 557
Rejestracja: pn 04 lut, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kogut » ndz 25 maja, 2008

seadoo 110KM zna sie ktos na regulacjach gaznikow?????????????bezsensu kasztany to se w d.....e wsadzcie :D :D :D konkrety porsze !!! do jednego cylindra po zimie tona oleju sie dostala czemu????

Awatar użytkownika
BOGUTEK
menager wklejonych
Posty: 379
Rejestracja: ndz 16 gru, 2007
Lokalizacja: STARGARD

Postautor: BOGUTEK » ndz 25 maja, 2008

kogut pisze:seadoo 110KM zna sie ktos na regulacjach gaznikow?????????????bezsensu kasztany to se w d.....e wsadzcie :D :D :D konkrety porsze !!! do jednego cylindra po zimie tona oleju sie dostala czemu????

Może w zbyt głebokiej wodzie rabotał :?: :lol: :lol: :lol:
Jeden taki kolega jak za głęboko w wodzie sprzęta męczył to też miał dużo wody w silniku , aż mu sie z kolektora do filtra wylewało.... :lol:
Mężczyzni nigdy nie dorastają , tylko im zabawki drożeją...( cyt.)
www.4x4-zachodniopomorskie.pl




DBAŁOŚC O DOBRE IMIĘ SRODOWISKA OFF ROAD POWINNA BYC PRIORYTETEM NASZYCH DZIAŁAŃ

Awatar użytkownika
kogut
nawigator
Posty: 557
Rejestracja: pn 04 lut, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kogut » ndz 25 maja, 2008

zagzug czytaj potem klikaj :evil: :evistal l: :evil: stal cala zime w garazu :cry: :cry: :cry:

Awatar użytkownika
iras
menager wklejonych
Posty: 407
Rejestracja: czw 27 gru, 2007
Lokalizacja: goleniow

Postautor: iras » ndz 25 maja, 2008

a garaz nad odra a powodzie byly :lol: :lol:

Awatar użytkownika
BOGUTEK
menager wklejonych
Posty: 379
Rejestracja: ndz 16 gru, 2007
Lokalizacja: STARGARD

Postautor: BOGUTEK » ndz 25 maja, 2008

kogut pisze:zagzug czytaj potem klikaj :evil: :evistal l: :evil: stal cala zime w garazu :cry: :cry: :cry:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A potem temu koledze to po lisciach kopcił..... :lol: :lol: :lol: :lol:
Więc uważaj na trzciny.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Mężczyzni nigdy nie dorastają , tylko im zabawki drożeją...( cyt.)

www.4x4-zachodniopomorskie.pl









DBAŁOŚC O DOBRE IMIĘ SRODOWISKA OFF ROAD POWINNA BYC PRIORYTETEM NASZYCH DZIAŁAŃ

Awatar użytkownika
kogut
nawigator
Posty: 557
Rejestracja: pn 04 lut, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kogut » ndz 25 maja, 2008

PREZESI PROSZE O WYCIECIE TYCH TYPOW OD TYCH OWOCOW Z FRANCJI BO MI ATMOSFERKE PSUJA :D :D :D :D :D :D :D I NIEWPUSZCZEC ICH NA FORUM :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol:


Wróć do „Plotki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości