No to jeszcze raz - co na początek?

Jestem tu nowy... oraz pisanie o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
Tanto
4X4 Szczecin
Posty: 4666
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Szczecin/ Dobra k.Now
Kontaktowanie:

Postautor: Tanto » śr 01 kwie, 2009

kogut pisze:zamienilem patrola na quada lepsza zabawa i czlowiek blizej natury :D :D :D

Żeś patrola odstawił na kołki to zacna rzecz, ale że przebranżowiłeś się na traktorzystę to już mniej zabawne - traktorzyści i crosowcy to moje wrogi ideologiczne :evil:
Suzuki SJ510 LWB '85 "Kozunia"

Awatar użytkownika
miastek
V-ce prezes 4x4 szczecin
Posty: 5832
Rejestracja: czw 15 lut, 2007
Lokalizacja: Miastko/Szczecin

Postautor: miastek » czw 02 kwie, 2009

student pisze:To może ja wtrącę swoje małe 3 grosze...
Powiem tylko tyle, że ciężko jest bawić się w off road autem i jednocześnie sprawić by był autem codziennym. Zabawa w terenie sprawia, że auto ulega mniejszym lub większym usterkom które dyskwalifikują auto z ruchu czasem na kilka dni... Dlatego też warto moim zdaniem mieć do zabawy auto którego nam nie szkoda.


Tez sie nie zgadzam.
Jezdze Patrolem codziennie do pracy, na zakupy, urlopy i wszedzie gdzie sie da a w terenie tez nie ma lekko. Jak miałem samuraia to w weekend na rajdzie dostawał w dupe a w poniedziałek zona jechała nim do pracy :mrgreen:
Miastek Off-road GARAGE
Serwis, części, akcesoria 4X4
ESCAPE wyciągarki, zawieszenia, namioty dachowe
iKAMPER local dealer
iODPERFORMANCE local dealer
NOWY ADRES!!! WARZYMICE 18B
502 599 717
SuperPatrolSuper TURBOintercooler

Awatar użytkownika
budzik
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 760
Rejestracja: czw 18 gru, 2008
Lokalizacja: Stargarad

Postautor: budzik » pt 03 kwie, 2009

ja w tej chwoli kończe robienie swojego GRata i również wyszedłem z założenia, że i po czarnym codziennie i tam, gdzie jest brak asfaltu :twisted:

Marcin Zwierzchowski
Jestem tu nowy/a
Posty: 7
Rejestracja: czw 29 maja, 2008
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Marcin Zwierzchowski » ndz 05 kwie, 2009

No dobra, rozumiem, że niektórzy widzą potrzebę rozgraniczenia dwóch aut, niektórzy jeżdżą jednym.
Pytanie jednak dotyczyło dość konkretnego pojazdu. Co o nim myślicie jako takim. Boję się trochę tego przebiegu, bo to koszmarnie dużo. Czy jest coś na co szczególnie powinienem zwrócić uwagę?


Wróć do „Plotki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 115 gości