To tylko ćwiczenia ale ... ..................

Co zrobić aby wrócić w całości z wyjazdu i aby właściciel terenu nie wychodził z widałami na ulicę jak zobaczy 4x4
Awatar użytkownika
nemur
Operator wyciagarki
Posty: 263
Rejestracja: ndz 13 wrz, 2009

To tylko ćwiczenia ale ... ..................

Postautor: nemur » wt 26 paź, 2010

http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/articl ... /850452653
to wspólne nasze (wszystkich służb) dzisiejsze działania. Warto popatrzeć co może się stać przez 1 barana który twierdzi że jest lepszy od kubicy.

student
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 880
Rejestracja: wt 20 sty, 2009
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: student » wt 26 paź, 2010

I weź Pan rodzinę wieź...

Rosomaka kupię po okazyjnej cenie/zamienię ford maverick...

Awatar użytkownika
Tanto
4X4 Szczecin
Posty: 4665
Rejestracja: pn 21 maja, 2007
Lokalizacja: Szczecin/ Dobra k.Now
Kontaktowanie:

Re: To tylko ćwiczenia ale ... ..................

Postautor: Tanto » wt 26 paź, 2010

nemur pisze:...przez 1 barana który twierdzi że jest lepszy od kubicy.

Jakiego jednego? Pewnie z 60 % kierowców uważa że potrafi bardzo dobrze jeździć i opanować samochód w każdej sytuacji, a pozostałe 40% to pupci wołowe które się tylko wloką po drodze i przeszkadzają w 'bezpiecznej' jeździe.

...ale o tym już było i zapewne wcale nie ubyło rozmawiających przez komórki w czasie jazdy po mieście, mieszczących się na 'głębokim pomarańczowym' itp. "Wypadki zdarzają się innym a 'ja' przecież bardo dobrze zmam swoje możliwości i nic mi nie będzie." - może takie myślenie by się zmieniło gdybyście w tych autach mieli prawdziwe zwłoki i rannych, i kazali przejeżdżającym obok kierowcom wyciągać ich z wraków...

Z innej beczki - scenariusz ćwiczeń był z góry ustalony czy rzucili was w nieznane i trzeba było na miejscu improwizować?
Suzuki SJ510 LWB '85 "Kozunia"

Darek...
ADMINISTRATOR
Posty: 3910
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Darek... » śr 27 paź, 2010

był ustalony...











oczywiście nie dla wszystkich znany :wink:
Honker 2324

Awatar użytkownika
cookie
menager wklejonych
Posty: 451
Rejestracja: sob 12 wrz, 2009

Postautor: cookie » śr 27 paź, 2010

nieskromnie powiem że byłem i uczestniczyłem. Dość mocne wrażenia :) Do teraz mnie jeszcze trzyma :)

Awatar użytkownika
nemur
Operator wyciagarki
Posty: 263
Rejestracja: ndz 13 wrz, 2009

Postautor: nemur » śr 27 paź, 2010

Tanto napisał : scenariusz ćwiczeń był z góry ustalony czy rzucili was w nieznane i trzeba było na miejscu improwizować?

Jadąc na miejsce jedyne co wiedziałem że jest katastrofa i reszta jakoś poszła .Pełna improwizacja :wink:

student
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 880
Rejestracja: wt 20 sty, 2009
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: student » czw 28 paź, 2010

Ktoś kiedyś napisał takie słowa: Dobrym sposobem na drastyczny spadek liczby wypadków drogowych jest zamiana poduszek powietrznych na maczugi...


Wróć do „Bezpieczeństwo i jazda w terenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości