Skradziono SUZUKI SAMURAI

Złodziejstwo trzeba tępić!!
alicja_w
Jestem tu nowy/a
Posty: 5
Rejestracja: sob 06 kwie, 2013

Skradziono SUZUKI SAMURAI

Postautor: alicja_w » sob 06 kwie, 2013

Skradziono samochód SUZUKI SAMURAI (hard top) rocznik 89 z ulicy SIERPOWEJ - GOSPODARSKIEJ!! (dokładna lokalizacja - http://goo.gl/maps/1Txil)
W dniach od 04.04.2013 pod wieczór do 05.04.2013 do godziny 14.
Numer rejestracyjny ZS 9980H
Kolor niebieski, do połowy pomalowany na czarno, maska również czarna. Czarna farba łuszcząca się. Samochód był podniesiony, jest charakterystyczny w szczecinie raczej takiego drugiego nie ma.
Halogeny na przednim zderzaku oraz na dachu dwa żółte nowe firmy Hella - na zdjęciu ich nie ma, gdyż zdjęcie jest stare przed przeróbkami.
Jeżeli ktokolwiek coś widział, bądź wie gdzie znajduje się samochód proszę o kontakt ze mną: Piotr - 602405253
Obrazek

Darek...
ADMINISTRATOR
Posty: 3910
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Darek... » sob 06 kwie, 2013

24-ro letniego samurają ktoś ciągnie :680: jakieś łepole chciały się przejechać ... mam nadzieję ,że się znajdzie... z powodu braku paliwa
Honker 2324

Awatar użytkownika
prezes
Prezes 4x4 Szczecin
Posty: 10005
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: prezes » pn 08 kwie, 2013

Jezeli nie ukradli go na części, to posprawdzaj teren dookoła. Często jest tak,ze złodzieje kradną auto i odstawiają na jakiś cichy spokojny parking [np osiedlowy] aby sprawa troche przyschła, i za parę dni spokojnie tym samochodem odjeżdżają.
Inna sprawa to tak jak pisał Darek, moze ukradli go aby pokatować po lesie a potem porzucić.
prezes, po prostu prezes

alicja_w
Jestem tu nowy/a
Posty: 5
Rejestracja: sob 06 kwie, 2013

Postautor: alicja_w » pn 08 kwie, 2013

Liczę na to, że ktoś se chciał pojeździć i samochód się znajdzie, ale po trzech dniach to już raczej marne szanse.
Objeździłem już okolice wzdłuż i wszerz i nic :(
Niestety na moim osiedlu jest dużo garaży i myślę że może ktoś schował samochód aż sprawa przycichnie a potem po przemalowaniu wyjedzie i wtedy liczę na waszą pomoc. Rozglądajcie się koledzy, z góry dziękuję.

Awatar użytkownika
KacperS
menager wklejonych
Posty: 370
Rejestracja: śr 22 wrz, 2010
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: KacperS » wt 09 kwie, 2013

A daj jakieś sensowniejsze foto tego samuraja, to sie porozsyła po ludziach
Patrol Y60 LONG
Jeep Grand WJ V8

alicja_w
Jestem tu nowy/a
Posty: 5
Rejestracja: sob 06 kwie, 2013

Postautor: alicja_w » wt 09 kwie, 2013

Niestety innego zdjęcia nie mam, to był nowy zakup, nie pomyślałem żeby zrobić mu zdjęcia, w życiu bym nie przypuszczał, że mi go pociągną. Poszperam, popytam znajomych czy mają jakieś zdjęcia, jak znajdę to wrzucę.

nissan7
Weteran bezdrozy
Posty: 1590
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007

Postautor: nissan7 » wt 09 kwie, 2013

alicja_w pisze:Niestety innego zdjęcia nie mam, to był nowy zakup, nie pomyślałem żeby zrobić mu zdjęcia, w życiu bym nie przypuszczał, że mi go pociągną. Poszperam, popytam znajomych czy mają jakieś zdjęcia, jak znajdę to wrzucę.

a może autko jest u tego co Ci je sprzedał ? może warto by było spr. różne rzeczy się na świecie dzieją

Awatar użytkownika
Zaleś
Sympatyk 4x4 Szczecin
Posty: 53
Rejestracja: ndz 13 mar, 2011
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Zaleś » wt 09 kwie, 2013

Nie trać ducha kolego...szukaj nawet na parkingach strzeżonych.
Ja swojego parcha znalazłem po roku !!

Awatar użytkownika
fruzia
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 822
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: fruzia » pt 12 kwie, 2013

Mój brat odnalazł swojego Samuraia po tygodniu, także nie można tracić nadziei.
A swoją drogą to właśnie dlatego, w świeżo zakupionym aucie warto od razu pierwszego dnia zamontować jakiś system antykradzieżowy, mi się dzięki temu udało odnaleźć auto zanim się dowiedziałam, że je skradziono

alicja_w
Jestem tu nowy/a
Posty: 5
Rejestracja: sob 06 kwie, 2013

Postautor: alicja_w » pt 12 kwie, 2013

fruzia pisze:Mój brat odnalazł swojego Samuraia po tygodniu, także nie można tracić nadziei.
A swoją drogą to właśnie dlatego, w świeżo zakupionym aucie warto od razu pierwszego dnia zamontować jakiś system antykradzieżowy, mi się dzięki temu udało odnaleźć auto zanim się dowiedziałam, że je skradziono
A jak je odnalazł?

Awatar użytkownika
fruzia
Prawdziwy offrołdowiec
Posty: 822
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: fruzia » pn 15 kwie, 2013

Chyba policja odnalazła gdzieś na jakichś działkach, szczegółów już nie pamiętam, bo to to z 7 lat temu było

alicja_w
Jestem tu nowy/a
Posty: 5
Rejestracja: sob 06 kwie, 2013

Postautor: alicja_w » ndz 05 maja, 2013

Samurai był widziany 10 kwietnia w Radziszewie na ulicy Akacjowej, stał tam kilka dni. Chodzą słuchy, że został rozebrany i sprzedawane są w tej miejscowości części, jeśli ktoś będzie miał jakieś info w temacie proszę dzwońcie. 602-40-52-53


Wróć do „UWAGA!!! Skradziono”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości