Szczecin rowerowo

Jestem tu nowy... oraz pisanie o wszystkim i o niczym.
Awatar użytkownika
prezes
Prezes 4x4 Szczecin
Posty: 10005
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Szczecin rowerowo

Postautor: prezes » śr 26 mar, 2014

Nasz drogi kolega Robert przypomina o tym że offroad to nie tylko 4x4 ale również i 2x1
:671:
http://www.szczecin.eu/zycie_w_miescie/ ... _2014.html

fajny fimik o Szczecinie
:671:
prezes, po prostu prezes

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5095
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: 4x4 Szczecin

Re: Szczecin rowerowo

Postautor: Benes » śr 26 mar, 2014

prezes pisze:Nasz drogi kolega Robert przypomina o tym że offroad to nie tylko 4x4 ale również i 2x1
:671:
http://www.szczecin.eu/zycie_w_miescie/ ... _2014.html

fajny fimik o Szczecinie
:671:


może ktoś chce pomóc przy zabezpieczaniu trasy, ja będę. nie wiem czy ktoś jeszcze będzie potrzebny ale zostałem poproszony o pomoc. D drugiej strony można by pomyśleć o "grupie zabezpieczenia" i przygotować coś komercyjnego skoro i tak się w tym specjalizujemy
Życie może być pełne przygód lub zupełnie nudne…
http://www.moto-panamericana.pl/
Masz niskie ciśnienie... ja Ci je podniosę :-)

Awatar użytkownika
qsma
Weteran bezdrozy
Posty: 3018
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: qsma » śr 26 mar, 2014

my chętnie pomożemy
patrol GRRRRRRR 4,2 +35 BFG MT

http://www.martechszczecin.pl

Robo Lis
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 121
Rejestracja: pn 23 mar, 2009

Postautor: Robo Lis » czw 27 mar, 2014

Pozdrawiam całe 4 X 4 Szczecin
Bardzo dziękuje za zainteresowanie i szczere chęci. Wiem, że można na Was polegać jak na Zawiszy. W przyszłości planuję nakręcenie jeszcze jednego filmu bardzie terenowego. Plan jest żeby pokazać zmagania kolarzy górskich i organizatorów. Czyli jak się meczą zawodnicy i jak angażują się społecznie przedstawiciele Stowarzyszenia 4 X 4 Szczecin.
Filmowanie to "ciężki kawałek chleba" jest wiele do pokazania, a film niestety musi być krótki - 10 minut to jest max.
Robert

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5095
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: 4x4 Szczecin

Postautor: Benes » czw 27 mar, 2014

Robo Lis pisze:Pozdrawiam całe 4 X 4 Szczecin
Bardzo dziękuje za zainteresowanie i szczere chęci. Wiem, że można na Was polegać jak na Zawiszy. W przyszłości planuję nakręcenie jeszcze jednego filmu bardzie terenowego. Plan jest żeby pokazać zmagania kolarzy górskich i organizatorów. Czyli jak się meczą zawodnicy i jak angażują się społecznie przedstawiciele Stowarzyszenia 4 X 4 Szczecin.
Filmowanie to "ciężki kawałek chleba" jest wiele do pokazania, a film niestety musi być krótki - 10 minut to jest max.
Robert


jak się już odezwałeś to muszę powiedzieć że filmik jest zacny :683:
Życie może być pełne przygód lub zupełnie nudne…

http://www.moto-panamericana.pl/

Masz niskie ciśnienie... ja Ci je podniosę :-)

Awatar użytkownika
Kubuś XJ
menager wklejonych
Posty: 364
Rejestracja: śr 01 gru, 2010

Postautor: Kubuś XJ » czw 27 mar, 2014

Też wstępnie nie mam planu na niedziele 27kwietnia to mogę się podłączyć do pomocy :)

Robo Lis
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 121
Rejestracja: pn 23 mar, 2009

Postautor: Robo Lis » czw 27 mar, 2014

no to super :671: bliżej zawodów będziemy dogrywać tematy. Do tej pory pomagali nam dwa Przemki i Rafał i działali znakomicie.
Kiedyś kolego Rafale rozmawialiśmy o przeniesieniu trasy w wersji papierowej w świat elektroniki - jak myślisz temat jest do ogarnięcia ?

Awatar użytkownika
Willi
nawigator
Posty: 554
Rejestracja: wt 11 gru, 2007
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: Willi » czw 27 mar, 2014

Hej Robert, miło że czasem nas odwiedzasz :607:
autobusy i tramwaje.... GR Long

Awatar użytkownika
siva explozja
menager wklejonych
Posty: 460
Rejestracja: pn 31 paź, 2011
Lokalizacja: stetin

Postautor: siva explozja » czw 27 mar, 2014

Pamiętam czasy kiedy to jeszcze startowałem w tym że maratonie :690: fajny filmik wyszedł
Pozdrowionka Robert :580:

Awatar użytkownika
prezes
Prezes 4x4 Szczecin
Posty: 10005
Rejestracja: śr 14 lut, 2007
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:

Postautor: prezes » pt 28 mar, 2014

Widzisz Robert ilu tu masz fanów !
No normalnie jak Dźastin Biber
:690:
prezes, po prostu prezes

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5095
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: 4x4 Szczecin

Postautor: Benes » pt 28 mar, 2014

Robo Lis pisze: jak myślisz temat jest do ogarnięcia ?



O CZYM POMYŚLISZ GIS JUŻ TAM JEST

:686:
Życie może być pełne przygód lub zupełnie nudne…

http://www.moto-panamericana.pl/

Masz niskie ciśnienie... ja Ci je podniosę :-)

Robo Lis
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 121
Rejestracja: pn 23 mar, 2009

Postautor: Robo Lis » czw 05 cze, 2014

Bardzo, bardzo serdecznie dziękuje za ogromną pomoc przy znakowaniu trasy zawodów w kolarstwie górskim Gryf Maraton. Dziękuje Rafałowi, który z żoną i synem wieszali taśmy i wbijali strzałki, dziękuje Kasi i Pawłowi. Szczególne podziękowania dla Przema, który zaangażował również swoją żonę i znakował, a potem sprzątali oznakowanie.
Jeszcze raz bardzo dziękuję :661:
To ciężka i odpowiedzialna robota - kolarze górscy bardzo chwalili oznakowanie trasy. Teraz mamy wakacyjną przerwę - ruszamy z kolejnymi edycjami 31 sierpnia i 28 września - znowu będę się do Was uśmiechał.
R

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5095
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: 4x4 Szczecin

Postautor: Benes » czw 05 cze, 2014

pierwsza data koliduje z Bają Poland ale drugą już wklepuje do kalendarza :)
Życie może być pełne przygód lub zupełnie nudne…

http://www.moto-panamericana.pl/

Masz niskie ciśnienie... ja Ci je podniosę :-)

Robo Lis
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 121
Rejestracja: pn 23 mar, 2009

Postautor: Robo Lis » śr 22 kwie, 2015

Cześć dziewczyny .... i chłopaki też
W najbliższa niedzielę 26 kwietnia organizuje kolejny maraton rowerowy w Puszczy Bukowej. Czy byłby ktoś chętny do pomocy. Zadanie polegałoby na rozwożeniu ludzi na punkty kontrolne i punkt żywnościowy. Robota od 8.00 do około 14 z przerwami na obiad.
potrzebny raczej długi samochód bo trzeba przewieść ławki i banany i co najmniej trzy osoby. Mogą być i dwa samochody. Można pisać do mnie na roblis1@vp.pl lub dzwonić 602 620 650

Robo Lis
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 121
Rejestracja: pn 23 mar, 2009

Zawody kolarskie Gryf Maraton 2015

Postautor: Robo Lis » śr 19 sie, 2015

Cześć koleżanki i koledzy znowu chciałbym poprosić o pomoc przy organizacji zawodów kolarskich. Zadanie polegałoby na obsłudze dwóch punktów żywnościowych. Na pierwszym punkcie wydawana jest woda w kubeczkach na drugim trzeba podawać zawodnikom banany przekrojone na pół i obrane ze skórki. Akcja dzieje się 30 sierpnia 15 roku w niedziele w Puszczy Bukowej w godzinach 9 - 14 potrzebne są dwa lub jeden duży pojazd. Na punktach powinno być co najmniej po dwie osoby. Trzeba zawieść ławki no i oczywiście banany i wodę. Zapewniamy obiad. Robert Lisowski - tel. 602 620 650 robli1@vp.pl

Awatar użytkownika
Kubuś XJ
menager wklejonych
Posty: 364
Rejestracja: śr 01 gru, 2010

Postautor: Kubuś XJ » śr 19 sie, 2015

kurde i znowu podczas rajdu Baja Poland :) może być ciężko z ludźmi

Robo Lis
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 121
Rejestracja: pn 23 mar, 2009

Postautor: Robo Lis » pn 24 sie, 2015

no i kurde jest ciężko :692: ale jakoś dajemy radę. Imprez w Szczecinie będzie dużo samochody, rowery, biegi ..... kamer nie starczy w TVP Szczecin

Benes
ADMINISTRATOR
Posty: 5095
Rejestracja: sob 10 lut, 2007
Lokalizacja: 4x4 Szczecin

Postautor: Benes » wt 25 sie, 2015

Robo Lis pisze:no i kurde jest ciężko :692: ale jakoś dajemy radę. Imprez w Szczecinie będzie dużo samochody, rowery, biegi ..... kamer nie starczy w TVP Szczecin


my na baji mamy swoje które będą przekazywać wizję online z 6 kamer :676:
Życie może być pełne przygód lub zupełnie nudne…

http://www.moto-panamericana.pl/

Masz niskie ciśnienie... ja Ci je podniosę :-)

Robo Lis
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 121
Rejestracja: pn 23 mar, 2009

Re: Szczecin rowerowo

Postautor: Robo Lis » wt 27 wrz, 2016

Kolejny sezon rowerowy zamknięty. 13 Gryf Maraton 2016 ... można powiedzieć "uważam za zamknięty". Zawody w kolarstwie górskim w Puszczy Bukowej mogły się odbyć bo ponad 50 km trasy było oznakowywane przy ogromnym udziale ekip z 4x4 Szczecin. Od kwietnia do września odbyły się 4 edycje i zawsze od zawodników docierały do nas informacje, że trasa była oznakowana perfekcyjnie.
Serdecznie dziękuję Przemkowi, Benesowi, Pawłowo Q i Andrzejowi. Razem z nimi na trasach pojawiały się cale rodziny od najmłodszych do najstarszych wszyscy znakowali doskonale trasę. Mala Hela to rekordzistka bo znakowała trasę będąc jeszcze w brzuszku mamy !!!!
Jeszcze raz wszystkim Wam serdecznie dziękuję za znakowanie trasy za sprzątanie trasy ... i uwaga za ośmiornicę, która zostałem nakarmiony. Wprawdzie ośmiornica na mnie nie patrzyła i Andrzej zapewniał, że była już nieżywa ale dopiero po przełknięciu oznajmiono, że była kompletna. No wiecie wszystkie flaczki i macki były na miejscu. Kasia powiedziała żebym się nie przejmował bo to najbardziej inteligenty bezkręgowiec świata i po konsumpcji rozumu może przybyć .... Jakoś ta argumentacja do mnie nie trafiła ... skoro taka inteligentna to dlaczego dala się złapać :D
Jeszcze raz wielkie, wielkie podziękowania za pomoc :lol:

Robo Lis
Starszy podawacz kinetyka
Posty: 121
Rejestracja: pn 23 mar, 2009

Re: Szczecin rowerowo

Postautor: Robo Lis » pn 12 cze, 2017

Cześć dziewczyny i chłopaki. Organizatorzy i kolarze z Gryf Maratonu biją Wam głębokie pokłony za pomoc przy organizacji zawodów !!!! Po prostu można na Was polegać jak na Zawiszy. Dziękuję za ogromna pomoc Benesowi z całą rodzinką, Heli, Kasi i Pawłowi Q. Mimo, że nie mogliście być na zawodach 4 czerwca to bez gadki załatwiliście super zastępców. Dziękuję Tomkowi zwanym Jasiem i Jurkowi i Pawłowi !!!
To już 14 lat śmigamy na rowerach po Puszczy i zawsze można na was liczyć. Wasze działania są wyjątkowe. W czasie wszechobecnej komercjalizacji takie postawy są bezcenne.
Dziękuję Piotrkowi Panu Prezesowi za błyskawiczną reakcję ... gdy to nie moglem podjechać pod "góreczkę". Na szczęście Piotrek nie musiał do mnie gnać 20 km bo jakoś się wygrzebałem. Gdy już stanąłem na tej "góreczce" to sobie przypomniałem o ...... przednim napędzie :P teraz na przedniej szybie wożę duży napis "zapnij przód" :wink:


Wróć do „Plotki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości